Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carmela.soprano

Ślub za kase z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość carmela.soprano
jeżeli nie miałabym okazji z tym slubem to bym go nie wzieła. Szukałabym innego wyjscia. Nie wiem. Teraz tego sie poprostu uczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez pod uwagę ze gdybys
nie dziwię się, bo rozwiązanie pozornie jest proste. Szybki ślub, pieniądze, a za 2 lata spotykacie się w sądzie. ale nawet w najbardziej optymistycznej wersji, tzn wtedy kiedy on jest w miare uczciwy i odpowiedzialny, pojawia sie wiele trudnych pytań (np. o to jak przygotowac na to dziecko). A wersja pesymistyczna ...strach pomyslec....nagabywanie ciebie i dziecka przez jakis meneli, gangsterów. więc rozwiązanie jest POZORNIE łatwe. i bardzo ryzykowne. tak czy owak, zyczę ci szczęścia, zdrowia, spokoju i decyzji, których nie będziesz załować. Trzymaj się i przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troska..
carmela.soprano --kiedy on przyjezdza , bo pisalas ostatnio ze w tym tyg.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Tak w ogóle to juz mial przyjechać ale na szczescie cos tam w Turcji go zatrzymało i bedzie mam nadzieje dopiero okolo 30 paźdz. Im póxniej przyjedzie tym ja mam wiecej czasu na zastanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zastanów sie jeszcze
raz ale tak porządnie ....to nie jest jakies zadanie do odwalenia, do którego masz napisany gotowy konspekt! Zycie jest okrutne i nie przewidywalne ,wpuszczasz do swojego najbardziej prywatnego życia OBCEGO FACETA I TO O CAŁKIEJ ODMIENNEJ KULTURZE!!!A co bedzie jak zycie napisze ci całkiem inny scenariusz?????-potem będzie ból -żal i bezsilnosć ...-po co ja to zrobiłam -nie warto było itd.... -no ale jak to mówią: gdyby człowiek wiedział,że sie przewróci to by sie położył ....wierzę w twój rozsądei i dasz sobie z tym spokój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto zastanów sie jeszcze
a w jakim języku on mówi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazella
Mam nadzieję,że temat ożyje. Ja też mam wziąć ślub z obcokrajowcem pod koniec stycznia i też mam pełno obaw. W Norwegii czy w Szwajcerii to bardzo popularny proceder u nas to jeszcze tabu. Chetnie nawiazałabym kontakt z osobą,która juz to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek_mlodszy
Siema niebede wszystkiego czytac ale za odpowiedni $$$ moge to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmela odezwij się, ciekawa jestem jaką podjęłaś decyzję i jak Ci leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Żyję. Okazało się,że ślub ma sie odbyć w Turcji. To zdecydowało o zmianie mojej decyzji. Jeżeli slub w Turcji to i rozwód tam. To było za duze ryzyko. W turcji znaczyłabym zero a tutaj nikt by mi w tej sprawie nie pomógł. Dałam na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odetchnęłam z ulgą
Carmelo. Czytałam twoj topik od początku, coś tam nawet napisałam i bałam się o ciebie, bo takie rzeczy źle się kończą. Dobrze,że stało się tak jak się stało i nie wchodź więcej w żadne dziwne układy. Po co ci to? Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmela.soprano
Ja chyba tez odetchnęłam. Byłam cała zestresowana. Ale kiedy on zaczął cos kręcić a potem wyskoczył z tym slubem w turcji to mnie opamiętało. Prawdę mówili ci,którzy twierdzili,ze przez mój dom przewineła by sie cała jego rodzinka. Nie mówię,ze tego nie zrobię ale z pewnoscia nie z Turkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marceli
Ja chętnie wezme silub za kase panie zinteresowane piszcie na adres e-majl marceli291@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgflcdtyh
a ja juz myslalam ze mieszkasz z nim i cie chcial zgwalcic i cie zabil bo ne chcialas mu dac, idiotka z ciebie choc resztki rozsadku jakies masz ciagle gadasz tylko o sobie, mi ciebie nie zal ale twojego syna, jakby mi matka sprowadzila do domu jakiegos turasa czy innego brudasa to bym ja chyba znienawidzila na amen mozesz sobie znalezc w ostatecznosci sponsora, skoro nie chcesz jechac do normalnej pracy za granice dostac kase za seks z nim, bedzie ci fundowal prezenty itd ale ty chcesz latwa kase raz dwa zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A jest obrzezany????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak zrobilam
ODEZWIJ SIE DO MNIE MAM CI DUZO DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT.........POZATYM ZALEZY JESZCZE KTO CI TO ORGANIZUJE ????TO WAZNE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak zrobilam
a co do wypowiedzi kjgf......nie masz pojecia o czym mowisz widac ze nie miales jeszcze w zyciu powaznej podbramkowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk 32
