Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale o co tu chodzi

Co to znaczy - uregulowana sytuacja rodzinna??

Polecane posty

Gość ale o co tu chodzi

Znalazłam ofertę pracy,w której jednym z wymogów jest "uregulowana sytuacja rodzinna".Nie mam pojęcia o co im chodzi.Czy przed złożeniem aplikacji muszę szybko wyjść za mąż i urodzić dziecko? (Co szczerze mówiąc byłoby trudne,zważywszy na to,że obecnie nie mam nawet faceta).Niech mi ktoś powie,bo nie mam pojęcia jaką sytuację rodzinną uznaje się za "uregulowaną".Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwituszek1405
Zazwyczaj pracodawcy chodzi o to żeby być w zwiazku małżeńskim i po okresie macierzyństwa, wtedy wiadomo że taki pracownik wie czego chce od życia, ma rodzinę i musi się przyłożyć aby uczestniczyć w jej utrzymaniu. Chyba że w liście motywacyjnym napiszesz, że nie zamierzasz wchodzić w żaden zwiazek i mieć dzieci.Może wtedy uznają to za uregulowaną sytuacje rodzinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po dalekim macierzyństwie
najlepiej jakbyś miała męża, znaczy, że jesteś stała nie tylko w uczuciach, i najlepiej jakbyś dzieci nie chciała mieć, bo najpierw macierzyństwo, a więc częste choroby, wczesne odbieranie z przedszkola, później szkoła, a więc wywiadówki itd. A później jesteś stara i nie warto Cię zatrudniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
To jak uregulowany stosunek do służby wojskowej... A niech się chrzanią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki zapis jest niezgodny
z prawem, gdyż jest to dyskryminacja (np. osób samotnych czy bezdzietnych). ja bym to gdzies zgłosiła, bo na pewno można, tylko nie wiem, jaka instytucja jest odpowiednia - PIP? podaj tu nazwę tej firmy i gdzie się mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×