Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MZ30

reductil

Polecane posty

Gość Aga3
Niestety ale nie ma innych leków na otyłość. To wszystko to samo... tylko pod inną nazwą. A główny skład to sybutramina - pochodna amfetaminy. Ale przeczytaj sobie parę postów wstecz. Pisałam o leku bez recepty -syntrax-beta3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *PIPI*
Witam Was Dziewczyny.Dzis jest 7 dzien odkad biore reductil.Rano weszlam na wage i szok.....!!!!!!2,5kg w tydzien.Mialam 65 kg teraz 62,5.Jestem zadowolona i szczesliwa.Pozdrawiam Was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LENKA116
Sorki laski ale uwazam ze branie reductilu przy takiej wadze jak Wasza czyli cos ok 65 kg to przesada i uwazam ze nie warto ryzykowac zdrowia wystarczy ograniczyc slodycze wiecej sie ruszac a waga sama spadnie ja juz odstawilam R... i na poczatku bylo bardzo ciezko ale teraz powoli waga znowu spada a stosuje diete CUD ;) czyli zryj mniej!!!!! A co do stosowania jakiejs specjalnej diety przy R.. to on sam jest jakby hamulcem i nie chce sie jesc Powodzenia i uwazajcie na siebie zdrowie najwazniejsze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
No niestety, ale przy wadze 65 kg rzeczywiście jakiekolwiek branie leku jest bez sensu. U mnie natomiast tycie nie jest spowodowane jedzeniem, bo nie jem ani słodyczy ani fast foodów... jem dwa posiłki dziennie, śniadanie i obiad w bardzo małych ilościach. Ostatnio nawet przez dwa tygodnie zamiast pieczywa na śniadanie- jadłam płatki śniadaniowe, bez dodatku cukru, czasem nawet owsiankę. Myślałam że schudłam - według mojej wagi nawet 1.5kg, ale będąc u lekarza okazało się że przytyłam 2kg! Więc u mnie dieta się nie sprawdza, bo jestem jakby cały czas na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
Od dzisiaj zaczęłam brać meridię. Kupiłam ciśnieniomierz naramienny - i jak nic mam ciśnienie w normie!!! 123/78 puls 83. Ciekawa jestem ilu ludzi leczą w tej poradni na nadciśnienie??? To że ciśnieniomierz działa sprawnie, wiem, bo mama właśnie przyleciała z PL. A ona często mierzy sobie ciśnienie. A na ciśnieniomierzu który zakupiłam ma identyczne ciśnienie jak zawsze. Jestem tak wkurzona na tą poradnie, że sobie dziewczyny nie wyobrażacie!!! Według nich mam ciśnienie 147/88 !!! -przy ostatnim pomiarze!!! Nie mam aż słów!!! Ja naprawdę zastanawiam się ilu ludzi oni faszerują lekami na nadciśnienie!!!???? Sama pielęgniarka powiedziała mi że jeżeli przy następnej kontroli będę miała takie samo ciśnienie, to skieruje mnie do lekarza, żeby zaczął mnie leczyć na nadciśnienie!!! Wyobrażacie sobie??? No i to, że nie chcą przepisać mi reductilu z tego względu! Oczywiście poinformowałam ich, że mam meridię, i zamierzam brać ją mimo wszystko, i sama będę sobie kontrolować ciśnienie. Nie wiedziałam tylko że wszystko ze mną jest ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDIOCI !!!! mam ochotę rozszarpać tych lekarzy i cały personel, który badał mi ciśnienie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
Po trzech godzinach od przyjęcia czuję jak by mi było cieplej :) - szybszy metabolizm... znaczy, że działa :) Za pierwszym razem jak stosowałam meridię... a ważyłam 75kg przy wzroście 174 (moja głupota) co prawda schudłam 7 kg w ciągu miesiąca, ale głupia byłam, że przyjmowałam ją z takimi kilogramami na karku - nie miałam takich odczuć jak teraz po pierwszej tabletce. Wychodzi na to, że im więcej kilogramów, tym silniejsze odczucia :) Trzymajcie kciuki :) Potrzebuję teraz dużo wsparcia, bo odstawiłam moją 6miesięczną córcię od piersi, i jest mi strasznie ciężko z tego powodu. Co prawda ona woli butlę, a i tak od jakichś trzech tygodni jadła z cysia tylko raz dziennie... ale i tak jest mi ciężko. Za trzy- cztery miesiące, jak odstawię meridię może uda mi się przystawić ją jeszcze do cysia, nawet ten jeden raz dziennie. Ale teraz muszę zgubić zbędne kilogramy, bo nawet się z nią normalnie pobawić nie mogę... nie mam siły. Dobra, zaczynam odliczanie. Od dzisiaj za tydzień sprawdzę jak się waga miewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
