Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Gość didipd
pilnie kupie reductil 15.....prosze o info didipd@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarah33
kupie REDUCTIL !!!WIEM ZE JAEST WYCOFANY ALE MOZE KTOS JESZCZE MA ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defcia
Witam. Kupie meridie lub reduktil. Prosze o kontakt defcia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaBerlin
kupie Reductil 15mg albo Meridie 15mg to moje gg 6326485 tylko powazne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie meridie15 lub reductil , 2 opakowania, tylko powazne oferty na doda-1@o2.pl lub gg:173195.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIUNIWKLUBIE7
Kupie reducil prosze o ontakt dziuniawklubie7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolak
Po co kupować reductil jak można z powodzeniem schudnąć za pomocą diety. I nie musi to być zaraz jakaś restrykcyjna. Czasem wystarczą tylko małe zmiany w dotychczasowym jadłospisie, by rzeczywiście schudnąć. Dzięki specjalnemu „planowi, można na tyle schudnąć, by czuć się dobrze. Warto w ramach zmian w jadłospisie - zjadać zawsze śniadanie małokaloryczne, ale zapewniające organizmowi potrzebną energię na cały dzień. Co więcej warto unikać w ciągu dnia podjadania. A jeżeli już odczuwa się pokusę na przekąszenie „małego co nieco, to warto jednak po coś zdrowszego (zamiast faszerować się kalorycznymi chipsami, czy batonikami). Można zjadać do woli pestki dyni, czy nasiona słonecznika. Ponadto - w pozbywaniu się kilogramów odgrywa aktywność fizyczna. Tylko wykonywana regularnie. A więcej informacji na temat odchudzania znajduje się na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/09/15/idealna-waga-7-przykazan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Ala
mam do odsprzedania Reduce 15mg więcej na priv passadena27@gm ail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktena
Kupie reductil 10 i 15 mg kontakt wilczyca40@ interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana201
kupie reductil 15 lub meridie 15 albo adipex retard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrr
Witajcie Chętnie kupię niedrogo reduktil lub meridię ,mój e-mail : wawabrunecik@interia.pl. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e marczak
Dzień dobry Jako że w internecie spotykamy mase wszelkiej maści oszustów którzy żerują na innych ludziach pragnę powiadomić, że zakup u mnie to 100% pewności że otrzymają Państwo produkt oryginalny i zgodny z zamówieniem. Nie stosuję przedpłat na konto bankowe, tylko wysyłka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości ! Nie kupują Państwo kota w worku ! Przede wszystkim zależy mi na dobrej opinii, oraz zadowolonych klientkach dlatego odpisuję na każdego maila, chętnie doradzę. Mam kilka zasad, nie sprzedam jednej osobie więcej tabletek niż na trzy miesięczną kurację, nie sprzedam osobie niepełnoletniej, lub wykazującej brak informacji dotyczącej przeciwwskazań oraz ogólnego stosowania. Najważniejsze jest Państwa zdrowie, więc jeśli nie są Państwo pewni zastosowania, czy skutkó ubocznych, oraz mają Państwo do zrzucenia 2-3kg to proszę wybrać inną formę odchudzania. Oferuję tylko tabletki odchudzające w nowych opakowaniach i tak jak pisałam wcześniej wysyłka ze sprawdzeniem zawartości. Jeśli są Państwo przekonani do zakupu zapraszam do wysłania e-maila na adres: e.marczak@onet.pl Adipex 15mg Adipex 15mg 30 tabletek 110zł Adipex 15mg 60 tabletek 200zł Adipex 15mg 90 tabletek 280zł Sibutal 10mg lub 15mg 30 tabl = 230zł Reductil 10mg lub 15mg Reductil 10mg/15mg 30 tabl = 215zł Reductil 10mg/15mg 90 tabl = 610zł Nie ma żadnych przedpłat, nie kupują Państwo kota w worku, tylko wysyłka pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada123
