Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Gość Emila_belfast
stokrotkass To ze ludzie sie pochorowali no coz , otyli ludzie tez maja problemy z nerkami sercem zylakami, miazdzyca itp, dlatego jest ten lek, a co do uzaleznienia, ludzie podatni na nie czy kiedykolwiek majacy kontakt z narkotykami nie powinni tego zarzywac, a duzo zalezy od tego gdzie kupuje sie te tabletki bo on-line to nie wiadomo co sie lyka i pozniej jakies "szopki" odchodza, takze kazdy mysli za siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotkass daruj sobie te wywody. Nie chcesz brac tego to nie bierz a to ze ktos inny zazywa te tabletki to nie Twoja sprawa. Jola poza tym pierwszym dniem juz czuje sie dobrze. To juz tydzien i zaczynam zauwazac ze apetyt mi sie zmniejsza. Tzn przestalam tak czesto myslec o jedzeniu, jak zjem jakis posilek to czuje ze mi jakby \"przeszkadza\' na zoladku :) ze mi ciezko. No ciekawe jak sie dalej rozkreci :) Ja rowniez musze pieknie wygladac na swoim slubie w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wzielam pierwsza tabletke od rana zjadlam malutko tylko wieczorem zjadłam troche ale jak jechałam samochodem to myslalam ze zwymiotuje...jak brałam pierwszym razem reductil to było mi calyczas ciagle zimno i mojej bratowej też a wy macie tez takie uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas narzekam ze mi zimno.wiec podobne objawy mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla75
hej dziewczyny ...poczytalam was troche i w sumie sama juz nie wiem komu wierzyc ...ale chcialam napisac o czyms innym dzis mija 9 dzien mojej kuracji ...dzisiejszy dzien jest dla mnie koszmarnym dniem bo czuje sie bardzo zle ......niewiem czym jest to spowodowane czy wlasnie dziala tak meridia czy zwykla zmiana pogody i cisnienia ... moja jedyny dotychczas dolegliwoscia przy zazywaniu tabletek jest suchosc w ustach i odbijanie sie samym powietrzem .......jesli jutro znowu bede sie czuc tak beznadziejnie napisze wam o tym pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarovska
Mi na poczatku bylo zimno moze ze 2 dni. Teraz wrecz przeciwnie jestem czesto zgrzana jak cos robie i sie mocniej poce. Ale nudnosci nie mialam wogole. Teraz sie dobrze czuje nie mam zadnych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na samym poczatku bylo strasznie sucho w buzi.Puzniej bolala mie glowa gdzies z 4 dni.A potem niemoglam spac jak sie przebudzilam w nocy to juz zasnoc niemoglam.Nio i teraz jest mi czasem zimno.Wiec ja to chyba mialam wszystkie objawy.Poazdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ostatnio wlasnie sie ciezko zasypia i dopiero skojarzylam ze to od tych tabletek pewnie :/ mam nadzieje ze sie nie pogorszy :) A Jola gratuluje takiego wyniku!! No no 6 kg to ladnie Ci waga zleciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie napisalam ze ja schudlam 6 kilo tylko ze ine dziewczyny tak schudly.Ja schudlam 4 kilo w miesiodz.Ale to i tak jest duzo w miesiodz.Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy macie kołatanie serca ,lub miesiaczka wam sie rozregulowala??Bo ja mam od 8 dni-fakt,tez nowe tablet.anty.biore,wiec moze przez to sie wydluzyla. Ogólnie czuje sie po nich dobrze.W wtorek napisze ile schudlam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katz12 kolatanie serca mam jedynie jak kawke wypije do tej tabletki. A tak normalnie to nie. Czuje sie dobrze. Mi jak narazie przez tydzien okolo 1,5 kg zeszlo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swarovtan to ladnie schdlas zycze ci powodzenia .Ja jutro staje na wage napisze ile schudlam.Powodzenia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja bylam nastawiona na wiekszy spadek wagi :) w tym tygodniu chyba musze bardziej pasa zacisnac i mniej jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz mi sie wydaje ze tak jest