Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia306

Chcę wyjechać do Anglii....ale...

Polecane posty

Gość monia306

Cześć chciałabym w przyszłym roku wyjechać do Anglii z moją 9cio letnią córcią,ale boję się.Oczywiście nie w ciemno,mam tam siostrę ale i wiele obaw.Niebardzo u mnie z językiem i obawiam się czy znajdę pracę.Tym bardziej że nie jadę sama a dla dziecka to wielkie przeżycie.proszę dziewczyny piszcie,może jakieś dobre rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cię monia306
Też kiedyś mogłam wyjechać do USA ale dziecko i mąż mi na to nie pozwolili teraz są wizy i z moim wykrztałceniem zawodowym nie mam szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sister of mersi
ja mam ten sam dylemat . Tutaj jako pielęgniarka zarabiam w porywach 1200 zl. Niestety mam 9 letniego syna, którego nie mogę zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście....
z takim "wykRZtałceniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta
To zalezy, czy wyjezdzasz sama czy z mezem? Jak sama to moze byc Ci ciezko, zmiana otoczenia, nowy jezyk i corka tez moze miec problemy z adaptacja, chociaz nie koniecznie. Zalezy jakie masz nastawienie. A moze pojedz na wakacje i zobacz czy Ci sie tam podoba. Sama mieszkam na emigracji i powiem Ci ze zycie nie jest latwe. Jezeli w Polsce nie jest ci zle to nie wyjezdzalabym. Tesknota za rodzina robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia306
Dzięki za dobre rady.Byłam już w Anglii u siostry na święta i podobało mi się,ale to nie to samo co wyjechać na dłużej.Mojej siostrze się udało mają z mężem dobrą pracę niedawno kupili dom.Na początek byłabym u niej.Sama nie wiem to poważna sprawa.Pozatym jechałabym sama bez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemikal a czy to wazne dlacze
dziewczyna zadała konkretne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęstszą sytuacją w przypadku wyjazdów \"za chlebem\" jest emigracja męża, bez ciągnięcia żony i dziecka. Rzadziej wyjeżdżają całe rodziny. A o sytuacji, żeby wyjeżdżała żona z nieco podrośniętym, ale przecież jeszcze nie samodzielnym dzieckiem, a mąż zostawał w Polsce, po raz pierwszy słyszę. To po prostu będzie Jej trudno, nowe życie, nowy język, nowa praca, a przy tym problemy z dzieckiem, nową szkołą, nowym otoczeniem itd., a wszystko tylko na Jej barkach. Czy to nie jest jakaś forma rady, o którą prosiła? No, może rady na okrętkę, ale zawsze :) A pytam, bo mnie ciekawi, jakie powody musi mieć facet by wysyłać żonę samą z dzieckiem na obczyznę, samemu zostając w kraju. Wiem, ciekawość brzydka rzecz, ale nie o takie sprawy tu na forum pytają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia306
Dzięki Chemical.Jadę bez męża ponieważ on już był w Anglii i jakoś mu nie wyszło...nie wiem jak było na prawdę ale myślę że w Polsce mu najlepiej mimo że beznadziejnie.Wieczne problemy z pracą i kasą.Mam już tego dosyć,i moje małżeństwo też nie ma się dobrze.Nie wiem czy on jest jakiś pechowy ?Czuję się żle,chcę zmienić swoje życie.Tymbardziej,że jestem tu sama moi najbliżsi są za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meso1
jezeli mozesz mieszkac u siostry to juz polowa sukcesu, bo jedna osoba pracujaca raczej nie utrzyma mieszkania w Anglii no chyb ze ma jakis super fach w reku lub zna perfekt angielski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli czujesz ,że tęsknota Was nie \"zabije\"jedz .... Mnie \"zabija\" :( Mój mąż jest w Isl. Planujemy do Niego wkrótce dołączyć ... Nie umiemy żyć na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
język i tylko język, myśl o tym wyjeździe ale pracuj nad językiem, bez niego pracy nie znajdziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia306
Dzięki Radarkowa!Wiem, że muszę zacząć od szlifowania języka bo bez tego to marne szanse.Chociaż najlepiej podobno przyswaja się na miejscu.Dzięki wszystkim za rady i pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×