Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON z małym pytankiem

Co zrobić z takim fantem, że podoba mi się dziewczyna, która...

Polecane posty

zielonooka nimfa-> ja bym nie ryzykowała takich propozycji:P moze z nim rzeczywiscie jest cos nie tak;) A dla autora rada ode mnie jedyna jest taka ,zebys przebywał z ludzmi i zawsze sie jakaś samotna łania napatoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ze ja nie wiele przebywam z ludzmi w sensie takim towarzyskim, mimo, ze od paru lat naprawde sie staram ale...naprawde trudno mi znalezc okazje a nawet jesli juz przebywam to nic z tego nie wychodzi bo wlasnie wszystkie dziewczyny w takim towarzystwie sa juz pozajmowane no dam chocby taki przyklad, namowilem moją grupe na studiach zebysmy poszli razem do jakiegos klubu na impreze. I co sie okazalo? wszystkie dziewczyny przyszly ze swoimi chlopakami. No i fajnie jeszcze mnie tylko ten widok bardziej rzybił. Nie wiem, ja niespotykam sie ze znajomymi poza np uczelnią. Nie wiem jak to zmienic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj favet z Ciebie to naprawde pierdoła...wiesz jak to sie robi?Bierzesz kumpla (jednego, dwóch - twój wybór) i wbijacie sie na jakas obca impreze/obcego akademika itp. Troche szalenstwa , w koncu student z Ciebie a nie emeryt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mogłem się domyślić, że tak będzie w wieku 23 lat. Od dziecka bylem niesmialy i samotny, mialem problemy z nawiazywaniem znajomosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa...chyba jednak blizej mi do emeryta. gdybym się jak to mówisz wbił z jakimś kumplem na impreze czy do obcego akademika, to może on by jakas dziewczyne poderwal ale nie sądze zebym ja jakąs poderwal. ja jestem niesmialy!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twórca topicu--> kurcze zamiast robić coś to za duzo czasu spędzasz nad rozmyślanie \"co by było gdyby\". Siedząc z założonymi rękami nic nie zyskasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przecież ja tego za Ciebie nie zrobie , ale skoro wolisz do konca zycia w kącie trzepać prącie to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×