dobrze.Wiesz jak przez miesiodz schudniesz tak 3 i pol kilo to bedzie super.Niema co szybko chudnoc bo przestaniesz tabletki brac i jojo.A cwiczysz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka ktora przepisala mi te tabletki powiedziala ze jesli przez miesiac schudne nie wiecej niz 3 kg to da mi te mocniejsze 15 mg. 1,5 kg tygodniowo to i tak nie jest zle. Zobaczymy jak bedzie w tym nastepnym tygodniu. Postaram sie bardziej ograniczac z jedzeniem. Chwilowo nie cwicze z lenistwa ale chodzilam na silownie. Chyba wroce do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swarovska to masz fajno,ja przez 1-sze 2 tyg.schudlam 1 kilo,ale ostatnie dwa tyg.mysle,ze cos sie ruszylo.Nie podzielam zdania na chudniecie 10 kilow m-ac,ale kazdy ma swoj system.Kolezanka na Meridii od konca listopada mowi,ze 30 kilo schodla,wiec nie wiem czy to co zgubila mozna nazwac rozsadnym odchudzaniem,chcialabym ja zobaczyc za nastepne 3 m-ce po tym jak odstawi tabletki. Ja jak Jola chcialabym chudnac na m-ac 3-4 kilo:) W wtorek melduje ile zlecialo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i super wazylam sie z rana i 1 i pol kilo mniej przez tydzien.I Jak zaczynalam to wazylam 76 kilo wzrost170 .A biore je juz miesiodz i jeden tydzien i schudlam no 5 i pol kilo.Dobrze ze tyle nie schudlam w tydzien po co szybko .Poazdrawiam dziewuszki i czekam na wasze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Wiec bylam dzisiaj i sam nie wiem,jak zaczynalam tabletki waga byla 94,50,po 2 tyg.bylo 93.A dzisiaj raz waga pokazala 94,raz 93 ,na koniec pokazala 91.Wiec mniej wiecej zlecialam miedzy 3-4 kilo.Jestem se tak zadowolona,chcialam wiecej,ale coz.Po woli do celu:))) Nie zniechecam sie,robie tes na tarczyce-zobaczymy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja20017
czesc wam biore juz okolo 14 dni reductil na poczatku bylo ciezko glowa bolala i caly czas pilam,schudlam 5 kg,teraz juz jest inaczej chce mi sie jesc nie pije i wszystko normalnie mam nie mam z niczym problemu czy z miesiaczka jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja tez zazywalam reductil i meridie. Pieknie schudlam. Z 75 na 63kg. Mam 170 cm wzrostu. To byly piekne czasy. W lato czulam sie wspaniale. Ale nieoczekiwanie dala znac o sobie depresja, obojetnosc na wszystko, dziwne stany, ktore wczesniej nie mialy miejsca. Szare komorki tez na tym ucierpialy. A kilogramy po roku czasu wrocily na swoje miejsce. Poczatkowo jest euforia, bo kilogramy nikna w oczach. Ale warto pomyslec czym to sie odbije. Ja, biorac te leki, negowalam kazda krytyke. Czytajac posty osob, ktore odradzaly ich branie wmawialam sobie, ze nie maja pojecia o czym mowia i , przeciez to lekarz wypisuje recepte i wie co robi, a poza tym kazdy reaguje inaczej. To tylko tak ku przestrodze. Moja rada dobrze sie zastanowic, bo konsekwencje sa powazne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Jak tam po kolejnym minionym tygodniu? Mi waga stanela :( nic nie zeszlo przez ten tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tesz w tym tygodi stoi waga .Nawet nie drgnela.No coz zobaczymy dalej ale wiecie cos wczoraj tak mie bolal brzuch niewiem czy to od tych tabletek niewiem.Dzis zobacze jak wezme tabletke i zacznie bolec to znaczy ze to odnich.Pozdrawiam dziewuszki my to sie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUBA 36
