Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON z małym pytankiem

Co zrobić z takim fantem, że podoba mi się dziewczyna, która...

Polecane posty

Gość ty misiek
"kolezanek idiotek" no tak, co kto lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie nie mowic do niej tak jak do was, takie bledy juz popelnialem bede staral sie byc wesoly i optymstyczny i podkreslac pozytywy ..., zobaczymy co z tego wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z resztą, tyle klubów jest a w nich tyle dziewczyn. sprobuje moze z jedna dziewczyna byc prostolinijny z druga nie, zobacze jak bedzie lepiej. tak jak mowiecie, trzeba sie uczyc na wlasnych bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
;) nie tylko ze nie jestem homo ale w ogole nie zadaje sie z kobietami sa nudne jak flaki z olejem i dorabiaja teorie do braku zainteresowania leca tylko na psychopatow jakbys mial okazje, albo musial posluchac pare razy przez pare godzin tys bredni, wiedzialbys ze moje trafne uwagi nie sa ani wynikiem tego, ze mam penisa ani tego, ze chcialabym miec choc to swietny wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
szczerze mowiac no jasne ze warto byc normalnym i szczerym poderwij sobie pare panienek idiotek dla pewnosci siebie z twoja dobrocia ich i tak nie skrzywdzisz normalna kobieta doceni nie-psychopate, otwartego i szczerego pamietaj, ze zawsze najlepiej w wariancie szczerym powiedziec wprost, ze sie stresujesz. to wyznanie wymaga takiej odwagi, ze nikt ci nie uwierzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę że nie jestem jedyną nimfą na Kafe:) Ale to nie było celowo, pierwszy raz widzę inną Nimfę i nie zamierzałam sie pod nikogo podszywać... Witam i mam nadzieje ze nikt nas nie pomyli:) Do autora topiku: hmm...no kurcze, gdzie Ty szukasz? Mam masę koleżanek ze studiów, 21-22 lata, WSZYSTKIE wolne, lacznie ze mną!!! Zajętej nie znam prawie zadnej:) Jestes w Warszawy? Jak nie to przyjezdzaj, tu jest masa wolnych dziewczyn! Oczywiscie rozumiem że Tobie podoba sie ta jedyna, w takim razie przyjezdzaj jak Ci przejdzie:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
chociaz co do jednego sie zgadzamy :p "normalna kobieta" ta jasne, predzej yeti spotkasz tam w klubie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest przyajmniej pewne, czeka mnie taka ilośc adrenaliny, jakiej nie przyzylem przez cale dotychczasowe zycie..., i nie bede musial skakac na bungee ani nurkowac z rekinami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
oczywiscie ze normalnych w klubie nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z warszawy ale na mojej uczelni jakoś są same pozajmowane dziewczyny, chyba nie studiujemy na tej samej... mówicie, że w klubach nie spotkam normalnje dziewczyny..:( no ale to jedyne miejsce gdzie mozna w ogole kogos spotkac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
ja tam do klubu nie zawezam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórco
tobie chyba w ogóle mało co mówi. :P Piszą ci tu mądrze kobiety, a ty jak zdarta płyta, apiać to samo. Katarynka, jak pragnę zdrowia. Nie umiesz wyciągać wniosków z tego, co czytasz????? A ponoć faceci to umieją. Zaczynam wątpić, stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
ale chlopcze czym sie przejmujesz masz penisa to masz wladze tak skonstruowany jest swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co mi kobety tu mówią? żebym próbował, odważył się tak? ja tak to rozumiem i zamierzam to wprowadzic w czyn choc bedzie to dla mnie nie lada wyzwanie radzą mi ponadto, żeby podrywając grać obojętnego ale ..ja tak jakos nie chce chce zeby ktos mnie zaakceptowal takim jakim jestem a poza tym ja nie umiem grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
a co ma zrobic-teraz leciec do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×