Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dpg

jaka częśc ubioru jest dla was asexualna

Polecane posty

witaj mrucząco kotko co u ciebie słychac ja obecnie pracuję po 10 godzin dziennie ale 2 ost.dni robiłem po 12 godz :O i nie ma kiedy pogadac a szkoda bo fajnie się gadało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tygrysie ja tez w pracy nie bardzo ostatnio mam czas tu zagladac a dzis jestem u kuzynki wiec korzystam z okazji i wpadlam na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zagonili cie do roboty przy kulaniu tych workow mam nadzieje ze sie nie przepracowujesz ja tez czasami pracuje po 10 I 12godzin tyle ze w mojej pracy raczej zbyt sie nie narobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo slyszec ze dobrze ci sie ze mna rozmawialo a jak tam u ciebie jakies nowe podboje sercowe cos sie zmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty czasami
nie udzielasz tych dobrych rad jako reno bo podobnym stylem piszecie analfabeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię : -brązowych \"zwykłych rajstop\" -japonek u faceta -zestawienia skarpetki+sandały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie wlasnie
widze ze jestes uzalezniona i skaczesz po topikach tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f77 ................ my będziemy sobie tutaj gadac :) tamto założyłem w pewnym celu i niechce tego popsuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA............................to ze poznalismy sie tutaj to nie swiadczy o tym ze ja jestem nie porzadna lub ze mi tylko jedno w glowie nie zamierzam ci niczego psuc przeciez nigdy nie rozmawialismy o swinstwach tylko o normalnych sprawach tak jak rozmawiasz z tamtymi dziewczynami dla tego mysle ze nie mamy o czym pisac skoro tak mnie oceniles ok pomylilam sie co do ciebie myslalam ze jestes fajnym facetem z ktorym mozna pogadac i posmiac sie ze wszystkiego a tu taki cios wiesz czuje sie okropnie jakby mi ktos naplul w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tamten topik założyłem tylko dla poznaniaków a my se będziemy tutaj rozmawiac;) i nie obrażaj się nz mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×