WITAM.TEMAT BLE,BLE ,BLE.MERIDIA JEST SUPER,SCHUDŁAM PO CIAZY 25KG ZA POL ROKU.NAPRAWDE POLECAM.IIII JESTEM ZAINTERESOWANA KUPNEM 2OP PO15.LUB REDUCIL 15 .WIADOMOSC NA wieka1@op.pl czekam na kontakt.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związku z tym działający przy EMA (Europejska Agencja Leków, European Medicines Agency) Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) skierował do wytwórcy leku (firmy Abbott) prośbę o rozpoczęcie badań dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku u pacjentów z czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego. Jeszcze w 2002 roku firma rozpoczęła. badanie o tajemniczej nazwie SCOUT (Sibutramine Cardiovascular Outcome Trial), które dotyczyło oceny bezpieczeństwa stosowania sibutraminy u pacjentów należących do grupy wysokiego ryzyka rozwoju chorób sercowo-naczyniowych. Warte podkreślenia jest to, ze było to badanie randomizowane, z podwójnie ślepą próbą i grupą kontrolną otrzymującą placebo, na dużej grupie pacjentów, a takie badania są najbardziej wartościowe - na ich podstawie można wysuwać już jakieś konkretne wnioski. W badaniu wzięło udział około 9800 osób z nadwagą i otyłością w wieku co najmniej 55 lat... Trwało ono aż 6 lat i niestety wykazało u pacjentów przyjmujących sibutraminę, obciążonych chorobą układu krążenia lub cukrzycą typu 2, zwiększone ryzyko wystąpienia zawału mięśnia sercowego, czy udaru mózgu nie skutkującego zgonem, zatrzymania czynności serca lub zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych. Wszystko to oczywiście w porównaniu do grupy placebo. W styczniu 2010 roku, uznając że ryzyko stosowania leków z sibutraminą przewyższa korzyści, Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zalecił zawieszenie pozwoleń na dopuszczenie do obrotu leków zawierających sibutraminę w całej UE. Firma Abbott wydała wówczas specjalny komunikat na ten temat do pracowników ochrony zdrowia. Lekarze mieli zaprzestać wypisywania recept na preparaty sibutraminy, a farmaceuci zaprzestać wydawania produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaby56
Cześć. hej dziewczyny troche was tutaj poczytalam i musze powiedziec ze znam lek REDUCTIL.bralam go tylko 28 dni i schudlam z wagi 70kg do 62 ...mialam wreszcie talie i z rozmiarowki 40-42 zeszlam do 36-38 .Ta swietna waga utrzymywala mi sie przez jakies 4 lata bez wiekszych wyrzeczen aczkolwiek bylo ich troche .....niestety dzis juz znowu osiagnelam ta 70kg mase i chcialabym znowu wziasc Reductil ale juz lekarze nie chca go przepisac, Kupiłem Reductil generic ( nalek podobny do reduktila) on-line na www.acomplia-reductil.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia342
Czesc, "Gaby56" napisz prosze jakie efekty po tym Reductil Generic? Chcialabym kupic ale troche sie obawiam. Czy ktos jeszcze bral te tabletki? Napiszcie czy sa tak samo skuteczne jak Meridia. Kiedys stosowalam Meridie 15mg, bylam bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ma smak reductil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reductil jest bardzo niebezpieczne i nielegalne zamówienie online. Większość aptek sprzedających go to rosyjski oszustwa. Xenical jest bezpieczniejszy i lepiej i można je dostać w tym aptek internetowych konsultacji z lekarzem http://www.besteuropeanpharmacy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem z reductil, ale efekty są bardzo słabe, dlatego zastanawiam sie nad przejsciem na kaplanex. Czy ktoś z was może powiedzieć o nim cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolony z efektów, korzystam z suplementu już przez 1.5 miesiaca, a waga zmniejszyła się o blisko 12 kilogramów. Dodatkowo nie czuje żadnych negatywnych następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gika777
Ok, nikt nie może! Zacząłem diety. Meridia 15 mg * (reductil-sibutramine.net), zacząłem brać dwa tygodnie, wspomnieć, że patrzę na to co jem, spróbuj zmniejszyć złe jedzenie, fast food, sok Ale nagle nie stopniowo i trochę pigułki Meridia, wziąć dzień ... .I czuć poprawę skończyło się ważenie mniej niż 5 kg, starają się zachować to w ten sposób !!! jak się masz? Jakie jest twoje doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gika
W moja metoda działa bardzo dobrze sibutramina Weź Reductil 15mg trzy tygodnie i udało mi się stracić 15 kg to nie jest dobry rozwój .Na początku nie ufał, ale teraz czuję się bardzo szczęśliwy. Zapraszam spróbować! reductil-sibutramine.net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGocha
też brałam redukcji że w 2008 roku miałam miałam dalej Zresztą mam dużą nadwagę przez miesiąc schudłam bez żadnych bez żadnego odchudzania dodatkowego 10 kg bez problemu ale ten lek bardzo źle działa na nerki na wątrobę oraz też na psychikę Bo ja tego nie zauważyłam ale mąż mówił że cały czas chodziłam poddenerwowana i do wszystkiego na wszystkich Warszawa przystanku brać będzie chciałam się rozwieść.i chyba wyszło mi to na dobre bo z tego co wiem to wycofali ten lek bo bardzo dużo ciężkich skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×