Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzula

Jakimi szczepionkami szczepicie swoje dzieci?

Polecane posty

Gość zzzula

bezpłatnymi czy odpłatnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile tamatow jeszcze
założysz co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzula
ja zapłaciłam 60 zł za hiberix i infanrix podobno mozna je łaczyć z z tą refundowaną a tak w ogóle to czy takie szczepionki skojarzone są lepsze ? oprócz tego, że mniej wkłuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzula
do tej co się nie podoba, że załozyłam drugi temat a co? sa jakies limity zakładanych tematów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze wskazań neurologa wręcz musiałam szczepić skojarzonymi:( a teraz jestem znowu w ciązy i grubo bede sie zastanawiać czy jednak nie skorzystać z sanepidowskich. No niby więcej wkłuć ale jakoś chyba są bezpieczniejsze, teraz tyle się wycofuje tych skojarzonych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
Wiolaj jeżeli myslisz o ostatnim skojarzonym infanrixie ipv hib to nie jest wycofany tylko wstrzymany a to duża różnica. Po odpowiednich procedurach zostanie "odblokowany" najpewniej. "sanepidowskie" są częsściej wstrzymywane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzula
mi pielegniarka w przychodni powiedziała, że te refundowane są robione z zywych (bakteri???) a odpłatne z martwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalalallaaa
"sanepidowskie" są częsściej wstrzymywane. - szkoda że się o tym tak nie słyszy jak o skojarzonych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
zzzula -BZDURA do kwadratu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
kto nie słyszy ten nie słyszy :-) ja tam słysze bo muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
zzzula -BZDURA do kwadratu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalalallaaa
pytałam lek. w przychodni pod jakim względem są lepsze skojarzone od sanpidowskich - powiedziała : bo jest mniej wkłuć, na pytanie czy to jej jedyny argument zmieszała sie i mnie obraziła :) dla mnie jej zachowanie to tylko potwierdzenie, że wiele się one od siebie nie różnią. I tak u nich nie zaszczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
krztusiec z refundowanych jest pełnokomórkowy a odpłatny acelularny czyli bezkomórkowy wtym tkwi sedno bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a same je szczepicie czy robi to lekarz tudzież pielęgniarka ? :P :classic_cool: bo z treści tematu można wnioskować że robicie to własnoręcznie :D :D :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a same je szczepicie czy robi to lekarz tudzież pielęgniarka ? :P :classic_cool: bo z treści tematu można wnioskować że robicie to własnoręcznie :D :D :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med
lalalallalla masz przecież net i mozesz poczytać sobie w czymsą lepsze. Oczywiście na mnie nie polegaj bo mam bana ale są tu w necie również obiektywne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×