Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość resert
Czytając te wynurzenia można dojść do wniosku jednego . Można nabrać podziwu dla krajów które nie dają obywatelstwa obcym z tak błahego i przejściowego faktu jak ślub . Ewentualnie dają takie obywatelstwo po co najmniej 10 letniej "aklimatyzacji"... Skutecznie odstrasza to od kantów . U na też tak powinno być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszti
No i moi drodzą minęło pół roku a my nadal razem i jest coraz lepiej:) Czuję, że się zabujałam (on o wiele wcześniej). Dodatkowo jestem w 6 m-cu ciąży i się czuję świetnie:) W styczniu lecę do Polski na parę m-cy [rodzić i pobyć trochę z rodzinką]. Na Cyprze niestety opieka zdrowotna do du...:/ a do tego próbują wyciągać kasę od emigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67897874r7
Kobiety wszystko dla kasy zrobią seks, sprzedaż własnego dziecka, nawet zawarcie małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 16
A teraz patrzac z perspektywy czasu - co sadzisz o tego typu zwiazkach i takich przedsiewzieciach ? Na co nalezy uwazac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszti
Najbardziej bym radziła uważać na pośredników czyli ludzi, którzy "znajdują męża" i cały czas zajmują się wszystkim [czyli tak naprawdę wyciąganiem kasy a oprócz tego mają kontakt z prawnikiem, organizują ślub itp]. Nie wiem czy wszędzie wygląda to podobnie. Ja czuję w każdym razie niesmak po tym wszystkim, bo po czasie się dowiedziałam co nagadali mojemu mężowi [co nie było prawdą] i ile kasy od niego wyciągnęli. Przez to my mieliśmy później trudną sytuację. Problem z jego pracą, mi też nikt żadnej pracy nie załatwił. Po prostu była ściema za ściemą. Radzę też wybadać kandydata czy ma stabilną sytuację zawodową (chociaż wiadomo, ze w dzisiejszych czasach mogą zwolnić z dnia na dzień). Na Cyprze naprawdę jest kiepsko:/ Pracodawcy zalegają z wypłatą, do tego też bez poinformowania pracownika przestają płacić składki (social & health insurance), albo w ogóle umowy nie dają. Sporo osób wyjeżdża stąd. Jednak dla nie-Europejczyków to jest trudne, bo muszą czekać na ważny papier, który im to umowżliwi. A wszystko jest powiązane z opłacanymi składkami przez pracodawcę. I tak błędne koło się zamyka. Dla mnie osobiście jest przykre, że mój mąż nie może ze mną lecieć do Polski i być przy narodzinach naszego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika12
Do: sonia 75 Czy wciaz chcialabys wziac slub z obcokrajowcem za dobe pieniadze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja82
A ja chętnie wzięła bym taki ślub dla kasy...od dłuższego czasu o tym myślałam i jestem zdecydowana...Jeśli ktoś posiada jakiś namiar lub pośredniczy to zapraszam aliiicja@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko warto zabezpieczyć
sie prawie,zeby nowy mąż nie narobił kwasów,za które zona Polka beknie i np bedzie spłacała jego kredysty to jest śliska sprawa z deka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariah
Nie chcę nikogo oceniać, ale przez osoby które biorą ślub z cudzoziemcem tylko dla kasy często cierpią pary które naprawdę się kochają. Prawo polskie jest coraz mniej łaskawe dla cudzoziemców, a Ci "kupujący obywatelstwo" są pewnie zwykle bardzo nadziani i w odpowiedni sposób potrafią je obejść. Tymczasemja jestem w związku z obywatelem Bangladeszu i w żaden sposób nie możemy wziąć ślubu w Polsce, urzędy stanu cywilnego najpierw tygodniami analizują dokumenty, a potem oddają bo coś im nie pasuje. I to jeszcze z chamskimi komentarzami, typu najlpepiej to zajść w ciążę to się w 2 tygodnie załatwi, albo "jak pani tak go kocha to jedzcie razem do Bangladeszu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjjj
10 lat temu mialam propozycje slubu za 8 tys. euro..oczywiscie sie nie zgodzilam..jak wy glupie sprzedajecie obywatelstwo za 5 tys.euro lub mniej..nigdy niezrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszti
mariah to najpierw weźcie slub za granicą a pozniej zarejestrujcie go w Polsce. Mi się udało [za drugim podejściem]. Może dlatego, że byłam już w ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariah
A gdzie za granicą byłoby najłatwiej? Bo w Bangladeszu nie mamy możliwości, narzeczony za żadne skarby tam nie wróci a poza tym bilet w dwie strony kosztuje 16 tys. złotych. Rozważamy Francję ale najchętniej to jednak byśmmy wzięli w Polsce. A z ciążą coś się nie udaje, choć dopiero 2 miesiące starań.... Ale co ci się udało za drugim razem? Wziąć ślub w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszti
Ja brałam ślub na Cyprze. A jesli chodzi o rejestrację ślubu w Polsce to za drugim razem się udało, bo to chyba było uzależnione od humoru pani w urzędzie i godziny o ktorej przyszlam [tuz przed zamknieciem]. Wiec najlepiej ze spokojem takie sprawy zalatwiac i miec przygotowane wszystkie papiery (cypryjski akt slubu i akt urodzenia meza z polskim tłumaczeniem, Twoj akt urodzenia niepotrzeby, bo widza w komputerze wszystko). Trochę nie mogli skumać co jest nazwiskiem mojego meza i musialam im objasniac i skladac oswiadczenie, ale w koncu sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariah
