Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość hujciwdupe
zamkinj pizde szybkie skorki przy odbycie co cie napierdalaja jak ciecfaniak ruch a ty nie dajesz po sobie poznac bo za cos trzeba zyc nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdolilcieowczarekniemieck
ja sie ostatniio ozenilam z murzynem a moze to bym latynos (23la)niewazne wazne ze dzieci mialy dawna wszytskie i mialy kolor bronzoawy taki jak najbardziej lubie czyli kolor k.........oczywiscie kolor kremu nawilzajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli 23
Boże na co ludzie są gotowi za dla pieniędzy?!!!!!!!Nigdy bym tak nie ryzykowałam!!!Obywatelstwo w Polsce się otrymuje po 3 ładnych latach mążeństwa,to raz,będą was sprawdzać-ponieważ jesteś rozwódką-to intensywniej!-to dwa,musisz z nim zamieszkać -mieć wspólne zdjęcia i td. to trzy-to wszystko wydaję się łatwe ,ale tak nie jest!!!!Ja wyszłam za polaka -z miłości byłam panną on -panem,ale tak nas sprawdzali-jeździliśmy na różne biesiady do Urzędu Wojewódskiego....jestem 2 lata mężatką jeszcze mi rok został żeby starać się o obywatelstwo---a to znów góra dokumentów ,jazdy,załatwień,i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezabel
carmela.soprano napisz prosze na priv, jak się skończyła ta historia? Bardzo mi zalezy na kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kad oni je biora
a jak sie miala skonczyc wziela slub a potem kase jak to polka.wstyd mi tutaj w uk za takie fladry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus
WITAM DAM SLUB ZDECYDOWANEJ PANI Z ZAGRANICY KTORA CHCE POSIADAC POLSKIE OBYWATELSTWO LUB POBYT STALY KONTAKT topday@wp.pl odpowiem na powazne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..mam propozycję slubu z hindusem w irlandii...za j...3000euro..mhmm..z tego co czytam to chyba nie jest dużo...poza tym zainteresowała mnie wypowiedż sosby o pseudonimmie 'ja to zrobiłam"...dlaczego intercyza nie jest ważna...??i można sie nią podetrzeć..mhmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny blondwłosy rumak
a która chc e ostry sex ze mną?mam bardzo duzego i jebie sie lepiej niz ciapate:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 000 euro to powiedzmy nawet niech bedzie 20 000 zl. Podzielic na 2 lata, czyli 24 miesiace... Troche malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa jak skończyła się ta hiostoria....sama nie dawno dostałam propozycję takiego ślubu tylko z ukraincem czy w ich przypadku jest tak samo z obywatelstwem ?? czy też musialabym czekać dwa lata??....nie powiem kasa kusi ale sama nie wiem czy warto boję się trochę chociaż wiem że ten mężczyzna jest z kimś związany planują się pobrać i wyjechać razem za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna 245
Nie polecam takiego ślubu,poniewaz jest dużo problemów ja mam męża Nigeryjczyka z którym mam dziecko niby mnie kochał a 3 miesiące po ślubie mnie zostawił,mam też koleżanki które mają slub fikcyjny a teraz maja sprawy w sadzie i problemy ze strażą graniczną więc się zastanów,potem sie go nie pozbędziesz wiem cos o tym i posłuchaj innych bo dobrze ci radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orrri
Hej, jak się sprawa zakończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam, ktoss
Autorka nie wziela slubu, poniewaz mial sie odbyc w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolwut
@to jest mój półroczny dochód i ja miałabym się połaszczyć na taka forse ...no ale cóż ,bardzo nisko sie cenicie dziewczyny ..baardzo -a po drugie to jednak kiedys będziesz rozwódka a myślałaś o tym że może twój przyszły mąż nie będzie zachwycony ???? -ale zrobisz jak uważasz. I wtedy się obudziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratyytty
hhahah 5tys euro hahah. padne. polowe tego to ja zarobilam za 1,5 miesiaca pracy za granica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacpi62
HELP!!! HILFE!!! POMOCY!!! Jestem niebrzydkim (chyba) facetem (facet powinien być co prawda trochę przystojniejszy od diabla), chyba jestem ??? ;) Mogę wziąć ślub za pieniądze... Pięknie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broker
Szukam kobiety która wezmie ślub z obcokrajowcem za kase wszystkie informacje podam na e-mail podstawa to 21 lat i musi znac angielski na poziomie podstawowym tzn.dogadać sie ze swoim przyszłym mezem.Tylko powazne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogratulować towarzystwa
