Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Hej!! Jola wiesz co,wazylam sie na tej samej wadze co mierzyla mi lekarka i pokazala mi 91,czyli 3 kilo mniej:),ale po 3 dniach bylam u lekarki ,wazylam sie kolo 17-stej i waga pokazala 93-nie kumam tego,jak to jest mozliwe,nie jeadlam wiecej,zalapalam dola:(.Lekarka powiedziala mi ,ze nastepnym razem mam przyjsc rano i naczczo do zwazenia:) Ale dostalam 15 mg.zobaczymy:))),wszyscy mi mowia ,ze jak bede chudła 2-3 kilo na m-ac to bedzie bardzo dobrze.Sama nie wiem. Zawsze lepiej schudnac 1 kilo niz stac w miejscu co nie :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc ja wiesz sie narazie niewarze wytrzymam do miesioca jak je skoncze ale jeszcze nastepny miesiodz tesz bende je brala .Wiesz wlasnie rano trzeba sie wrzyc wiec niedoloj sie bo napewno schudlas.Ajak sie czujesz po tych mocnejszych?.Mi juz chlopak mowi ze widzi ze schudlam zobaczymy narazie glowa juz nieboli ale jakos spac niemoge tak twardo ale ja czytalam to skutek uboczny.Tak to prawda lepiej chudnoc powoli niz wiesz w tydzien 5 kilo ja czytalam to tak dziewczyny chudnom szybko ale wiesz ta skura i organizm to za szybko tak tygodniowo z kilo miej i jest juz super.Pozdrawiam cie serdecznie i zycze sukcesow ja dam znac ile ja to bedzie za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Ty się lepiej poucz ortografii, bo fatalnie w tej kwestii u Ciebie.A skutki tych tabletek to Wy odczujecie w przyszłości.Bardzo złe skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko!!!Jolka ty rzeczywiscie kopnij sie pare lat wstecz do szkoły i naucz sie pisac po Polsku,naiwne malolaty jeszcze ten reduktil wyjdzie wam bokiem:)szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak zawsze pisze bo szybko pisze a pozatym mam dyslekcije .A omoje zdrowie to sie nie martwcie to moja sprawa co ja robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, jutro wybieram się do lekarza po reductil, mam 164cm wzrostu i ważę 77kg. Zawsze miałam problem z tyciem, bo miałam zespół policystycznych jajników, byłam na 100 dietach, aerobik 2 razy w tyg i zazwyczaj szło w dół może kilo na miesiąc, nic. Teraz chcę się wspomóc tabletkami, będę też jeść mniej i ćwiczyć, chciałabym schudnąc tak do 65, więcej mi nie trzeba. Gdybym była w PL to brałabym meridię ale mieszkam w uk a reductil to odpowiednik. Zastanawiam się tylko czy lekarz tak bez problemu mi je da, bo słyszałam, że ciężko dostac. Pozdrawiam i będę zdawać relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja20017
czesc wam ja mieszkam za granic chcialam meridie poniewaz straszni duzo czytalam na ten temat i poprostu chccialam tez bylm u lekara al on yslammie na die po mesacu znowu bylam u learza i wkonu mi przpisal reductil twierdzi ze jest lepszy mozecie mi cos na ten temat napisac cz faktycznie dziala i czy meridia nie jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trischia
Witam, mam do sprzedania Reductil, 28 tabletek, 10 mg, cena 250 zł chyba nie zdecyduję się ich brać, bo obawiam się skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już byłam u lekarza i reductilu nie dostałam, moje BMI to 27,5. Poniżej 30 za nim nie chcą dać. Trudno, próbuję sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oadking
ja zaczelam brac ten lek trzy dni temu,wczesniej bylam na diecie i bardzo wolno chudlam.postanowilam zastosowac wspomagacz jakim jest reductil.jestem bardzo zdziwiona bo nie odczuwam niczego tz.ani suchosci w ustach ,ani poddenerwowania,nawet lepiej sypiam a co najgorsze mam napady glodu.czy ktos moze powiedziec dlaczego tak sie dzieje.A zwroce uwage ,ze stosoje reductil15.Czy powinnam odczuwac jego dzialanie od pierwszych dni czy tez poterzebny jest pewien okres?Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla75
hejka dziewczyny od 26 lutego biore tabletki Meridia .......wolala bym reducktil (bo juz go kiedys mialam ) ale nie moge skombinowac recepty. Wkazdym razie narazie biore meridia i zobaczymy jakie beda efekty schudniecia mojego ....teraz waze 67kg celem moim jest 62kg tylko w sumie chce zgubic ,,balkoniki,, wiadomo gdzie bo zrobily mi sie juz potrujne ....gdyby ktos mnie zobaczyl to by nieuwiezyl ze niestety je mam . W prycy u mnie mowia ze zwariowalam ze wygladam oki i ze nigdzie nie mam za duzo ale .......oni mnie nie widza bez ciuszkow i nie chodza ze mna na basen...za was wszystkie trzymam kcioki i do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla75
oadking---- zawsze w poczatkowej fazie brania tabletek jest dzialanie takie jakie wystepuje u ciebie .....to nasza psychika nie chce sie pogodzic z tym ze bedziemy malo jesc i nasze swiadome dzialanie powoduje to ze czujemy ciagly glod .....zaufaj mialam tak przy reducktilu i minelo po ok 5 dniach jak dobrze pamietam wtedy zazywalam go tylko jeden miesiac a schudlam 7 kg ....nio i mialam po pare centymetrow mniej w tali , brzuchu , i biodrach oraz udach . Wtedy zaraz na poczatku kuracji wszedzie sie wymierzylam tak dla wlasnego sprawdzenia ......skutkow ubocznych nie mialam zadnych!...Trzymam kcioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla75