Dzięki za podpowiedź, ale nasza sytuacja jest na chwilę obecną straszna. S. nie ma legalnego pobytu (tzn. jest to skomplikowane, może przebywać na terytorium RP ale nic poza tym) więc w urzędach tylko uszy po sobie i wychodzimy, sądy potrafią taką sprawę mielić po 2 lata, a czas płynie... Wiem że to dziwnie zabrzmi, ale mamy na świecie tylko siebie, on błaga mnie na kolanach żebym go nie zostawiała mimo wszystko, ja nawet nie mam takiego zamiaru bo kocham go nad życie... W tej chwili jesteśmy w sytuacji bez wyjścia, słyszymy jedynie "bardzo nam przykro", albo "jedżcie razem do Bangladeszu". Nie wiem co dalej będzie, nie mamy już siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszti
No nasza sytuacja też nie jest za ciekawa, bo ja jestem teraz w Polsce i za tydzien mam rodzić a moj ukochany na Cyprze. Zobaczymy się chyba dopiero w czerwcu jak niemowle troche podrośnie i zrobię niezbędne szczepienia. Dodatkowo przez ten kryzys na Cyprze szef mojego meza zaczal mu wyplacac kase w ratach [po 100e tygodniowo] i jak on ma cos z tego odlozyc?? :/ Mi mial tez wiecej przesylac a teraz az glupio mi poruszac ten temat, bo od razu zaczyna sie denerwowac. Zreszta mu sie nie dziwie. To musi byc bardzo frustrujace. Pracowac bez umowy, dostac na raty kase i jeszcze nie miec wizy Schengen dzieki, ktorej moglby przyleciec do mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatuchna
Szukam obcokrajowca ktory zaplaci za slub dla obywatelstwa. Przyjme kazda oferte..moj mail agatuchna92@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatuchna
nie wiem jak znalezc oferte od obcokrajowca dlatego pisze tutaj moze ktos cos mi zaproponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasik134
wyjde za maz za obco krajowca piszcie na moj meil aasik134@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuuu
Ja p*****le, jaki spam tutaj. A pozniej pracuja w burdelach albo sprzedaje sie je do albanii. Sporo widzialam, wiec uwazajcie te, ktore sa zdesperowane finansowo. Nie warto. Pozniej masa problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuuu
Angelikaleksandra Zglaszam cie za handel, forced marriage jest mocno scigane, wiec masz c*po za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosckasa
Witam jestem 20 letnia dziewczną która weźmie ślub w polsce za kasę z obcokrajowcem poważe oferty proszę na mela guga417@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam zdecydowanej dziewczyny do slubu w wielkiej brytanii za 7000 funtow wiecej szczegolow na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dziewczyny ktora wezmie slub z chlopakiem z bangldeshu kontakt pod adresem email :emila1010@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel pana młodego
Witam. Mam taką osobę która chętnie zasponsoruje Panią gotową na usługę jak w temacie. Więcej na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry dziewczyny ale z was pustaki za przeproszeniem. macie problemy to jeszcze imigranta na leb sobie sciagacie? chryyyste! z angielskim miszti bys znalazla robote glupiej kelnerki w ciagu tygodnia w luksemburgu za 1800 euro.ale chyba chcialas sobie ptaka na dwoch nogach kupic***przywiazac do siebie. wiecej nerwow i problemow takie malzenstwo wam przysporzy niz pozytku. troche niezaleznosci laski. chryyyyste panie! mialam w polsce straszna sytuacje, wyjechalam majac jedyny staly dochod 100 euro miesiecznie. znajac jezyk po pieciu latach dorobilam sie domu na kredyt i samochodu LEGALNA praca. dziewczyny sklodowska -curie sie w grobie przewraca jak was widzi. cofacie feminizm do sredniowiecza i kupowanych mezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to najczesciej prostytutki sie oglaszaja, co maja te lachony do stracenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie przejmuj się każda polka tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdesperowana
ja wyjde za maż za minimum 5 tyś euro , tylko dajcie namiary na jakąmś strone int ,biuro czy coś . I nie sądzcie byście nie byli sądzeni ,mam bardzo chore dziecko i nie mamy CZASU na czekanie na specjalistyczne badania z nfz. PET ( badanie)- 8 tyś zł Sopektroskopia mózgu -900 zł. A ja nie pracuje bo jak niby , z chorym dzieckiem ,zasiłki ? buhaha , to na paczke lekarstw na 1 mc. Alimenty na jedzenie , co dorobie okazyjnie to na czynsz . Dajcie mi .....męża ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdesperowana
aha , ale na internet i komputer to mnie stac -tak uprzedzając pierd....enie wszechwiedzących .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz miala na lbie nie tylko chore dziecko ale i ciapaka czy murzyna, bo warunek jest ze musicie razem mieszkac, miec jeden meldunek wiec i do lozka ci wskoczy jako maz, nie licz ze ci zapalaci a sam pojdzie pod most desperatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×