ja jestem za z miła chęcią wezmę kasę i dam obywatelstwo . Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady wiser
A ja tez zrobilam cos w tym kierunku, ale zupelnie inaczej. Opowiem Wam. Pewien dziad z Bangladeszu zaproponowal mi £5000 za malzenstwo. Zgodzilam sie oczywiscie, ale juz w glowie mialam swoj plan jak go zrobic w konia. :D No wiec spotkalismy sie. Powiedzialam, ze musi mi najpierw dac polowe kwoty, poniewaz bede musiala wiele rzeczy w zwiazku z tym pozalatwiac w ambasadzie w zwiazku z naszym slubem, a to kosztuje. facet dal mi swoj paszport, wszystkie dane, adres....I kase. Polowe tej kwoty. A ja.... Naobiecywalam mu duzo, bylam cholernie wiarygodna. Ha ha ha!! Co zrobilam? Nic. Odeslalam mu paszport poczta na jego adres, zmienilam numer telefonu i email. No i nie ma ze mna kontaktu. :) On mial moje dane wszystkie falszywe. Bylam cholernie wiarygodna i godna zaufania. Nie powiem Wam jak to zrobilam, ale bylam. No i tak gostka obcykalam. Wiza studencka juz mu sie skonczyla i byl cholernie zdesperowany, bo chcial zostac w UK. Takie malzenstwa to moge zawierac codziennie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk 32
to fajnie udało Ci się a ja bym chciał tak na poważnie to zrobić i uczciwie zarobić kasę coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marena00
za 5.000 to niewiele ja dostalam propozycje za 22.ooo euro i co wy na to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marena00
za 5.000 to niema mowy okropna glupota bez j.....ja dostalam propozycje w tej samej kategorii i zaproponowane mam 22.000euro tylko za 3 lata trwania tego niby malzenstwa.niema zadnej obawy co do kontroli bo o tym zawsze bedziesz wiedziec a do tego pare zeczy kolesia mozna zniesc we wlasnym domu;)co najwazniejsze to to zebyscie sie zabiespieczyly i przed slubem podpisaly papier bardzo wazny ktory ma byc dla ciebie twym bespieczenstwem,czyli akt przedmalzenski ze po slubie twoje zostaje TWOJE i tylko twoje ze on niema zadnych praw do twoich dzieci i zeczy....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em5
Marena, trudno mi uwierzyc, ze ktos chcialby dac 22.000 euro za slub:O Jak sie ma takie pieniadze, to mozna spokojnie znalezc sposob, aby moc legalnie mieszkac i pracowac w UE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość em5
Poza tym oprocz intercyzy trzeba by podpisac inne dokumenty np. ze maz nie moze podejmowac decyzji jak np. wyladujesz w szpitalu(patrz Terry Shivo), ze nie opowiadasz za jego dlugi i pewnie pare innych. Nie wiem tylko czy ktos uwierzy w to malzenstwo skoro zona zabezpiecza sie na 1000 sposobow przed sym malzonkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marena00
to nie w uk tylko w holandi....mosi sie spieszyc wiec mu zalezy .wczesniej bylo 14.000 ale slub ma trwac 3lata i dlatego cena poszla w gore.jak sie ma leb na karku to idzie wiele zalatwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam34
kurcze a lasek żadnych nie mam co chcą ślub wziąć za 22 tys euro ja czekam i nic l:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TO ZROBILAM
sluchaj ciekawa jestem ile z tej kasy naprawde bys zobaczyla z tych 22 tys euro............ha podejzewam ze ta koncowke 2 tys nie wiecej. bzdura totalna!!!!!jak czytam takie rzeczy to az mi sie przewraca ja jestem w temacie od kiedy sama to zrobilam i teraz wierzcie mi cierpie z tego powodu niesamowicie ,nawet nie wiesz jakie problemy cie czekaja potem.zadne pieniadze tego nie warte. zadna intercyza nic nie daje !!! ja mialam podpisana i co !! nic!!!. mozna sie nia podetrzec.WIEM BO ODCZOWAM TO WLASNIE NA WLASNEJ SKORZE!!!!POWODZENIA :)I DUUUUZO STALOWYCH NERW ZYCZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harny
A ja bym doglebnie przemyslal systuacje gdyby jakas kobieta chciala slub "fikcyjny" Ja mam 40lat i jestem rozwiedziony, brak jakichkolwiek swiatelek na przyszlosc, a tak moze bym pomogl jakies duszyce :d i jeszcze troszeczke kasiorki by wpadlo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink25
camela.soprano kochana ludzie ktorzy tu pisza napewno maja troche racji ale nie mozna tez widziec wszystkiego w czarnych barwach a jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem i uda sie wiem ze to turas ale polacy w swiecie tez nie maja dobrej opinii a przeciez sa wsrod nas uczciwi ludzie prawda. Jedna rzecz ktora mi sie nie podoba mianowicie meldunek pogadaj z prawnikiem czy da sie madrze ominac kwestie meldowania go w Twoim domu acha i nie sluchaj tego goscia KOMICZNIE to idiota pie_do_i glupoty a gdygy dostal taka propozycje pewnie sam by sie zgodzil zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×