niestety ale turcy moga juz "ja cie nie straszę ale taka jest smutna prawda ... a zięć tej mojej koleżanki -który mial żonę i dziecko -tez wyjechał z żona do niemiec za pracą a start mieliby dobry bo druga jej córka mieszka na stałe w niemczech ...ale pan Suray-na pracę mial za delikatne raczki dziewczyna całymi dniami sprzątała po ludziach a on całe dnie przed tv -fajnie co ...potem wrócili do polski bo ona miała juz dosć harowac sama ..a zaraz potem przyjechała jego żona z dzieckiem ..." Mój nick odnosi się do Ciebie. Skoro miałaś styczność z Turkami z targowiska, to nic dziwnego, że takie typy poznałaś. Większość handlarzy to niewykształeceni ludzie, rzadko kto po studiach handluje ubraniami, no chyba że jest managerem firmy odzieżowej. Ja z kolei od wielu lat znam mnóstwo Turków, mieszkających w Polsce, wszyscy z nich mają wykształcenie wyższe. Jedni są kawalerami, inni mają swoje rodziny od wielu lat, które znam, i 99% z nich to normalni ludzie. Nie tylko są bardzo pracowici i przedsiębiorczy, gdy stracą pracę lub z niej odejdą, szybko znajdują drugą, to jeszcze pomagają żonom w domu w sprzątaniu i przy dzieciach (kolegom się nie przyznają, ale dziewczyny same o tym mówią zadowolone). Potrafią też założyć swój własny biznes i w błyskawicznym tempie go rozkręcić. Ja na kilku z nich zawsze mogę liczyć, gdy mam jakieś kłopoty. Zdarzali się, i owszem, tacy, których lepiej unikać, ale jak dotąd, były to tylko 2 "egzemplarze". Tak więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo wszystko zależy od środowiska i domu, z którego ci ludzie się wywodzą. Nie ma jedynie dobrych lub jedynie złych Turków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogratulować towarzystwa
Czarna 245 "Nie polecam takiego ślubu,poniewaz jest dużo problemów ja mam męża Nigeryjczyka z którym mam dziecko niby mnie kochał a 3 miesiące po ślubie mnie zostawił,mam też koleżanki które mają slub fikcyjny a teraz maja sprawy w sadzie i problemy ze strażą graniczną więc się zastanów,potem sie go nie pozbędziesz wiem cos o tym i posłuchaj innych bo dobrze ci radzą". Dobrze mówisz. Jeśli ktoś chce ślubu z obcokrajowcem z miłości, to jak najbardziej popieram, pod warunkiem, że najpierw dobrze pozna tę osobę i jej kulturę. Ale ślub dla pieniędzy to zwykłe oszustwo, które jeszcze pociągnie za sobą całą masę kłopotów. A poza tym nie rozumiem, jak można zaufać osobie, której się zupełnie nie zna. Co do osób z krajów afrykańskich to niestety, ale im tak bardzo zależy na zostaniu w Polsce, że słyną z mówienia Polkom o "miłości" ;-D już na pierwszym spotkaniu. Dlatego jeśli komuś rzeczywiście na takiej osobie zależy, to powinna najpierw go sprawdzić, podejść z ostrożnością, a dopiero potem decydować o ślubie. Bo potem niestety może się to skończyć, tak, jak u Ciebie. Przykro mi, że tak się rozczarowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuuup
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajka niebieska
I jak to się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ares z amsterdamu
ślub za 5tyś euro? ja tyle zarobie w dwa miesiace wiec po co marnowac sobie zycie za taka kase. zastanówcie sie!!! chetnie wezme ślub z dziewczyna która mnie pokocha. mam 25 lat i jestem wolny. Ludzie jestesmy w uni wy bez znajomosci jezyka takie pieniadze mozecie zarobic za granica w 5 miesiecy wiec po co marnowac na to całe życie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell337
Szukam dziewczyne ktra by wziela slub z nigerczykiem ktry mieszka w Hiszpani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell337
Prosz o odpowiedzi na mj e-mail izazdu2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell337
Szukam dziewczyny,ktra jest zdecydowana na slub z afrykanczykiem.prosz o powaznie odpowiedzi. Odpowiedzi prosz kierowac pod mj email.izazdu2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell337
Szukam dziewczyne ktra wezmie slub z afrykanczykiem za pieniadze.pilne. Mj email. izazdu2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam do was prośbę! Moja mama mieszka od 7 lat w UK i jest zaprzyjaźniona z algierczykiem. Niestety on ma problemy i potrzebuje ślubu by zostać dłużej w UK. Ja znam go od 3 lat i uważam ze jest świetnym facetem! Mama stwierdziła, że zrobiłaby to dla niego nawet za darmo w ramach ich przyjaźni bo on nie raz pomógł jej też w ciężkich chwilach i ona nie chce za to pieniędzy. Ja myślę że to niezły pomysł gdyż może mu to bardzo pomoc. Jednak chciałabym się dowiedzieć o kwestie prawne i obowiązki wynikające z tej sytuacji. Może ktoś z was wie o tych sprawach w Anglii ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×