Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Gość Addict1975
19 tabletka reductilu dzisiaj i 3 kg mniej,waga 76 kg,odnoszè wrazenie ,ze troszkè powoli spada ta moja waga,jednakze widzè po brzuchu ,ze spadl i to bardzo.nie poddajè siè i czekam na dalsze efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana kupnem Reductilu.Proszę o kontakt na e-mail: sylvi3x@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana kupnem Reductilu.Proszę o kontakt na e-mail: sylvi3x@o2.pl Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszekOtyłyD
hej Piękne kobitki;D ważę 100kg w ciąży przytyłam 30kg;D mam w ręku receptę na lek R...i tak ciagle sie zastanawiam czy spróbować;/mieszkam w Norwegii i tutaj wszystkie tab na odchudzanie sa na recepte,wiec moj lekarz tylko spojrzał na mnie i sam ja bez gadania przepisał;Djak zaczne brac to sie odezwe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!! dzis moj pierwszy dzien z R... jest to jednak silny lek, jestem bardzo pobudzona a jedzenie rosnie mi w ustach, zobaczymy jak bedzie dalej. Pozdrawiam wszystkie wytrwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprszedacz Reductil Meridia
Mam do sprzedania reductil 10 mg 28 tabletek.... Zainteresowanych prosze o kontakt katurka@mail.ru Estem z Grodno (Bialorus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almar812
WITAM.MIESZKAM W WALII W UK.WCZORAJ DOSTALAM LIST OD GP Z WIADOMOSCIA ZE REDUCTIL WIECEJ NIE BEDZIE WYPISYWANY NA RECEPTE W ZWIAZKU Z ZAKAZEM Z GORY(NIE PAMIETAM TERAZ DOKLADNIE PRZEZ KOGO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula-b10
wiatam ja wlasnie dzis spotkalam kolezanke ktora brala reductil schudla 3rozmiary byla grubsza odemnie a wyglada super.Jutro wybieram sie do gp po te tabletki moze mi dadza moja waga to 80kg przy 160masakra tylko plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinista
Witam. Zaczęłam brać Reductil 10 26 grudnia 09. Po 4 dniach zaczęło mnie kluc serce. Nie było to cały czas wiec brałam nadal. Ciśnienie było w pozadku, rzadnych innych skutków ubocznych... Tak myślałam . Po miesiącu schudlam 7 kilo... Dużo. Lekarz dalej dał mi 10 bo na mnie dobrze działała. Zaczęło coraz bardziej i częściej boleć mnie serce i piekło w klatce piersiowej, w końcu odstawilam , jutro idę do lekarza i chce iść do dietetyk ... Minęło dopiero 4 dni a ja dalej odczowam skutki brania reductilu, mam nadzieje ze nie uszkodzilam dobie serca( nigdy nie mialam problemu z sercem)5 Jednak zdrowie dla mnie ważniejsze . Przemyslcie sobie dziewczyny czy warto marnować sobie zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinista
Orzeszekotyly naprawdę przemysł sobie dwa razy czy zacząć brać . Ja tez po dwóch ciazach przytylam 30 kilo ale teraz wiem ze w ten sposób odchudzania na reductilu to najgorsze. Spróbuj pójść do dietetyk i wtedy ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xo xo
Mam do sprzedania Reductil 15mg/98tabl.460zł!! Wystarczy az na 3miesiaczna kuracje odchudzajaca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anne81
odkupie reduktil 15 gg.20074838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabxl
Witajcie!!! Chcialabym sie dowiedziec ile kosztuje reductil w polsce w aptece oczywiscie na recepte bo inaczej sie nie kupi.(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xo xo
W Polsce nie kupisz:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reductilka
DZiewczyny ja jakiś czas temu brałam reductil 15mg ... schudłam ok. 5 kg z wagi 50 kg na 45 kg w ciągu ok 2 tygodni. Brałam go wieczorem, bo w dzień gdy go zażyłam bardzo bolała mnie głowa. Co więcej po wieczornym zażyciu w nocy miałam okropne koszmary! Moja psychika siadała, słyszałam jakieś dźwięki, koszmary były bardzo realne, ogólnie czułam się tragicznie! Co więcej po tych tabletkach bardzo szybko bije mi serce!! BARDZO SZYBKO! Czasami mnie kłuje serce ... ostrzegam dziewczyny, ten lek jest naorawdę bardzo mocny w działaniu. Został w wielu krajach wycofany ze sprzedaży, ponieważ spowodował śmierć kilku osób. bądźcie ostrożne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikabarbara
zaczelam brac reductil chcialam zapytac czy dobrze dziala i czy ktos mial problemy uboczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaniemcy
odkupie reductil lub zelixa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curcan
Regenon 25mg (Tenuate) 30 kapsulek 150zl oryginal niemieckiej firmy , bardzo skuteczny i pozytywny w odchudzaniu.Tel/sms 0514 057 093

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetcynamon
Odkupię, najchetniej PREPARAT ZELIXA. ewentulanie MERIDIA lub REDUCTIL Prosze o pilna kontakt - TYLKO KONKRET! 0600972164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka1966
Reganon kupię - kontakt sieciarz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia72
Kupię Meridie 15 lub Reductil 15 ,gg 7133592

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda00
witam mam do sprzedania reductil 15mg, 42 tabletki, cena 300 zł technikszczecin@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebru
Witam wszystkich. Moje BMI to 32 mam do zrzucenia dobrze ponad 30 kg. Niedawno dopiero dowiedzialam sie o leku Reductil. Na mój pech okazalo sie ze w tym roku lek zostal calkowicie usuniety ze sprzedazy w calej Unii Europejskiej. Szukam powaznej osoby która ma na sprzedaz tabletki Reductil, Meridia lub Zelixa. Tylko powazne oferty!!!!! Z góry dzieki. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebru
Zapomnialam dodac maila: ebru.gurbux@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkupię Zelixę, Meridię, Reductil, Sibutramine lub cokolwiek inne co zawiera Sibutramini hydrochloridum, kontakt gg: 1291808.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melek
Kupie Reductil 15mg lub Meridie 15mg.. Oczywiscie przy platnosci za odbiorem ze sprawdzeniem zawartosci! Zainteresowana jestem 2 (opakowaniami) na 2 miesiace! Oferta powazna! melekmonika@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania-w-1988@wp.pl
kupie meridia 15 lub sibutramine 20mg hania-w-1988@wp.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikabu
Kupie reductil lub meridie, 2 opakowania, tylko powazne oferty na pikabu@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merid
Odsprzedam merid 15 mg x 30 tabletek kontakt agnieszkawarszawa@onet.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×