Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak długo

po jakim czasie

Polecane posty

Gość jak długo

Witam. Po jakim czasie od spodziewanego terminu miesiączki która nie przyszła trzeba się juz martwić?? Dwa testy negatywne(jeden w dniu spodziewanej miesiączki drugi 2 dni później), pobolewanie podbrzusza od kilku dni. Kochaliśmy się w dni płodne a konkretnie podczas owulacji i kilka dni po(zawsze mam ból jajnika w tym czasie), staramy się o dzidziusia. Dodam że cykle mam zawsze regularne 28 dni i jeszcze nigdy nie spóźnił mi się okres(poza tym razem kiedy zaszłam w ciąże z pierwszym dzieckiem) I tu rodzi się pytanie kiedy powinnam się wybrać do lekarza wiem że to dopiero 2 dni ale u mnie to niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to ciąża a może stres... radzę najpierw zrobić badanie krwi na beta HCG - dla pewności. a jeśli wyjdszie że jesteś w ciąży to do lekarza należy się udać nie prędzej niż 2 tyg. po dniu spodziewanej miesiączki. trzymam kciuki i pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyszedl negatywnie to nir jestes w ciazy. Ja robilam co m-c test bo juz myslalam ze...........a teraz spoznil mi sie4dni i jest.Najlepiej jesli chcesz w ciaze zajsc zrob przerwe ok.2tygodnie od seksu i wtedy w14dniu sprobowac,wytrysk jest silny i sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami test sie myli nawet jak jestes w ciaży mozesz miec za mało hormonu Hcg wiec tesrt wyjdzie ci ujemny .. najpewniejszy jest test z krwi. Ewentualnie poczekaj jeszce pare dni i powtoz test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo
dziękuje za odzew badania krwi nie bardzo mogę zrobić, nie mieszkam w Polsce a tutaj trochę inaczej podchodzą do ciąży W pierwszą ciąże zaszłam w pierwszym cyklu starań i to był jedyny raz kiedy okres nie przyszedł w terminie ale wtedy zaraz na teście pojawiły się dwie kreseczki Teraz zrobiłam test który teoretycznie wykrywa ciąże 4 dni przed spodziewanym terminem miesiączki więc chyba to nie to. edi33 taki mniejwiecej sposób zastossowaliśmy tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie staralam7m-cy ale w pewnym momencie odpuscilam bo myslalam ze nic z tego nie wyjdzie.A tu masz.I zrobilismy to spontanicznie po2tyg odstepu i sie udalo.Bylam zdziwiona maz takze.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo
edi33 nie dziękuje by nie zapeszać wiesz dla nas najważniejsze że decyzję podjeliśmy a staranka starankami przecież to nie biegi na czas ale może podświadomie się nakręciłam sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hop
ja mysle ze bedzie ok zobaczysz.... nic sie nie martw mysl pozytywnie a przede wszystkim nie tym razem to uda sie nastepnym....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bralas jakichs lekow w ostatnim czasie? Nie bylas przeziebiona? bo ja wlasnie mialam taki sam problem. 2 tyg.opóżnienia okresu...z powodu silnych antybiotykow od zapalenia oskrzeli. I tez nie wiedzialam jaka jest tego przyczyna i wariowalam pomalu. Ale na szczescie okres jest i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo
Nie brałam zadnych leków, nie jestem przeziębiona czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo
czyli jak długo czekałyście na okres wiedząz że to nie ciąża zanim wybrałyście się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długo
hej dziewczyny okresu nadal nie mam a doodatkowo odczuwam ból pleców w okolicach krzyża i te wspomniane wcześniej bóle podbrzusza i mdli mnie trochę(wiem że to za wcześnie gdyby to była jednak ciąża) obawiam się że to coś poważniejszego. Postanowiłam poczekać jeszcze 3-4 dni zrobić kolejny test a jeśli wyjdzie negatywny wybiore się do lekarza czy ktoś miała takie dolegliwości?? jeśli tak dajcie znać jakie były przyczyny Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×