Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Gość MZ30

witam wszystkich od 5dni biore reductil jest rewelacyjny mam 172wzrostu i waga87kg a po 5 dniach juz 83.9 super mieszkam w belgii do tej pory probowalam wielu srodkow odchudzajacych tylko faszerowalam sie lekami i co iiii nic a gdy poszla do lekarza bo juz mialam dosc nic nie moglam zalozyc na siebie a teraz widze efekty Reductil jest rewelacyjny POLECAM..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1503
witam ja takze mieszkam w belgi.bylam u lekarza i przypisal mi reductil 10mg juz 4dzien biore i ubylo mi tylko 1kg .jezeli mozesz powiedziec mi czy przy uzyciu reductil stosujesz jakas diete ? jezli mozesz mi odpowiedziec to bede bardzo wdzieczna .mam nadzieje ze do szybkiego uslyszenia /w jakim miescie mieszkasz ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1101
Witam Kobietki.Mieszkam w Anglii.Wzielam dzisiaj trzecia tabletke.na razie sie nie waze poczekam tydzien.co do diety jem wszystko ale o polowe mniej,staram sie jesc regularnie trzy posilki dziennie rzadnych ciastek,przekasek itp.duzo pije chyba skutek uboczny bo stale czuje suchosc w ustach.Poza tym boli mnie glowa.duzo chodze nawet do szesciu godzin dziennie mam male dziecko wiec obowiazkowo spacer.Pozdrawiam was wszystkie.Aha musze zrzucic 20kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamac
Mam do sprzedania Reductil:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam reductil na półeczce
ale póki co wole jednak tego nie brac, poczytajacie sobie o skutkach ubocznych całe zycie tego brac nie będziecie, a jak przestaniecie to niestety pojawi sie efekt jojo, ten lek strasznie działa na psychike, niestety....na waszym miejscu ruszyłam tyłeczki i dała im troche ruchu, niz faszerowała sie farmaceutykami!!!!! gdyby to była taka rewelacja każdy wpierdzielałby tylko tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redictil to polska meridia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to straszny syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol1986
Witajcie.Chcialabym sie dowiedziec cos wiecej na temat tch tabletek"Reductil"Czy faktycznie sa dobre, i czy to prawda ze po nich pschika jest troche do bani??Ile ta przyjemnosc kosztuje???Prosze o szybka odpowiedz bo nie wiem czy je sobie kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bb
czesc ,mam do sprzedania reductil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bb
czesc ,mam do sprzedania reductil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA2324
Witam wszystkich ja biorę Meridie 5 mies i tez sporo schudłam ale niedawno usłyszałam o Reductil 15mg niech ktoś mi napisze czy ma podobne działanie do Meridii 15mg i jakie ma wady no i oczywiście za ile można to dostać w aptece bo u mnie np: Meridia 10mg/15mg jest po 109zł i szukam czegoś tańszego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIS
Ja przestalam juz brac Reductil i mam do sprzedania 38tabl.za 300zł opakowanie mialo 98tabl./15mg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kendra16
witam interesuje mnie ten srodek odchudzajacy potrzeba mi schudnac 10 kg do jakiego lekarza trzeba isc po recepte i w jakiej cenie jest ten lek i ktory jest mocniejszy 10 czy 15 prosze o jak najszybsza odp.z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bb
czesc ,mam do sprzedania reductil 15mg i 10mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA2324
ZA ILE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejem jadalnym
za 300 to się w dupke pocałuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban jesiennie
ten specyfik spowodował smierc kilkunastu osob,odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewszen1
Sprzedam Reductil 15mg zamiennik meridi 15 oryginalny lek z apteki w opakowaniu 28kapsulek waznosc 12.2010r moje gg 5284671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodomor
witam,dzis bylam a aptece po reductil,mam za darmo:)irlandia,od jutra zaczynam,ale troche mas stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta24