JUŻ NIE MOGĘ-----------------zalatw sobie w polsce meridia .......to odpowiednik reducktil a podobno tez dobry ...nie terroryzuj sie laska dietami cud ktore i tak na dluzsza mete niedzialaja .....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dzis minol miesiodz i 4 kilo mniej i dobrze bo niechcialam tak szybko schudnoc.Teraz bende sie wazyc co tydzien.Jeszcze chcem schudnoc gdzies 8 kilo teraz waze 71 kilo a mam wzrostu 170.Pozdrawiam i piszcie dziewczyny jak uwaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem ile schodłam,ale chyba widac roznice bo wszyscy mi gadaja ,ze nikne w oczach:))) Ja po nich czuje sie bardzo dobrze. Czy Wy dziewczyny do tych tabletek,wyeliminowalyscie slodkosci,chleb,miesiwo smazone??Bo ja jak wczesniej pisalam jem wsio tylko zadziej i o 3/4 mniej:)) 10 marca mam wazenie u pielegniarki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila_belfast
Witam dziewczyny ja mam zamiar brac reductil mieszkam w Uk i mam umowine spotkanie u gp na 18 dopiero, powiedzcie mi czy trudno uzyskac tu ten specyfik od lekarza?? I jeszcze jedno czy mozna zazywac to kiedy ma sie implant antykoncepcyjny? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja mieszkam w Irlandi I niejest cieszko go dostac.A na ten temat implanta zapytaj sie lekarza bedzie najlepiej pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila_belfast
Co do implantu to mam zamiar zapytac czy to nie koliduje fakt, a powiedz mi jak wyglada tutaj kuracja? Czy co jakis czas chodzisz na wazenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama sie waze .Lekarz przepisal mi na 2 miesioce i kazal przyjsc jak sie skonczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
Witam! Mam pytanie czy w polsce dostane reductil? Czy zamiennikiem tego jest Merida? Pozdrawiam i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki. Widze ze sa tu dziewczyny z Irlandii. Ja rowniez mieszkam tutaj i biore reductil 10 mg od 6 dni. Jak narazie 1 kg w dol :( nie czuje zadnych specjalnych dolegliwosci jak suchosc w ustach czy specjalny brak apetytu :/ jedynie pierwszego dnia mnie strasznie glowa bolala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a skont jestes z jakiego miasta w Irlandi ? Ja juz miesiodz i nie caly tydzien zwaze sie na koniec tygodnia i zobaczymy czy cos poszlo w dol.Powodzenie dziewuszki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlorowodorek sibutraminy jest pochodną amfetaminy, która m.in. hamuje głód. W zbyt dużych dawkach wpływa na układ krążenia, hormonalny oraz na ośrodkowy układ nerwowy: zaburza pracę serca i mózgu, powoduje m.in. napady paniki i gwałtowne skoki ciśnienia, upośledza koncentrację. W Polsce dostępne są tylko dwa leki na otyłość, które zawierają sibutraminę: meridia i zelixa. Oba na receptę, przyjmowane wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarza po uprzednich badaniach, przy wykluczeniu wielu przeciwwskazań i w dawce maksymalnie 15 mg na dobę. Tymczasem w odchudzających kapsułkach jest aż 46 mg pochodnej amfetaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie pojawiły się też ostrzeżenia: "Moja mama jest po kuracji tymi tabletkami i dzisiaj poszła do lekarza, bo zauważyła niepokojące objawy. Ma prawdopodobnie niewydolność nerek i to przez te tabletki, które brała tylko miesiąc"; "Nie kupujcie tego gówna, już wiele osób wylądowało po tym w szpitalach z uszkodzeniami nerek i wątroby. Skład preparatu, który widnieje na opakowaniu, to lipa"; "Po tym świństwie odpłynęłam. Psychoza, trzy tygodnie przerwy w życiorysie"; "Trzy dni brałam to świństwo polecone przez koleżankę. Straszna susza w ustach , zawroty głowy i brak koncentracji. Trzymajcie się od tego z daleka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila_belfast
To co piszesz to moze i byc prawda bo sa takie wypowiedzi na forach ale kazdy kto to bierze przemysla 1000 razy a takie objawy sa 1 na 300 i dlatego te tabletki bierze sie pod opieka lekarza, z reszta powiedz mi jakie tabletki sa doslownie zdrowe?? nie ma takich, nawet po witaminach moze byc cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruniairl
WITAM wszystkie maniaczki szczupłego wyglądu hehe powiem tak...brałam reductil 10 mg przez miesiac do tego cwiczyłam i mniej jadłam no i schudłam ok 3 kg poczym zrobiłam sobie mała przerwe i znow przytyłam mam 165 i 61 kg :( (moja wina) dostałam recepte na 5 miesiecy 3 sprzedałam i jeszcze mam 2 i chyba czas zeby zażyć znów.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o objawy w trakcie zażywania lecz o to, że traci się zdrowie na przyszłość.czy będziecie szczęśliwe mając 10 kg mniej ale chorą wątrobę czy nerki, lub uzależniając się od tych tabletek tak jak od amfetaminy? Moja znajoma zaczynała od tych tabletek.Schudła 10 kg ale co z tego? Na niej nie było to praktycznie widać a uzależniła sie i sięgnęła teraz po narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swarovsta.Czesc nio ja wiem czy sporo nio ine to 6 kilo w ciogu miesioca.Ja jestem z takiej malej wioski Ballychonis.Powiem ci ze ja asz tak zle sie nie czuje jest dobrze.Cwicze co dzien miej jem i jest ok.Musze pieknie wyglodac na swoim slubie a to juz w sierpniu.Napisz jak tam u ciebie jak sie czujesz? Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×