Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
no i ocvzywiscie to jest karalne, nie wyplacisz sie do konca zycia, a nawet grozi wiezieniem. a ty szukasz biura ulatwiajacego przestepstwo - buahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys euro to dwie moje wyplaty, serio w Polsce jest az taka bieda ze taka suma was rajcuje za popelnienie powaznego przestepstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unimatrix1
Tak to wszystko przeczytałem i sie nie dziwie ze wstyd sie przyznać że sie jest z polski! Zresztą sami polacy na to ciężko zapracowali co o nas w swiecie wszyscy myślą. Polka = D******* Polak = Złodziej Za kase sprzedajecie nawet wlasne życie i godność. Byle nie musieć na to same uczciwą pracą zarobic. A temat ugasl bo wstyd sie przyznac tym ktore w ten sposob sie same wykolowaly. Wkońcu nie mozna pokazywać ze inni mieli racje gdy pisali ostrzeżenia. Kazda po fakcie stwierdza że ale my do siebie nie pasujemy bo to inne kultury itd... ciekawe ze dopiero po fakcie a nie wierza bo on jest inny... ale w boga ktorego nigdy nikt nie widzial i nie spotkal wierza na slowo jakiegoś pedofila w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakistanczyk chce wziac slub w Irlandii,pokrywa wszelkie koszty,placi. bozenabona@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy g***o wiecie o takich ślubach. w*******ą mnie tacy ludzie jak wy którzy są najmądrzejsi i tak dalej a g***o wiedzą. naczytają się tacy super informacji policji która nawet jednej setnej tego biznesu nie zna i wyrażają opinie. dla waszej wiadomości jakieś pół roku temu para która ściągała dziewczyny na fikcyjne śluby dostała 5 lat więzienia. i można powiedzieć że TYLKO 5 lat ! powinni dostać licząc za każdy ślub jakieś sto lat jak nie grubo więcej więc wychodzi dłużej niż dożywocie. ale policja chełpi się tym że złapali ich na gorącym uczynku z jedna parą. Powodzenia wam życzę w życiu z nieświadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponadto jeśli dziewczyna która wzięła taki ślub mimo iż nie jest to legalne ma prawo po swojej stronie! to obcokrajowiec jest na straconej pozycji to osoba która ją ściągnęła do tego ma pozamiatane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 2007
Za dobrą kasę wezmę ślub tylko konkretni więcej info pod adresem email ivet.kam@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech on podpisze zee w pl sam sie utrzya boo inaczej,ty go bedziesz musiiala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jezeli nadal posty sa nadal aktualne prosze o kontakt... oferuje 4000GPB(20000zl) za slub na terenie Uk... Wszystkie wydatki zwiazane z utrzymaniem takie jak jedzenie, mieszkanie, kosmetyki, bilety pokrywa maz... Wszystko odbywa sie tylko i wylacznie w kolezenskich relacjach...oraz wszystko trwa maksymalnie do 3 miesiecy... Jedyne czego wymagam to jezyk angielski w takim stopniu bys mogla sie dogac... Kontakt pinatka5030@gmail.com Pozdrawiam Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOzEMDLEJEzEsMIECHU
niektore komentarze mnie rozbrajaja:)ludzie ktorzy go****no o tym wiedza jak zwykle maja najwiecej do powiedzenia i tak p******ita ze szok:)ja jestem po takim slubie i zarobilam na tym z***biscie.juz minal 1,5r a ja nadal na tym zarabiam.chodze normalnie do pracy itd.sprawa wyglada tak,ze jak sie jest pusta laska to nigdy i nigdzie sobie nie poradzisz.ten biznes to powazna sprawa,przedewszystkim musisz sie w to rowniez zaangazowac.jesli bedziecie madrze z mezem do tematu podchodzic***przedewszystkim powaznie,to o wpadce nie ma mowy a nawet jesli,to dacie rade bo wiecie jak to obejc:)jesli ktos c**proponuje ze sprawe sie zalatwi w 3 msc to uwazaj kochana:)nie ma wogole takiej opcji.minimum to 5 msc.i to ze wezmiecie slub to tylko kropla w morzu.moge doradzic jak ktos potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wize dostaje gora do trzech miesiecy, rozwod mozna wziasc dopiero po uplywie poltora roku...Po trzych miesiacach mozna wrocic do kraju chyba ze chcesz zostac pracowac a maz dalej bedzie dawal ci tygodniowki... sama jestem po takim slubie takze wiem jak to wszytsko wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOzEMDLEJEzEsMIECHU
