Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stalowa magnolia

piercing intymny

Polecane posty

Gość naga jolka
Widzialam ze moja mama ma kolczyk na cipce. Fajnie wyglada. Jak skoncze 16 to tez sobie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thekenez69
Martuluuu jeśli tak świetnie wygląda to pochwal się fotką to my ocenimy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Dzisiaj na plaży (w Polsce!) widziałem dziewczynę, której na majtkach od kostiumu wyraźnie odznaczał się kolczyk intymny. Jak dla mnie szałowo to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga123
A co niby sie tam odznaczalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Miała "Christinę" i wyraźnie było widać odciśnięte obie kulki w odległości ok 2,5 - 3 cm jedna nad drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thekenez69
ja nie muszę oglądać przez strój na plaży , mogę zobaczyć na żywca żona zdejmie bieliznę i już mam, pewnie nie którzy mi zazdroszczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca_
Możecie polecić dobry salon piercingu w Rzeszowie ? gg:44583984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberaczeWro
a ja mam frenum, od kilu ładnym lat , nie zawsze nosze, nie zawsze zakładam, ale jak założę sztangę musze przyznać że wygląda to bardzo fajnie, chyba najmniej wulgarny kolczyk, moje pierwsze wrazenie było , że człowiek od urodzenia powinien mieć coś takiego. Jeżeli chodzi o wrażenie kobiety ,to mały kolczyk jest ponoć nie odczuwalny dla kobiety albo raczej miło delikatnie naciska na ścianki pochwy. Duża sztanga z duzymi kulkami może fajnie podrażniać strefy erogenne ale również może podrażniać- jest to zdecydowanie indywidualna sprawa. Kolczyk intymny również dobrze sprawdza się jeśli chodzi seks oralny, dźwięk kolczyka obijący się o zęby w trakcie orala- coś wspaniałego jak i dla meżczyzny jak i dla kobiety... A co do mnie to mnie osobiście bardzo się podobają i podniecają przekute sutki u kobiet (sztanga),wizualnie ładnie wygląda, niestety nie miałem okazji się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulenka szczecin
ja mam kolczyk nad lechtaczka Wyglada slicznie ,ladnie zdobi cipeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulenka szczecin
aha i mam kolege ktory ma 3 implanty w penisie mowi ze odlot jak sie bzyka z kobieta od tylu tylko ze nie wiem czy dla niej czy dla niego:}}}}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris-14
Faceci z piercingiem mi sie raczej nie podobaja. Ale sama mam ochte sobie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukajaca w warszawie
kogo w warszawie polecicie na piercing lechtaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażony nie na żarty
chcesz samą łechtaczkę przekłówać czy jak sporo osób nie znasz własnej anatomii i myślisz o napletku? Jeśli myślisz o VCH lub HCH polecam studio przy salonie 15-115. Nie wiem i wolę nie wiedzieć kto kłuje łechtaczki vivere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tydzień po "bananku" na frenum (wędzidełko) niesamowita sprawa, zgodzę się z przedmówcami szkoda, że tak późno podjąłem decyzję...pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gentel-xxl
Moja kolezanka z pracy tez ma fajny kolczyk. Pokazala mi jak bylismy w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teen-dana
Bylam dzisiaj z kolezankami w saunie, i widzialysmy faceta, byl ogolony na zero i mial 3 kolczyki - na zoledziu, na worku i na trzonku penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolko5mm
A ja od tygodnia nieprzerwanie (w dzień i nocy) noszę swoje kółko PA. Naprawdę fajna zabawka (średnica zewnętrzna 25 mm grubość 5 mm), tylko zastanawiam się, co będzie, jak bedę musiał polecieć samolotem. Z tym nie da się przejść przez bramkę. Ktoś już miał problem z tym, że kolczyk "brzęczał" na wykrywaczu metali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertysawa
na wykrywaczu to pikuś ... mojemu kumplowi urwało kawałek wacka, jak mu sie głupio zrobiło i się nie przyznał przed zrobieniem rezonansu magnetycznego... debil jeden od tego czasu wszelkiemu żelastwu mówi stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
Czy wg Was lepiej przekłuwać od razu oba sutki? Dodam, że to pierwsze planowane przekłucia w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thekenez69
jak dla mnie przekłuwaj pojedynczo jeden będzie naturalny a drugi extrema i czym się wygoi to będzie się czym pobawić, popieścić w trakcie sexu ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
A czy któraś z Was poleca przekłucie Princess Albertina? Jeśli tak, to dlaczego. Co o nim sądzicie? Czy Wasi mężczyźni mają może piercing intymny? Szczególnie pytam o frenum, ampallang (czy, te przekłucia może posiadać mężczyzna nieobrzezany) oraz scrotal lub guiche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Daga
Mam od roku kółko w kapturku łechtaczki i drugie w samej łechtaczce. Goiły się dość długo, zwłaszcza to w łechtaczce, ale po trzech miesiącach jest ekstra. Seks na pewno bardziej urozmaicony a masturbując się potrafię wyczarować cuda bawiąc się kółkiem w łechtaczce. Myślę o princess albertina. Któraś dziewczyna ma i może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
A czy Twój partner posiada piercing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga Daga
Mam od roku kółko w kapturku łechtaczki i drugie w samej łechtaczce. Goiły się dość długo, zwłaszcza to w łechtaczce, ale po trzech miesiącach jest ekstra. Seks na pewno bardziej urozmaicony a masturbując się potrafię wyczarować cuda bawiąc się kółkiem w łechtaczce. Myślę o princess albertina. Któraś dziewczyna ma i może polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliklavsky
Facet nie musi być obrzezany. Ale wędzidełko można przeciąć i jest lepiej. Zresztą sama zobacz. paulik.pinger.pl a jak masz pytania, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
Ok, a co powiecie jeszcze o scrotal i guiche? Które męskie przekłucia są najbardziej niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliklavsky
Guiche-Piercing jest moim zdaniem i niebezpieczny i niewygodny. Blisko odbytu może zainfekować się podczas gojenia. Używając papier toaletowy może zostawać tam kał. A podczas siedzenia może uwierac. Więc jest raczej mało popularny i nie polecany. Do tego niewidoczny... A Hafada-Piercing ( Scrotal) jest fajnym, ozdobnym piercingiem. Jedynie bardzo trzeba uważać, aby nie doszło do zakażenia podczas gojenia. Zgorzel moszny może być potem bardzo niebezpieczna. Ale szczególna higiena podczas gojenia jest normalną sprawą. I wtedy nie ma problemu. pl.zbiornik Pauliklafsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oelam
Mam nadzieję, że napisze też ktoś w końcu o Princess Albertina (najlepiej jeśli posiada taki kolczyk), bo to rzadki rodzaj przekłucia w Polsce chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×