Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Gość gruba36
JA też widzę błędy, które popełnia nasza poprzedniczka, ale mam odrobinę a może więcej kultury osobistej, której Tobie brakuje. Można oczywiście zwrócić uwagę, ale w kulturalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba36
22:36 [zgłoś do usunięcia] blablablablabla............... do tej analfabetki o nicku JOLA...boze kobieto ty do szkoły chodziłaś???????????????co za idiotka z ciebie...słownik i do nauki tępaku.................... Gdybyś miała kulturę osobistą użyłabyś wielkich liter zwracając się do innej osoby TY CIEBIE . Boże Bóg też uczono mnie pisać z wielkiej litery. Więc zanim zaczniesz kogoś pouczać zastanów się nad swoją pisownią. Tematem tej dyskusji nie jest ortografia, wiec poszukaj czegoś ambitniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lENKA116
No co tu sie dzieje????!!! Zgadzam sie z moja przedmowczynia to nie forum polonistow! Nie ma sie co czepiac! To moj 6 dzien z R... jest dobrze! Od jutra zaczynam diete kopenhaska i mam wielkie nadzieje z nia zwiazane:) Potem moze dieta plaz poludniowych?? Jeszcze nie wiem ale tym razem MUSZE dac z siebie wszystko!!!! No i uwazac na jo-jo :( Powodzenia! A WAM jak idzie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba36
U mnie również piąty dzień z tabletkami. Nie wiem jaki spadek mam wagi, bo się nie ważyłam. Jedno jest pewne, zdecydowanie mniej jem i dużo piję wody mineralnej. Odstawiłam pieczywo i słodycze oraz napoje gazowane. Marzę o założeniu swojej ulubionej bluzki w roz 48. Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwania i satysfakcjonujących efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,jak tak sobie poczytalam co wy nie jecie to ja wcinam duzio:( Ale np.dieta kopenhaska ,czy ona jest wskazana dla osob co pracuja fizycznie??Tez o niej myslalm,ale wiem ,ze ona jest drastyczna,ze aby ja zastosowac to dobrze wziasc sobie 2 tyg.urlopu.A w moim przypadku nie da rady.Kurde!!!! Ale ja narazie jestem nastawiona na trwale odchudzanie czyli kolo 5 kilo na miesiac .Jutro sie zwaze i zobaczymy ile bedzie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
No to prawda ze kopenhaska jest drastyczna ale w moim wypadku tylko to juz mi pozostalo bo jak nie to juz chyba balon zoladkowy. Jutro sie zwaze bo musze wiedziec z czym startuje na DK ale szczerze mowiac to sie troche boje bo nie chce sie zniechecic :( Ale co tam pozytywne nastawienie to polowa sukcesu a MY liczymy na SUKCESY prawda dziewczyny???? :) Pozdro :) Trzymajmy sie razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
Hej dziewczyny! Dzis sie zwazylam no i 4 kg mniej w 6 dni!!!!!!! HURA!!!!! Dzis mam pierwszy dzien kopenhaskiej jest ok. bo dzieki R.. nie czuje glodu :) Pozdrawiam i piszcie jak WAM idzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba36
Gratuluję Lenka116. Świetny rezultat, oby tak dalej! Ja również nie czuję głodu za to bardzo dużo pije wody. Walczę nadal ze słodkościami, ich widok kusi mnie mimo, że nie jestem głodna. Wtedy mówię sobie, PRZECIEŻ ZNAM SMAK TYCH CIASTECZEK, ZJADŁAM ICH KILOGRAMY, KTÓRE TERAZ MUSZĘ DŹWIGAĆ. I jakoś się udaje. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku ale pojechala zemnom ale tym sie nie przejmuje.Jakas idjotka sie czepia.Dziekuje wam dziewczyny za obrone.Ja mam pytanko do waz kobietki jaka dietka jest dobra? Bo tak pomyslalam ze mogla bym sobie do tych tabletek doloczyc dietke.Prpsze jak macie jakies dietki to napiszcie kobietki z gory dziekuje.Bo od tygodnia waga stoi .A wy tu widze macie super rezultaty.Pozdrawiam waz kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
dla pytających, bo co chwilę się pojawiają takie pytania - Reductil, Zelixa, Lindaxa, Meridia, Adipex, Afibron to jedno i to samo. różnią się ceną. dziewczyny które bywacie na takich tematach - przekazujcie to proszę pytającym. jak ktos nie wie to gotów sobie załatwić Meridię i Zelixę i brac to razem i jeszcze sobie biedy napyta :( albo da się nabrac ze skoro nie moze brac Meridii bo ma jakies objawy uboczne to niech bierze Zelixe bo nei bedzie ich mial. najprawdopodobniej bedzie, szkoda wiec zdrowia i pieniedzy. pomagajmy sobie nawzajem bo zawsze znajdzie sie ktoś kto nie doczyta, kupi nie wiadomo skad bez ulotki,z ulotką nie po polsku albo w ogole sam blister i jeszcze sobie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
