Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Montero

wlasnie dostalem sms od mojej dziewczyny

Polecane posty

przecież nikt nie proponuje Ci żadnego związku. Wyluzuj! Masz chyba bardzo przykre doświadczenia,skoro jesteś uprzedzony do wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherlock halama
no wiesz, jeżeli nie jestem zainteresowany związkami to w kobietach interesuje mnie wyłącznie seks. a wtedy to wszystko jedno. w końcu nie ma brzydkich kobiet, czasem tylko wina mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiiiiii
to ja dodam cos w temacie mi to sie spac chceee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherlock halama
Nie żaden zwierzęcy tylko ludzki. I tylko bez jednego uczucia - zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregodzudz
ello jak dzisiejsze samopoczucie PEWNIE DUZY KAC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananawoen
montero co tam? monika sie odzywala? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La BellaMafia
No, i właśnie stąd biorą sie facececi sukinktoy, podziękujemy wszyscy pani Monice. Cholera, potem faceci maja podejście takie jak powyżej kolega Sherlocka Halama ( haha jaki nick ). Jedno trzeba jej przyznąc...zcała pewnościa nie jest to subtelna dziewczynunia jak próbował nam ją przedstwić niejaki Montero..sms wymiata:-) A do dziewczyn powyżej...wiecie , ja mam taka teorię, jako rozwodka ktora teraz własnie rozstała sie z kolejnym facetem po kilku latach uwazam, ze zebyb byc szczesliwym z kims trzeba najpierw nauczyc sie byc szczesliwym samemu....wtedy nie ma znaczenia czy ktoś jest obok. Jaodczułam ulgę, może nie mam traumy, jak kolega powyżej, ze faceci sa wbe etc, nie, zeupelnie nie....ale odczulam ulge, od kiedy jestem sama. Teraz.....no cóz, teraz już nie mam czasu na pomyłki...ale w wieku 32 lat, ierwszy raz czuje sie pania mojego zycia. Glowki do gory dziewczyny...pogonic beznadziejnych facetow, zajac siedziecmi i soba....i byle do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz dziesiątki kobiet będzie próbowało zbawic sherlocka halamę, myśląc z nadzieją : \"Ja, ja, ja go zmienię, sprawię, ze poczuje się szczęśliwy, pokażę, że nie wszystkie kobiety są takie. I on mnie, mnie, mnie pokocha i będziemy szczęśliwi ever after. \" Wiecie co, mam juz na tyle wyrobione odruchy samozachowawcze, ze spieprzam od takich facetów jak najdalej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah renka wiesz coś w tym jest..to taki rodzaj gry, ktory ja nazywam \"co mi zorbisz jak mnie złapiesz....\" , on mowi wiesz bejbe ale ja się nie zakochuję, a ona mysli woooow ale twardziel...ja go rozloze na czynniki pierwsze , efekt jest taki ze to on dprowadza ja do rozpadu podstawowych struktur osobowosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nieto sfrustrowany palan
t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaacie
eeeeee jest tu ktos? Monetrojak ci posżło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montero gdzie jesteś
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×