2 kg mniej po czterech tabletkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moim zdaniem źle robisz...stawiasz na wyższym poziomie jakies glupie tabsy od zdrowia i rozwoju swojego dziecka...zastanów sie, jak ja teraz odstawisz to koniec...ja dzieki karmieniu bardzo dużo schudłam, dieta dla matek karmiacych, czyli: dużo wody niegaz., ruch (spacerki wielogodzinne) zero słodyczy, dania na parze...przed ciąża ważyłam zawsze w granicach 70-72, w ciąży przytyłam 15 kg a w niecały m-c zrzuciałm 17, potem nastepne i tak w sumie zgubiłam 25 kg...synka odstawiłam po 20 m-cach karmienia (w styczniu tego roku) i obecnie waże 65 kg ... przemyśl to jeszcze czy warto...szybciej i trwalej schudniesz karmiac i trzymajac odpowiednia diete...nie chce cie martwic ale wiele kobiet po odstawieniu ma nagły przyrost wagi, ja tak mialam jak ograniczyłam karmienie do nocek (w ubiegłe wakacje) ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
Jak już wcześniej pisałam - ja nie chcę zrzucić wagi bo sama się sobie nie podobam. Ja mam zwyrodnienie kręgosłupa, nie mogę już prawie wchodzić po schodach ze względu na bóle w stawach kolanowych i biodrach. Wyniki badań mam w normie. Tyję ok pół kg tygodniowo. Karmienie nie spowodowało u mnie utraty wagi, nawet paru gram. Poza tym od samego początku, moje dziecko karmione było mieszanie- raz cyś, raz butelka. Od około miesiąca jadła już tylko dwa razy dziennie z cysia, później tylko po przebudzeniu. Karmiłam tylko jedną piersią, która nigdy jej nie wystarczała. Decyzje o braniu leku podjął lekarz, nie ja. Po prostu mi go jeszcze nie przepisali, bo podobno ciśnienie mam za duże. Ale jak już wcześniej pisałam - w poradni mają przedpotopowy sprzęt, i wyniki były błędne. Przy kolejnej wizycie miałam mieć przepisane leki na nadciśnienie, po to tylko żebym mogła zacząć brać reductil, bo to jak szybko teraz tyje jest niebezpieczne dla mojego zdrowia, a nie mojego widzimisię. Moja mama miała identyczny problem, i raz musiała usunąć ciąże bo tyła 1kg tygodniowo, co było zagrożeniem jej życia. Szczególnie że po pierwszej ciąży przybyło jej 40kg. Nie rozumiem jednak podejścia matek karmiących tylko piersią. Karmienie mieszanką nie jest czymś strasznym. Nie jedno dziecko zostało tak wykarmione. A wybór między tym czy karmić raz dziennie piersią, a tym czy być zdrową i nie nabawić się cukrzycy, choroby serca, bądź w najlepszym przypadku dobić do 200kg jest chyba jasny. Ja miałam szczerą nadzieję że przy karmieniu piersią pozbędę się paru nabytych kilogramów, ale tak się jednak nie stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousefish
Forum, forum i po forum... napiszę tylko, że po sześciu dniach u mnie 3kg mniej. Pa pa... może kiedyś forum jeszcze odżyje... ale szczerze w to wątpię :) adijos amigos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelcia
Czesc wszytskim ;) Mam nadzije ze jeszcze udziela sie ktos na tym forum ;) .... otoz mieszkam w szkocji i bez problemu dostalam reductil 10 biore go juz 2 tyg i schudlam 2kg .... a moj Bmi to 32.2 takze mam co zrzucic :) tylko zoastanawiam sie czy mo spadek wagi nie jest za wolny ;( wizyte mam dopiero za 2 tyg u lekarza i zobaczymy .... i umnie totalny brak apetytu jem wrecz na chama ..... czy ktos tez mial podobne objawy ??? Pozdrawiam wszytskie reductilki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim.. :) Ja reductil 10 bralam tylko przez miesiac.. Odrzucilam go poniewaz wystapilo u mnie krwawienie miedzy miesiaczka.. Lekarz mowil ze to nic takiego, ja jednak trochu spanikowalam.. Odrzucilam lek, diete jednak trzymalam taka sama jak przy reductilu.. i o to po 2.5 miesiaca weszlam na wage i zobaczylam wynik.. 