Lenko przy odchudzaniu z sibutraminą diety są niewskazane!! zmieniaj swój sposób żywienia ale nie rób tak drastycznej diety jak kopenhaska, bo sie wykończysz! masz zablokowany osrodek głodu w mózgu wiec jesz mniej. dodatkowo czesc kalorii jest wydalana z Twojego ciała na sposób ciepła. dieta do tego i juz całkiem nie będziesz miec czym napędzać organizmu. co prawda sibutramina działa lekko euforyzująco wiec mozesz tego nie odczuc fizycznie, ale zaczną Ci lecieć włosy, osłabią się zęby, po co?? jak już musisz dietę to wypróbuj dietę niełączenia. ale nie kopenhaską czy 1000kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
FRUFRU dzieki za troske ale to tylko 13 dni i potem wracam do tego co zaplsala mi dietetyczka czyli zdrowe zbilansowane jedzonko :) Pozdrowiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Mam pytanie jak idziecie sie wazyc to wazycie sie w ciuchach?? Bo jak bylam u lekarza w poniedz.i wazylam sie na lekarskiej wadze elektronicznej pokazalo mi 88,8(bylam w dzinach i koszulce),a na drugi dzien poszlam na wazenie do pielegniarki i tam waga pokazala mi 1-sza 91 kilo,a druga 90,2.-zaznacze ,ze obie to w sumie lazienkowe! I jak ja mam wiedziec ile waze:(.Ale ogolnie zlecialo mi kolo 7 kilo:)w 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie waze.Rano i bez ciuchow a tak jak z ciuchami to odejmuje z 2 kilo mniej.Ja tesz ci powiem ze raz tak mam raz tak.Ale i tak gratulacje za pieknie utracone 7 kilo slicznie .Ja sie waze w poniedzialek zobaczymy co tam wyjdzie.Pozdrawiam dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba36
Witajcie Tak poczytałam o Waszych rezultatach i postanowiłam się zważyć i jestem bardzo zadowolona.5.5kg mniej. 119.600 w ubraniu.Dziś mija 9dzień z Reductilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila_belfast
Hej kobietki ja po tygodniu z reductilem mam 2 kg mniej i 3cm mniej w pasie :-) a pani doktor wazyla mnie w ubraniu i butach i wazylam 80 a w domu rano bez ubrania tego samego dnia wazylam 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
No moje kochan GGRRAATTUULLAACCJJEE ;) Oby tak dalej:) JA mam za soba 10-ty dzien z R... no i 4 dzien diety kopenhaskiej ale zwaze sie dopiero w poniedziakek rano, ale czuje sie bardzo dobrze oby do przodu ;) Czy stosujecie przy R.. jakies specjalne diety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne rezultaty kobietki.Ja wiem tyle ze przy tych tabletkach nie mozna stosowac diety derastycznej tak jak kopechacka bo ja sama otym myslalam ale kolerzanki mowily ze lepiej nie bo sie wykoncze.I jak narazie niestosuje zadnej diety tylko mniej jem i cwicze.Jak narazie przez 6 tygodni mniej 6 kilo.I juz wszyscy domnie ze widac ciesze sie bardzo i lepiej sie czuje taka jestem bardziej otwarta na zycie .Bo tak to mi sie nic niepodobalo i pasowalo bylam taka bez zycia.Pozdrawiam kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
Hej Reductilowiczki!!! A co tu taka cisza????? Ja trzymam sie dzielnie na diecie kopenhaskiej to juz 11 dzien na razie sie nie wazylam bo nie chce sie zniechecac potem przechodze na diete ktora ulozyla mi dietetyczka ok 1 kg mniej tygodniowo a mysle ze dzieki R.. moze byc i wiecej:) Staram sie wiecej ruszac ale poczatki po takim okresie nicnierobienia sa ciezkie ale wiem ze musze byc systematyczna!!!! Piszcie jak WAM idzie musimy sie wspierac!!!!!!! Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanda80
Witam Was dziewczyny:) weszłam dzisiaj na forum i tak Was sobie czytam , bo zakupiłam sobie Reductil, po uprzednim badaniu przez lekarza i mam zamiar go stosowac...widze ze wy macie duze ubytki wagi - 1kg mniej na tydzien to super...tez mi sie tak marzy.... zaczne od jutra, rano sie zwaze bez ciuchów, na czczo, pozniej wezme tabletke....a własnie miałam pytac kiedy bierzecie tabletke rano w południe czy jak????i zobaczymy jak bedzie....???? pozdrawiam i do jutra...mam nadzieje, ze razem damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