Wez sie dziewczyno opamietaj i nie wciskaj kitu biednym dziewczynom w trudnej sytuacji!!Ze niby po trzech msc on dostanie wize tak???Ja pier...le!!!Po trzech msc to oni cokolwiek moga zaczac robic,chociazby ze wzgledu na papiery ktore sa wymagane do wziecia takiego slubu.Nie bede tutaj szczegolow pisac jak to wszystko wyglada!Ale nie pieprz glupot!!!Tak duzo biednych dziewczyn dalo sie naciagnac na bajer krotkiego niby terminu,ze szybko i sprawnie...Biedne dziewczyny,nie dostaja kasy a o rozwodzie moga pomarzyc...Malo wam krzywd tych dziewczyn???A moze ty dopiero zaczynasz i pierdo...sz glupoty bo wogole nie wiesz o co chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzkogorzko
Ja też chcę slub za kasę.Piszę serio.Mam 50+,ale co?Chyba można,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezme slub za kase z obcokrajowcem w hiszpanii. jesli ktokolwiek ma kontakt z osobami zajmujacymi sie tym prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w angli bys nie chciala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilson24
szukam kobieta na slub, jestem z nigerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam za odpowiednie piniadze wyjde za obcokrajowca.załatwie karte pobytu. Prosze o powazne oferty posrednikom dziekuje Marcela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela jestem zainteresowany poprosze o namiary na mejla stew77@interia,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilson24
Jestem z polski i jestem zaintereswowana jak ma to wygladac.margola:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam oferty slub z obcokrajowcem dla kobiet w 3 miesiace mozesz zarobic nawet 20 tys zl wszelkie inf na meilu pozdrawiam emilianowak103@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukeje dziewczyn co chca slub za kse na juz 20 tys zl w tym wszystko zapewnione wszelkie info na meila emilianowak103@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!Jaki fajny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co taka idiotka zrobi jak taki obcokrajowiec wezmie kredyt np.podzastaw mieszkania i sie ulotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prosze !nastepna madra dziewczynka ktora gow..o wie jak to wyglada a sie odzywa :)za duzo filmow ogladasz kochana albo za duzo gazet czytasz :) Jakie ku..wa kredyty??O czym ty mowisz?? :) Ogarnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc59999
Hej dziewczyny! :) Jesli ktoras z was jest zainteresowana takim slube to piszcie i sie nie bojcie!!Nie sluchajcie co inni o tym pisza bo wiekszosc to stek bzdur!!Ja juz jestem prawie 3 lata po takim slubie i nie zaluje absolutnie!zarabiam na tym caly czas:)Obojetnie kiedy tu wejdziesz i jaka bedzie data ,to nie patrz na to tylko pisz,bo chlopakow nie brakuje.To jest dobry interes dla obu stron a ja ci powiem jak mozesz zarobic wiecej!:)Wszystko w atmoswerze kumpelskiej i tego wymagamy.Takze paniom ktore chca sie zabawic-dziekujemy!Wiekszosc tych chlopcow to prawiczki wiec bez obaw kobietki :) agnieszka.mesi@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocfinansowa
Głupoty jeszcze raz głupoty, wzięłam ślub wszystko przebiegło normalnie bez problemu, pieniądze dostałam , nikt mnie nie zamknął, normalnie pracuje, i czekam tylko rok czasu a mój mąż dostał wizę wiec proszę nie wiecie nie udzielajcie sie. To jest chore . Dostałam pieniądze . Jeżeli ktoś jest zainteresowany, zapraszam. Kontakt: xtwojax@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłabym na takie coś, ale nie za 20 tys. Minimum 50 tys. musiałby wyłożyć.A odnośnie kredytów itp. od tego jest intercyza. Mieszkanie można wynająć, nie muszę go ściągać do swojego. Wszystko trzeba robić z głową. Myślę, że to biznes najlepszy właśnie dla kobiet rozwiedzionych, bo co za różnica czy rozwódka, czy podwójna rozwódka? A budżet można podreperować. Tylko dziewczyny musicie się cenić, 20 tys to mały pieniądz, minimum 50 a najlepiej 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justy3
Wyjde za maz za obcokrajowca ale nie wyjezdzajac z Polski, oczywiscie za odpowiednia sume. Zainteresowani proszeni sa o kontakt: justy.na3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×