Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soko81

Dlaczego tyle osób na tym forum tryska złością i jadem ???

Polecane posty

Forum o dzieciach, ciąży, porodzie i problemach związanych z tymi tematami, a praktycznie na co drugim topiku wzajemne obrażanie się, wyzywanie, brak zrozumienia, ktoś pisze ze karmi butelką, a wszystkie jesteś idiotka, jak możesz, ktoś pyta się o coś, może dla jednych wydawac to się smieszne ale skoro zadaje ktos pytanie to znaczy ze czeka na jakas poradę, dlaczego tak się zachowujecie, nie lepiej jest wyrazic swoje zdanie bez obrazania ludzi? To chyba wynika z nudów, dowale komus to poczuje sie lepiej, Przykre, że nie można się wypowiedziec bo od razu cie zaszczuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko, moja skromna rada to zagryźć zęby. Niestety tego świństwa się tu nie wyplewi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo to ja ................
Bo ludzie na ogół mają zaniżone poczucie własnej wartości i dowartościowują się "anonimowym" obrażaniem innych :( Bywają też ludzie zwyczajnie wredni i nieprzychylni otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko:) z nudów pewnie,z braku zajęcia. żeby komuś dogryźć to samemu poczuje sie świetnie... \"dzień bez wulgaryzmu jest dniem straconym...\" łatwo powiedzieć nie przejmuj sie ty,ale bolą takie słowa jak cholera mimo że ani nas nikt nie widzi,ani autor docinków sie nie ujawnia. Ale co to za odwaga????Pisać pod głupimi nikami...to zwykłe tchórzostwo i zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze to nudy... ktos tu wchodzi ma dosc czytania wkoło macieju jednego i tego samego i postanawia cos urozmaicić... Tylko chyba neizdaje sobie sprawy że nietkórym osobą sprawia tym przykrość. są też inne osoby które ewidentnie maja gorszy dzień i muszą na kimś rozładowac napięcie. chyba nie ma co brac sobie za bardzo do serca przykrych wpisów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najlepsze jest ze ewidentnie tylu osobom sprawia to radosc, bywaja i tacy którzy potrafią cie zjechac za literówkę w zdaniu, masakra, rozumiem cos komuś poradzic, wyrazic przeciwną opinię ale od razu jechac od najgorszych tylko dlatego że ktoś mysli inaczej, to jest przykład tolerancji Polaków, akceptacji poglądów itp szok Pozdrawiam wszystkie żmije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linea -to ta ktora nigdy w zyciu nie odpowiedziala na pytanie bez obrazenia kogos hahaha bo padne ze smiechu!dziewczyno jestes na niejednym temacie ta ktora syczy:( sonko- to jest tak.Jesli w jakiejs dziedzinie jestes dobra i wypowiesz sie madrze na dany temat to cie zaraz zerzra ze byka walnelas ze taka madra jestes itp.Dziewczyna sie spytala o bol jajnika czy to moze byc sygnal ze sie jest w ciazy a taka krowa LINEA odpowie z ironia ze ja jajnik juz bolal tydzien przed zaplodnieniem.Flasz falsz i jeszcze raz falsz!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie ma co robic
pszyjemnosc im sprawia mieszanie ludzi z blotem, czuja sie anonimowe, tylko jakie z nich matki skloro innych traktuja z taka wrogoscia, czego naucza swoje dzieci...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzzz, moja droga, pomyliłaś pojęcia. O jakim fałszu piszesz? Wskaz mi choć jeden moment kiedy to \"bił ode mnie jad\" :-) Polecam zdolnośc czytania ze zrozumieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wg mnie to co napisała sonko w swojej pierwszej wypowiedzi tyczy się właśnie ciebie (przez jak najmniejsze \"c\"). Jeszcze nie zdarzyło mi się wysmiać kogoś od krów :-) Ale nie zniże sie do twojego marnego poziomu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrgr
bo to przyjemne tak dowalic komus kto zadaje debilne pytania, ja bym sie wstydzila zadawac niektore pytania przyklad debilizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzilam do panstwowej
xyzzzz---> Nie znam Was ale po wypowiedziach na tym topiku to odnosze wrazeni, ze Ty jestes blizsza tryskaniu zloscia (o ile juz tego nie robisz) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadem skadze:)pisze to co widze i nie sadze by pytanie o bol jajnika bylo glupim pytaniem.Trafialam na gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie o zadej jajnik mi chodzilo
troche nie na temat odpowiedz no ale co mi tam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie zadaję sobie tego pytania. Zresztą wszystko ma dwie twarze. Na tym forum poznałam caą masę fantastycznych osób ... i to jest najważniejsze !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie racje
ja bylam na jednym takim topicu i koszmar non stop jakies laski pisaly i tylko szpile wkladaly:( wrrrrr i przez takie jak one topic sie rozpadl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabini
oj mozna byc podlaym zwlaszcza jesli twoje zdanie budzi kontrowersje lub jest inne od pozostalych!a wtedy cie zjedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo trzeba myslec glowa a nie
dupa, uzywac muzgu a nie ich resztek, nie zadawac glupich pytan, i nie myslec ze lampka wina nie zaszkodzi dziecku jak sie jest w ciazy, czy fajka bo to tylko jedna itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o przyklad
ostatniej osoby, jak ktos mysli inaczej i nawet mysli dupa to powod by go zjechac, co za kultura takt i tolerancja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele osób pod płaszczykiem anonimowości lubi spieprzyć komuś dzień :P ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieeeeeee
to sprawia zwyczajnie ludziom przyjemnosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie po to tutaj sa
ja takie osoby ignoruję, myślę, że chcą po prostu odreagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odreagowac
obrazajac kogos?? to nie fair:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
dokładnie też mi się nie podoba ale odreagowują niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabini
odreagowanie odreagowaniem ale sa tez osoby ktore wyrazaja w sposob dosc kontrowersyjny ale szczery swoje zdanie.Bez uzywania slow typu-k*** ch*** jestes szmata dziwka itp.Tego nie ma.Natomiast przyjdzie taka lafirynda ktora ma odmienne zdanie i broni go wlasnie w tens posob wyzywajac wszystkich od k*** dziwek itp bo innego argumentu nie ma.Najlepsze jest to ze siksa ma przykladowo 18l.nigdy w ciazy nie byla ale zgrywa najmadrzejsza wszechwiedzaca.To jest najgorsze najglupsze i najbardziej zenujace w calym tym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---oooo---
powiedziała Pazurowa o tryskaniu żółcią i teraz wszyscy nagle to złapali nie znacie innych wyrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety bywaja takie
np madzialka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×