Witajcie, wlasnie wrocilam od swojego lekarza, ktory wypisal mi Reductil 10mg. Moja nadwaga a wlasciwie otylosc jest ogromna , dlatego zdecydowalam sie na te tabletki. Gdybym miala nadwage nie siegnelabym po nie. Dzis waze 125kg przy wzroscie 165. Zrobilam sie ociazala, powolna, dokucza mi kręgosłup , bola mnie nogi i stracilam chec do wychodzenia z domu. To moja ostatnia deska ratunku. Od wielu lat mam otylosc, bo moja waga wachala sie miedzy 98-105kg. Przy takiej wadze bylam aktywna fizycznie, pracowalam i nie czukam sie zle. Dzis moja otylosc powoduje zagrozenie mojego zdrowia a nawet zycia i to jest powod mojej decyzji. Zrobie to dla siebie, dzieci i meza, bo chce jak najdluzej cieszyc sie zyciem z moja rodzina. Mieszkam od roku w UK , to tu tyle przytylam. Siedzenie w domu, slodycze i ten pyszny chleb tostowy. I sa efekty. Zeby zaczac cwiczyc musze zrzucic 20kg, w innym razie wysiada mi stawy, zaczna sie klopoty z sercem i......wysilek fizyczny przy takiej otylosci jest niebezpieczny. Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia. Dziewczyny zastanowcie sie czy zmiana garderoby z 44 na 40 jest warta Waszego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
Witam kobitki! Mieszkam w Belgii i od 2 dni lykam Reductil 15 i Xenical (lekarka mi przepisala) Walka z otyloscia to czesc mojego zycia. Pulchny bobas zmienil sie w tlusta kobiete. Mam pewne sukcesy ale zawsze efekt jo-jo zniszczyl wszystko co osiagnelam. wiec w mojej szafie mam ciuchy od rozmiaru 40 do 50, a moja waga wachala sie od 69 do 116(obecnie) 170 wzrostu dodam ze mam 31 lat.Wiec czasami byly lata ze pozbywalam sie 28 kg balastu ale potem zyskiwalam 35 mozecie sobie wyobrazic jak taraz wyglada moja skora...jeden wielki rozstep! Juz kiedys bralam Reductil i mialam wszystkie typowe dolegliwosci schudlam 8 kg w 8 tygodni ale co... brak silnej woli no i jo-jo murowane!!! Tak wiec zaczynam od nowa oczywiscie z postanowieniem ze moj przesladowca tym razem mnie nie dopadnie ;) Mysle taz o balonie zoladkowym ale zobaczymy. Zycze Wam Wszystkim powodzenia i sobie tez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila_belfast
Witam bylam u lekarza i dostalam REDUCYIL 10 zmierzyla mi cisnienie zwazyla mi i kazala przyjsc po skonczeniu opakowania do pielegniarki na wazenie i mierzenie cisnienia i zobaczy jakie beda efekty jesli kiepskie to da mi 15mg mam nadzieje ze mi to cos da poniewaz mam bardzo duza nadwage, po drugiej ciazy po prostu nie moge zgubic juz od 2 lat (czarna rozpacz) zalozylam sobie implant antykoncepcyjny w styczniu i od tego czasu przytylam jeszcze dodatkowo 4-5kg takze za odchudzanie pora wziasc sie pelna para poniewaz w maju jedziemy na wakacje, a nie chce straszyc plazowiczow:-) ogolnie zle sie czuje ze swoja waga, az sie wstydze. Teraz jeszcze zakupilam sobie steper wiec dreptam codziennie, i raz w tyg basen :-) mam nadzieje ze efekty beda. Powiedzcie mi czy wymacie problem z obwisla skora na brzuchu? bo ja mam z tym problem dodatkowy :-( Pozdrawiam was dziewczyny i zycze sukcesow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:))) Wiecie co ,ja przy 167 wazylam 98.Sama zucilam 4 kilo,ale potem caly czas taw aga mi stala.Mieszkam w Szkocji,wiec tez walczylam z pokusami,ale powoli eliminuje niektore nawyki.Jestem po 1,5 opakowania Reductilu i zleciala mi waga 5 kilo.Nie chce szybciej ,bo jak zlece nie chcem wiecej wracac do tej wagi.W przyszlosci chce miec dzieci,mam juz 31 lat. Do kolezaki z Belfastu-nie rodzilam dzieci,ale mam taka budowe ,ze moj brzuch to rozciagnieta skora z tluszem :P.Cwicze od 2 lat brzuszki i wcieram specyfiki ujedrniajace,i tak wiem,ze to mi sie nie wciagnie ,ale nie poddaje sie:)) Głowy do gory kolezanki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka116
To juz 5 dzien i Reductil dziala a skutkow ubocznych nie odczuwam! Na razie sie nie wazylam ale czuje sie mniej ,,napompowana'' Od poniedzialku przechodze na kopenhaska i wiem ze dam rade bo prawie nie czuje glodu :) Pozdrawiam WSZYSTKIE WALCZACE :) Powodzenia! Ps.Piszcie jak Wam idzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablabla...............
do tej analfabetki o nicku JOLA...boze kobieto ty do szkoły chodziłaś???????????????co za idiotka z ciebie...słownik i do nauki tępaku....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×