Nie wiem czy słyszałyście,ale są jeszcze jedne tabletki o tym samym składzie ,ale niższej cenie,nazywają się "Zelixa" .Mam zamiar je stosować,ale chciałabym się dowiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z nimi związane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewszen1
Sprzedam reductil 15mg opakowanie oryginalne z apteki waznosc do 2011r gg 5284671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkotka
od prawie 2 tyg biore reductil 10 , na poczatku bylam lekko pobudzona, chcialo mi sie pic, nie czulam glodu przez ok 6 godz od przyjecia tabletki teraz czesto czuje sie glodna/ale unikam jedzenia/ , pobudzenie zniklo, pic tez mi sie nie chce. za 3 dni mam wizyte kontrolna u lekarza to dowiem sie czy cos schudlam, ale nie wydaje mi sie... najgorsze ze ciagle siedze w domu bo mi dziecko zachorowalo na ospe :/ czy ktos mial podobnie?bo zastanawiam sie czy te tablety na mnie dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dzis zaczelam brac Reductil i byla u lekarza tesz mam go za darmo bo jestem w Irlandi .Boje sie troche czy cos mi sie niestanie ale zobaczymy jak to bedzie .Mam po dziecku do schudniecia no 15 kilo bardzo bym chciala wiedziec dziewczyny czy one pomagajom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Ja jestem z Szkocji i tu zaplacilam za recepte 5 funtoe ,w opakowaniu mam 28 tabletek 10-ki.Mam je brac po jednej dziennie:) Zobaczymy jak to bedzie.Bede pisala co i ile zeszlo lub nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesz cos czy wogole mi sie chce bardzo pic .Mam pytanie jak sie je bierze to alkocholu raczej niemozna pic tak mysle jak ktos wie to niech napisze.Ja tesz czekam na rezultaty zobaczymy czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja sie czyje bardzo dobrze,dzisiaj wzielam 4 tabletke.Jem wszystko,lacznie z kebabem i frytkami z piekarnika z serem:))),jem male porcje:)) Czytalam,ze jak nie schudnie sie 2 kilo w 4 tyg.to lekarz przepisuje redactil 15 mg.Bo teraz mam 10 mg-tak sie zaczyna brac jedna dziennie z rana. Ja mam nadzieje ,ze mi to pomoze w lipcu biore slub:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA TESZ MAM NADZIEJE ZE SCHUDNE Do sierpnia bo tesz biore slub ja juz jem je z 6 dni ale mi sie tak wogole niechce jesc malo jem duzo pije bo sie bardzo mi sie chce no to powodzenie .Odezwi sie ile schudlas po miesiocu ja tesz ci napisze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko zobaczymy:))) Wiesz ja nie pije duzo-wiem,ze sporo lasek ma takie oznaki.Ja mam problem ,bo caly czas sie boje,ze bede glodna:( .Jem sporo mniej ,ale tez nie chce byc tylko na warzywach,bo potem jak odstawie tabletki boje sie wroce do tej wagi:(czyli 94 kilo-masakra. Ale bedziemy pisac jakie postepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jedz wszystko tylko miej i to wszystko a no i ja pije 3 razy dzienie cherbate na spalanie tloszczu .A mysle ze jak sie odztawi te tabletki puzniej to juz ten zolodek bedzie skurczony i niebedzie sie chcialo chyba ze znowu rozszezysz go spowrotem to bedzie efekt jojo.Moja kolerzanka brala przez 4 miesioce i schudla z 20 kilo i teraz juz je niebierze i jest caly czas taka sama wiec jest to mozliwe.Powodzenia bende pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla75
hej dziewczyny troche was tutaj poczytalam i musze powiedziec ze znam lek REDUCTIL ....po raz pierwszy kupilam go dobre osiem lat temu placilam za niego 120 marek - niemieckich .....28 kapsulek i dzialanie mial rewelacyjne ...oczywiscie lek na recepte ...efekty byly zadziwiajace ..zadnych skutkow ubocznych nie mialam ....bralam go tylko 28 dni i schudlam z wagi 70kg do 62 ...mialam wreszcie talie i z rozmiarowki 40-42 zeszlam do 36-38 .Ta swietna waga utrzymywala mi sie przez jakies 4 lata bez wiekszych wyrzeczen aczkolwiek bylo ich troche .....niestety dzis juz znowu osiagnelam ta 70kg mase i chcialabym znowu wziasc Reductil ale juz lekarze nie chca go przepisac .....prosilam mame ( bo ma znajomosci) zeby mi zalatwila recepte udalo sie ale tylko na meridia - lek podobny do reduktila ale o wiele tanszy . Zobacze czy tak samo dobry bedzie . Meridia na recepte kosztowala 55 zlotych . pozdrawiam was dziewczyny. karla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×