25 kg w dol... jestem bardzo szczesliwa.. Wiem ze miesiac reductilu bardzo mi pomogl.. zoladek na pewno przykurczyl sie niezle po lekach, bo malo jadalam.. i ciesze sie ze teraz z latwoscia moge kontynuowac diete bez faszerowania sie lekami... Do tego godzinka marszu dziennie.. duzo wody i nadganiam warzywami jesli czuje glod.... zycze Wam wszystkim dobrych rezultatow w walce z nadwaga.. 3mam kciuki za nas wszystkie razem i za kazda z osobna!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelcia
Maja1983 czy ja dobrze zrozumialam ze ty w ciagu 2,5 mies schudlas 25 kg?? jak Ty to zrobilas ??? no tylko pozazdroscic i pogratulowac wytrwalosci ;) .... ja z natury tez mam silna wole ale zawsze po mies czasu odchudzania rezygnowlam bo chcec na slodycze byla wieksza a u Ciebie jak z tym jest bez tabletek ??? Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelcia.. Dobrze zrozumialas.. Nie bylo latwo i nadal nie jest latwo, bo rzeczywiscie bardzo sie ograniczam.. Rano jogurcik (to obowiazek) 0% tluszczu bez cukru, to jakies 60-80 kcal, na obiad jakies miesko lub rybka z duza iloscia salaty albo warzyw, na przekaske jakis malutki owoc i kolacja tylko warzywka.. Wszystko to co lubie w kawaleczkach lub przecierane.. Zawsze bylam wielbiciekla warzyw wiec nie zmuszam sie do ich jedzenia. Chudlam szybciej z tabletkami, ale doszlam do wniosku ze nie warto sie nimi faszerowac widzac ze mam na tyle silna wole zeby dojsc do celu bez nich.. Mam jeszcze sporo do zrzucenia, ale wiem ze powoli dojde do celu ktory sobie wyznaczylam.. Slodyczy wogole nie jem, Jedyny cukier jaki spozywam to w herbacie, bo nie znosze gorzkiej herbaty lub slodzonej slodzikiem :/ tego sobie nie odmowie:D Uwierz mi ze wystarczy tylko chciec.. ja sobie tlumaczylam ze w zyciu juz wystarczajaco zjadlam, i teraz musze to ODPOKUTOWAC!! Poza tym dopinguje mnie to jak z tygodnia na tydzien przegladam sie w lustrze i zwaly tluszczu staja sie coraz mniejsze.. Rozmiar ubran zmniejszyl sie o 5 rozmiarow :] co tez mnie bardzo wzamacnia :] Zycze Ci Kamelciu duzo silnej woli... Zobaczysz jak fajnie jest z tygodnia na tydzien wchodzic na wage i widziec jak cyferki sie zmniejszaja...:) Trzymam kciuki za Ciebie.. Pozdrawiam mocno.. Buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelcia
Maja1983 ;) naprawde jestem pelna podziwu ze masz w sobie tyle samozaparcia i wtytrwalosci aby dojsc do celu ;) tak trzymaj !!!!!!! ja to dopiero jestem po dwoch tyg stosowania reductilu dzisiaj mam wizyte u pieleniarki zobaczymy jakie efekty ;) a mam do zrzucenia ok 30kg no i mysle ze jakos malymi kroczkami do przodu i dam rade .... tak samo jak i Ty ! I jeszcze raz gratuluje postepow ;* Pozdrawiam cieplutko ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelcia
no i po wizycie w 2 tyg ubylo mi 3kg ;) mam nadzije ze to dobry poczatek .... i czekam z niecierpliwoscia na dalsze efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Pisze po dlugim nie odzywaniu sie.Wiec tak od konca lutego do 13lipca- schudlam z 96 na 84.70.Od 14 lipca nie biore tego leku.Wazylam sie 14 sierpnia,byl moj 1-szy dzien okresu ,wazylam, 87,9.Wiec mysle ,ze jakies 2 kilo poszlo mi do gory. Ale po odstawieniu,minelo mi walenie serca,czasem mi tak lomotalo,ze spac nie moglam,musialam tabletki na spanie brac. teraz jem tyle samo co normalnie,zaczne na basen chodzic , bo przerwalam ze wzgledu na slub - nie bylo czasu:).. Wiec ja po samej sobie ,radze biorac te tabletki,nie pic alkoholu - powoduje kolatanie serca -a nawet strucie przy niewielkiej ilosci. Jesc wszystko ,ale mniej,bo pozniej wlasnie jest to ,ze dodamy cos wiecej i juz waga idzie do gory:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumzum1977
