Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON z małym pytankiem

Co zrobić z takim fantem, że podoba mi się dziewczyna, która...

Polecane posty

Gość twórco
O fuck. Niesmiałego jeszcze bym przebolała, ale gościa bez jaj to już nie. Żegnam. Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wyciagam wnioski a póki tu siedze nie wprowadze tego w czyn, może za pare dni ale nie w tej chwili a mi sie wydaje ze to kobiety mają wladze, kuszą swoimi wdziękami facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
wladza- bo tak jest z tego wynika ;) jezeli uwazasz ze nie - to jak sobie tlumaczysz ruch feministek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie trzymcie mnie ,bo nie wytrzymom.. Ide , bo ten facet jest cholernie nudny 👋 Pozdrawiam współrozmówców , Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty misiek
usiadz i sie zastanow, jak chcesz kobiety przed ktora musisz grac, to idz i lap panny na jakis tani podryw jak chcesz kogos kto cie zaakceptuje to badz soba tylko dzialaj, a nie uzalaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fvs---> czy ja mu każę lecieć teraz do klubu?? Ja tylko nasuwam mu myśl żeby przestał marudzić bo widzę że i tak nic z tego nie będzie, że i tak będzie robił swoje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jaj, czego to ja sie dowiaduje... dobra no dziś jestem nudny ale dzięki waszym radom lawiej mi bedzie podjąć decyzje, że musze rzucić się na głęboką wodę, nie ma wyjścia!!! i to juz nie będzie nudne, przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
no zasada jest prosta jak ktos jest z siebie zadowolony to chocby byl brzydki jak noc i gluopi - inni przygladaja mu sie i mysla "cos w tym jest" ja jest niezadowolony - to na odwrot nie chce mi sie pisac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
tworco ty wez sie tak nie rzucaj bo ta woda jest do kostek - jeszcze sie uszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wasze wszystkie rady powiem wam co będę robił, będę chodził do klubów i podnosił poziom swojej adrenaliny o 1000% podrywając dziewczyny a w czasie tych podrywów będę w miarę sobą... dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvs
tworca nie mozna nie byc soba mozna byc tylko soba -udawaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja udawaczem nie chce byc, jeszcze raz dzieki za wszystkie rady i dobranoc chyba rzeczywiscie jedynym sposobem zebym stal sie zadowolony z siebie i pozbyl sie kompleksow bedzie przelamanie mojego najwiekszego lęku jakim jest podrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×