Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dora20

dlaczego decydujecie sie na dziecko?

Polecane posty

dlaczego kobietki chcecie miec dziecko? w jakim wieku przychodzi taka\"chec\"? ja mam 22 lata, a do dzieci mam wrecz obrzydzenie:O nie wyobrazam sobie miec dziecka,nie czuje zadnej takiej potrzeby, nie znosze dzieci innych ludzi, jak je widze, to staram sie uciekac gdzie pieprz rosnie:O nie wzielabym na rece z wlasnej woli. wiem, ze to okropne co pisze, ale dziecko kojarzy mi sie tylko z rozstepami, zaniedbana i niewyspana matka ,pieluchami, zdrada meza:O czy moze mi to przejdzie z wiekiem? moze ktoras z was tez nieznosila dzieci a potem pragnela miec swoje? moje kolezanki juz gdzies tak od 17-18 roku zycia marza o dzieciach, a ja chyba coraz bardziej im jestem starsza tym dzieci nie lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbb
popieram autorke-DZIECKO TO NIEPOTRZEBNY WYDATEK !!! JA TEZ NIE BEDE MIEC BO NIE CHCE !!!!!!!!!!!!!! I wkurza mnie jak niektore baby na tym forum podniecaja sie faktem o ewentualnym dziecku!!!!!!!!! wlasnie zrobilam dzis test zeby przypadkiem nie okazalo sie ze jestem w ciazy!!!!!!!!!:O bleeeeeeeee.. rzygac mi sie chce jak mysle o porodzie ginekologu itd.. zenada!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda normalna
kobieta pragnie dziecka, macierzynstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
myślę, że ta chęć przychodzi kiedy masz już stabilizację finansową, założyłas rodzinkę, mieszkasz z mężem, masz pracę i chce się coś więcej....jakieś dzieciątko to instynkt pewnie się odzywa.... ja mam prawie 30 lat i baaaaaardzo myślę o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotka*
ja tez jak mialam 22 lata nie myslalam o dziecku i w tym momencie nie chcialam go miec zdecydowalam sie na to ze chce juz zostac mama w wieku 30 lat poczekaj jeszcze masz czas na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz ja w wogole nie biore pod uwage dziecka..ale mysle ze mam na nie tak jeszcze max 10 lat, a obawiam sie, ze przez te 10 lat jeszcze nie bede go chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat i już chciałabym mieć dziecko :P Wiem wiem to za wcześnie, dlatego myślę głową a nie **** i na dziecko jeszcze poczekam ;) Ale uwielbiam te maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
dokładnie popieram kolezankę ja też mam prawie 30 i dopiero niedawno zachcialo mi się takiej zmiany bo to jest olbrzymia odpowiedzialność, myślę że jeżeli ktoś się nie decyduje w wieku 22 lat nie jest przygotowany jeszcze na to zarowno emocjonalnie jak i finansowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy juz przejdzie czas na dyskoteki, studia, masz dobra prace, mieszkanie,stabilnosc fin, super meza to tylko tego jednego brakuje...dzidziusia...dla mnie i dla meza to najwazniejszy cel w zyciu, najwazniejsza osoba, ktora rodzi sie z \"nas dwojga\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 30 lat
i chcialabym ;) Ale odpowiedniego materialu genetycznegowciaz brak... Ktos zna moze jakis dobry Bank Spermy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tylko od Ciebie zależy kiedy będziesz miała dziecko a co do tego ze niektóre kobiety nie chcą miec dzieci bo \"myśli o porodzie ginekologu\" chyba do gina się chodzi nawet jak w ciąży sie nie jest,dla własnego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeetam
mozna miec 18 lat i byc gotowym na dziecko a mozna miec 40 i nadal tego nie pragnac..., wszystko zalezy od dojrzałości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
30 - latka a nie masz pod ręką jakiegoś dawcy???? Przystojnego???? do roboty.... ja tez mam 30 lat i zaczelam się starac od niedawna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 30 lat
eeeeeetam---> Nie od zadnej dojrzalosci... Tylko od tego czy sie chce miec czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 30 lat
karina---> Pod reka to mam... Ale jakis odpowiedni material genetyczny by sie przydal :) Zeby dzidzius byl udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojazy mi sie ze zdarda meza,bo slyszlam nie raz, jak po urodzeniu dziecka,albo nawet w ciazy maz zdradzal zone, bo byla gruba, zaniedbana, dziecko bylo wazniejsze od niego itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30 i do dzieci mam obrzydzenie zdecyduję się we właściwym czasie, z rozsądku, urodzę (o ile mogę), pomęczę się i pokocham cóż... głupio byłoby, będąc zdrową i pod jakimiś tam względami wartościową, nie przekazać swoich genów ale jedno, no może znów z rozsądku dwójka, mi wystarczy nie lubię dzieci i nie lubie męczarni z nimi spełniam się zupełnie w innych sferach życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie od dojrzałości?? Przecież właśnie jak ktoś dojrzał do bycia matką czy ojcem to wtedy stara się o dziecko, a jak ktoś nie dojrzał, tzn. nie jest na to gotowy to się nie stara i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
30 latka wiem o czym myslisz :) jakis z dobrymi genami...aby wyrosl na geniuszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 30 lat
NO wlasnie... I zeby zdrowy byl - bez wad genetycznych w rodzinie... Ale tego sie nigdy nie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
dokladnie podoba mi sie twoje podejscie moze tez o tym pomysle....ale narazie to robie z moim przystojniakiem....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałas...ale to trzeb atrafić na takiego dupka! a dlaczego zaniedbana?gruba?jeżeli kocha to zawsze bedzie kochac taką jaką jesteś! ja przytyłam i to o 25kg,niewiele zrzucilam,mam rozstępy,ale w życiu nie pomyslalabym że moj mąż mnie zdradzi!dalej jest jak było,a jeszcze bardziej go kocham i czuje ze on mnie też!BO TERAZ MAMY OWOC NAESZEJ MIŁOŚCI! wybacz,ale wypisujesz takie brednie!Ty nie ejsteś gotowa,ale to nie znaczy że WSZYSTKIE! kiedyś bedziesz chciła dziecko,napewno!oby nie było za puzno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można sobie znaleźć już sprawdzonego reproduktora. (Ja tak trafiłam i się cieszę. Mam z głowy obawy o jego płodość. Zawsze to jedna mniej.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z dzieckiem
pierwsze to raczej emocje i chec na cos wspolnego naprawde,nie materialnego tylko naszego-wiek 23 lata.Drugie dziecko to przemyslana decyzja o rodzenstwie dla pierwszego,niestety okazala sie zbyt pozna dla mnie ,w wieku 32 lat,dziecko z wada serca ,zmarlo po roku.Pozniej juz nie zaszlam w ciaze. Mnie osobiscie tez nie podniecaja niemowlaki,ale ze starszymi fajnie i rozrywkowo:) i wbrew pozorom mozna wiele sie od nich nauczyc-szczegolnie swiezego spojrzenia na zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
ja jeszcze nie mam sprawdzonego produktora bo to bedzie nasze pierwsze dzieciatko, ojej jak bym chcaila aby to juz niedlugo bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno...uważasz że jeśli sie ma dziecko kobieta przestaje dbac o siebie?Mozliwe...tylko że znowu napisałaś WSZYSTKIE!!!zebralaś wszystkie kobiety do kupy!Nie każda jest taka sama.Można być grubym ale ATRKACYJNYM CZŁOWIEKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina29
Dokladnie moja siostra przytyła w ciązy 27 kg, ale sprezyla sie i zgubila w niedlugim czasie wszystkie nadmierne kg, do rozmiaru 34...serio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×