Witajcie, jakisz czas temu jak mieszkałam w niemczech brałam reduktil i pomógł mi on w początkach diety, ładnie wtedy schudłam choć brak kalorii mnie troszke wprowadzał w depresje ale się opłaciło. Jakiś czas trzymałam wage ale po powrocie do polski z powodu problemów tak się rozjadłam, że waże 120 kg:-( pomijając fakt, że wyglądam okropnie mam nadciśnienie, ciężko mi się chodzi, boli kregosłup. Mam bardzo rozszerzony żołądek i choć strasznie próbuje nie mam już nad nim kontroli. Koniecznie potrzebuje na początku wesprzeć się reduktilem. Błagam was, jeżeli macie odsprzedać bo w miare przystępnej cenie dajcie znać. Naprawde jestem zdesperowana. Mogą być nawet małe ilości bo nie zamierzam go naduzywać i zamierzam stosować przerwy w kuracji dla bezpieczeństwa. Błagam pomóżcie mi uratować moje zdrowie bo sama się załamie:-( mail cangu@wp.pl tel 0663 607 849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaruna
mam do sprzedania reductil 15 mg opakowanie 98 kapsułek ( brakuje 3 )moje gg 7986039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addict1975
witam!!dzisiaj zaczèlam brac reductil 15 mg.mam 162 cm i wazè 79 kg-moj cel to 64 kg.na razie nic zlego siè nie dzieje :moze tak pozostanie?zastanawiam siè kiedy przestanè odczuwac glod?napiszè w poniedzialek jak tam waga,moze cos ruszy?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane reduktilki.. Po dlugiej nieobecnosci wpadlam tu zeby Wam sie pochwalic moimi wynikami.. Wiec od czerwca (i miesiacu stosowania reductil-u) moja waga zmniejszyla sie o UWAGA...50 kg!!! Schudlam 50 kg, boshe jak to brzmi:D Pozostalo niewiele, jakies 5-7 kg:) ale co to jest wzgledem tego co juz za mna :] Jestem taka szczesliwa heh, zycze kazdej z Was sukcesow, uwierzcie mi, wystarczy tylko chciec! Dodam jeszcze ze w zeszlym tygodniu robilam wszystkie badania i wszystko jest w jak najlepszym porzadku :] Kurcze jaka jestem z siebie dumna.. Pozdrawiam Was cieplutko i zycze wytrwalosci w walce z kilogramami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addict1975
gratulacje!!to niesamowite 50 kg?ja mam reductil 56 kapsulek to prawie dwa miesiàce brania.mam pytanie do ciebie:od momentu brania reductilu,kiedy przestalas odczuwac glod?a teraz stosujesz jakoàs dietè czy pop prostu dobrze siè odrzywiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addict1975
przepraszam za blàd,mialo byc odzywiasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Addict1975- witaj Ja praktycznie od pierwszej tabletki nie czulam glodu...ale bralam reductil 10mg. Jak juz wczesniej pisalam bralam go przez niecaly miesiac gdyz wystapilo u mnie krwawienie miedzymiesiaczkowe... Po odstawieniu trzymalam "diete" wszystkiego po trochu, zero slodyczy, zero smazonego.. Staralam sie dziennie nie przekraczac 1400 kcal. I do dzis tak jest, tyle tylko ze teraz jest mi z tym latwiej, czasem pozwole sobie na jakis "rarytasik" ale nastepnego dnia pilnuje sie bardziej:) I powiem Ci Addict1975 ze satysfakcje mam nieziemska, ze do tego wszystkiego doszlam sama, bez faszerowania sie tabletami... :] Pozdrawiam Cie cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addict1975
6 tabletka i waga 77,34.jestem zadowolona,aczkolwiek odczuwam glod!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Addict1975 :) Nie mysl o glodzie.. heh, ja mysle ze to nie glod tylko strach przed glodem... no chyba ze rzeczywiscie tak malo jadasz ze mozesz czuc sie glodna...Zycze dalszych sukcesow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almar812
Mam do sprzedania reductil 10 mg 27 tabletek.Sprzedaje poniewaz wystapily u mnie skutki uboczne.Zainteresowanych prosze o kontakt 81alicja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×