Hej dziewczyny to tu tak cicho i pusto??????? Ja juz skonczylam diete kopenhaska -6,2 kg w 13 dni no a w sumie -10,3 w 3 tygodnie ;) Oby tak dalej!!!!!! No piszcie jak Wam idzie czy macie jakies skutki uboczne bo ja NIC!!!!!! Teraz musze sie pilnowac no ale R... bardzo mi pomaga :) Boje sie tylko ze jak skoncze brac R... to juz nie tak latwo bedzie zapanowac nad obzarstwem :( Powodzenia ;) Piszcie co u Was bo mi tu smutno samej!!!!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
JOLANDA 80 Witam wsrod Reductilowiczek :) Wiec ja biore tabletke ok. 10-tej , teraz nie mam skutkow ubocznych ale kilka lat temu jak wzielam za pozno to nocka nie przespana wiec teraz dmucham na zimne sniadanie jem ok. 9-tej, Lunch 14 obiadokolacja ok. 18 Napisz z czym zaczynasz na co liczysz no i wogole ;) Pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Dzisiaj 88.00.Zobaczymy jak za 2 tyg.bedzie,ale powoli do przodu!!! Jestem bardzo zadowolona :))) Ja jem R przed sniadaniem z ranca miedzy 7-8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaja
Jestem zachwycona DRENAFASTEM pije od 2-tygodni i schudłam 2kg a poza tym jest bezpieczny i nie boję się go stosować w składzie nie znane zioła. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba36
Witajcie dziewczyny. Co tu taka cisza? Ja właśnie wróciłam od pielęgniarki z drugim opakowaniem reductilu. Kilka dni byłam bez tabletek, gdyż byłam w Polsce . Myślałam, że poradzę sobie teraz sama, myliłam się. Znowu odczuwałam głód. Nie schudłam tyle ile miałam nadzieje schudnąć, ale i tak jestem zadowolona z efektów. najbardziej odczuwam to zakładając spodnie są luźne. Dziś ważę 116.5kg czyli 8.5kg zostawiłam za sobą. Jutro zacznę drugie opakowanie leku. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraskorka
witem przeczytalam wszystko co tu piszecie i ide jutro do lekarki po reductil przytylam w ciazy 30kg, stracilam 10 po porodzie i juz ani grama wiecej spasc nie chce, mam 31 lat 174cm i waze 84kg dam znac jak cos sie ruszy pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po swietach do gory poszlam 1,5 kilo,ale je juz zgubilam,w dalszym ciagu 88kilo.Nie wiem laski czy wy nic nie jecie ??tle chudniecie Dla mnie najgorsze sa wieczory,wtedy najlepiej mi smakuje:) Ja juz 3 m-ac i 7-8 kilo zlecialalm:( , a co na to wasi partnerzy?pomagaja wam w tym mniej jedzeniu? Bede co jakis czas pisala jak idzie mi moja waga .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel30
Witam kiedys mialem problem z waga zachorowałem na ostre zapalenie trzustki i lezalem w szpitalu miesiac schudlem ze 123 na 98 trwało 2lata i przytylem na 112 troche z mojej głupoty duzo daje nie jedzenie smazonych rzeczy czyli schabowych itp tylko gotowanych po drugie picie sokow a nie gazowanych napoji w dalszym czasie pojechalem do angli i mialem drugie zapalenie trzustki lezalem 3 miesiace w szpitalu i ze 112 kg schudlem na 78 ,wyszedlem ze szpitala troche sie czulem zle bo za chudy bylem wiec wskoczylem na 85 i bylo ok ale nie kontrolowalem wagi i wskoczylem na 98 i teraz bol czekam na nastepna operacje wiec musze schudnac na 85 i dostalem od lekjarza reductil 10mg ta suchosc to fakt jest i to dosc duza kiedys bralem meridie wiec te tabletki sa do siebie podobne a wracajac do reductilu hm to nie tabletka pomaga nam schudnac tylko nasza psychika odrzuccie gazowanwe smazone zmienncie na gotowane warzywa stronczkowe wyrzuccie jezeli ktos chce to pomge podpowiedziec cos bo zmagam sie z dietami i tabletkami dobre 4 lata maska22@wp.pl KIEDYS BYLY DOBRE TABLETKI NAZYWALY SIE MAZINDOL KTO BRAL TEN WIE CO TO JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraskorka
witam mialam zaczynac od dzis, ale lekarka przyjmie mnie dopiero w poniedzialek wiec zaczne lykanie od wtorku, a od dzisiaj zaczelam diete kopenhaska tak na rozgrzewke przed reductilem, zobaczymy jak bedzie po tej diecie, jak na razie jestem glodna jak wilk a slodycze chyba pozamykam na klucz przed sama soba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×