Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dpg

jaka częśc ubioru jest dla was asexualna

Polecane posty

Gość Hanka od Rumcajsa
Szatyn ma włoski brąz...to mój typ ;) To oboje się "wymasujemy"... :D Ciekawe na czym by się skończyło... Fajnie się z tobą bajerzy... A co powiesz o mnie..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm wzrost średni ,szatynka, oczka brązowe , szczuoła, inteligentna ,lubiąca poświntuszyc;) i ogólnie sympatyczna kobietka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Ej NWA masz jakiś podgląd na mnie? Skąd wiedziałeś? Szkoda że tylko wirtualnie mnie rozgrzewasz...a ja tu bez majteczek siedzę... spragniona dotyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj podotykałbym ciebie z chęcią ;) grunt że gada się fajnie ale czasami szkoda że tak daleko mieszkasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Jak mam teraz iść spać...? Nie zasnę...NWA...działasz na moją wyobrażnię...👄 Też bym cię podotykała...oj tak ;) Link nie wszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi ale teraz tak poważnie czy jak bym się przefarbował na szatyna czy było by to zle odebrane przez laski i czy by to rozpoznały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Daj spokój...ale masz pomysły Napewno fajny z ciebie facet... :D Nic nie kombinuj z włosami... Przesyłam ci 👄 Będę śnić o tobie... Pa pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema z rana podobno hanka tak pisala wczesniej nie mieszka daleko od ciebie wiec moze razem byscie sie wybrali na ta impreske po co szukac kogos innego skoro wy macie sie ku sobie ona przyjdzie bez majtek a ty ja porzadnie wymacasz i bedziecie zadowoleni ty jurny byczek a ona napalona suczka i wcale nie zartuje moze cos wam z tego wyjdzie a zaczyna sie calkiem calkiem zycze powodzenia i ciesze sie ze przylozylam do tego reke i troszke rozkrecilam ten temacik przesylam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f77 .......... odezwij się kiedyś jak ci będzie pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ...dla mnie moj mis nie jest aseksualny nawet w skarpetkach ...strrrasznie mnie kreci jak wstaje z lozeczka zeby np.pojsc po cos do picia...i wchodzi ze stojacym peniskiem do sypialni.....mmmm ...az mam gesia skorke na sama mysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka co tam u ciebie mam nadzieje ze napiszesz jak bylo na imprezce i czy sie udala u mnie nudy proza zycia codziennego tez ostatnio poszalalam na imprezie wybawilam sie za wsze czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
f77---> Czyżby zazdrość przez ciebie przemawiała? Z rana takie złośliwości pisałaś... :P Domyślam się że ty byś chciała żeby NWA cię wymacał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty zazdrosc jak moge byc zazdrosna o kogos kogo nie znam przeciez napisalam prawde ze macie sie ku sobie i dodalam troszke pikanteri widocznie zle mnie odebralas a gdybym chciala zeby mnie wymacal to by to zrobil wiec nie kpij kobieto nasza znajomosc jest czysto internetowa na publicznym forum wiec o zazdrosci nie ma mowy i kazdy moze sie przylaczyc wiec bawcie sie dobrze a ja czasami tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze odzywam
sie tu wtedy kiedy nikt nie urzeduje na tym topiku siemanko wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mrucząca kotko ja wpadam teraz jedynie wieczorem bo rano jestem w pracy:( a co tam u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma tygrysie u mnie nudy siedze w pracy i zastanawiam sie jak tu wytrzymac do 21 chyba musze jakies zajecie sobie znalezc a tak to po staremu pogoda bleee i nie wiadomo co ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak glosowalam sama na siebie bo ja bym dopiero zrobila porzadek w tym kraju hahaha co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nudy jutro idę do nowej pracy i trochę się stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty czego sie stresujesz przeciez kulanie workow jak to nazwales to wcale nie stresujaca praca i pewnie super sie sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale chodzi o nowe otoczenie ale powinienem dac radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dasz rade ja bede trzymac kciuki za ciebie a tak to co tam porabiasz byles na tej imprezce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:O niestety nie byłem nie potrafię się przemuc:( bo samemu tak głupio iśc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty zartujesz przeciez jak bedziesz stale siedzial w domu to nigdy nie poznasz tej jedynej no chyba ze masz fajna listonoszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację ale samemu jest się ciężko ruszyc z chaty:O ale zobaczymy a mam pytanie jaką tolerujesz różnicę wieku w zwiążku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy co czy facet starszy czy dziewczyna starsza czy jak wlasciwie to nie gra roli jak to mowia psy na lata sie nie gryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×