Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dpg

jaka częśc ubioru jest dla was asexualna

Polecane posty

no pewnie a czemu nie poznales kogos takiego a co sadzisz ty 25 ona 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genia z lichenia
dla mnie najbardziej asexualna jest sutanna ksiedza proboszcza wiszaca na tarasie - okna mam na wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Witaj NWA... :D Jakieś dylematy wiekowe masz? Tak naprawdę to tobie ma pasować osoba a nie jej wiek Jeśli dziewczyna jest interesująca to działaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka od Rumcajsa ......... witaj jak byłaś na wyborach bo ja tak :) i dzięki wam za rady:) bo ktoś mi wpadł w oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRZOZA NIE OLCHA
a mnie odrzucają dziurawe skarpety sąsiada wiszące piętro wyżej... macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZOZA NIE OLCHA . ja mam gorzej jak otwieram okno to czuję smród od sąsiadki z dołu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
Jeszcze nie...nie wiem co ubrać hihi ;) NWA...szkoda że to nie ja wpadłam ci w oczko Ale tu możemy sobie pobajerzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka od Rumcajsa .......no pewnie że możemy a wiesz co ubierz jakieś fajne szpileczki , spódniczkę i fajny sweterek (nie różowy) i sexi kurteczkę offfffff ale się rozgrzałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja was powalę
ze smiechu Byłam z facetem, który kochając się ze mna na łonie natury nie zdjął skarpetek. Nie potrafiłam mu o tym wtedy powiedzieć, ale sex nie wypalił, byłam tak sprężona, spieta i wciąż widziałam te skarpetki. Nie jesteśmy ze sobą już 5 miesięcy i kiedy jest mi źle i tęsknię, przypominam sobie te jego skarpetki w połączeniu z golizną;) Ależ ja byłam zakochana. Dzisiaj czuje wstręt na wspomnienie tamtego widoku....to jest dopiero aseksualne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
NWA...nie jestem fanką różowego kolorku...ty też...coś nas łączy :) ...ale odległość dzieli :O Dla ciebie założę teraz szpileczki i gorsecik i...tyle :D Możę być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że może byc ;) a ile pracujesz godzin dziennie bo ja będę pracował 10:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie powalilas nas zbytnio bo o skarpetkach to pisalismy tu juz kilka razy a jesli przytrafilo ci sie cos takiego to swiadczy jedynie o tym ze faceci potrafia byc beznadziejni i nie wiedza jak to na nas dziala te beznadziejne skarpetki blllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow hanka nie przesadzaj z ta golizna bo sie przeziebisz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam tylko hania mnie rozkojarzyla bo taka naga prawie tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zależy czy ma dziecko czy nie bo to też jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a gdybys wlasnie w takiej sie zakochal to co wtedy dziecko przekresla wszystko co milosc jest slepa i nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka od Rumcajsa
f77...o mnie się nie martw o mnie się nie martw ja sobie rade dam....Ty mała zazdrośniczko ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f77 ................ja bym se z takim czymś nie poradził:O a jak ty byś zareagowała jak by twój facet miał dziecko z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no haniu juz sie martwilam ze ci sie troszke przytylo bo tak dlugo sie wbijalas w ten gorsecik haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdyby moj facet nie dopasowal sie z poprzednia dziewczyna i mieli by dziecko a dla mnie bylby najukochansza osoba na swiecie to nie mialoby to dla mnie wiekszego znaczenia nie mialabym nic przeciwko sytuacja jakich wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz może inaczej patrzę teraz a inaczej bym spojrzał jak bym miał np 35 lat bo generalnie szukam dziewczyny młodszej od siebie ale wiem życie układa dziwne scenariusze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ciężko tak określic inaczej by było jakbyśmy się spotkali w realu a tu na forum możemy tylko gdybac no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze wczoraj zniknelam tak bez pozegnania ale wiesz jak to jest w pracy a u ciebie jak pierwszy dzien wszystko ok czy porazka kciuki trzymalam tak jak obiecalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nie gniewam się na ciebie:) w pracy narazie dobrze ale zobaczymy co będzie dalej ja narazie zmykam będę po 21 ok to do usłyszenia mruczęca kotko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze umieramy smiercia naturalna witam wszystkich zyjacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze umieramy smiercia naturalna witam wszystkich zyjacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×