Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Kacperkomania.Mozna zwariowac.

Polecane posty

Gdzie sie nie obejrze to kazdy maluch ma na imie Kacperek(oczywiscie mam na mysli chlopcow)Przegladalam teraz zdjecia znajomych na naszej-klasie i to samo!Prawie wszyscy nazwali chlopcow Kacper(znalazlam jednego Michalka-sliczne imie).Czy juz nie ma innych imion??Czy to moze przypadek ze wszyscy moi znajomi akurat tak nazwali synka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaga imion
faktycznie: kacper, kuba, oskar, wiktor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja za to mam "szczęście" do Mikołajów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znam mnóstwo małych Kacperków. A co do dziewczynek to jest Wiktoriomania. Masakra normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
jeśli chodzi o dziewczynki to w moim mieście "modne" są Oliwki. Ładne imię, ale jeśli okaże się, ze moje maleństwo to dziewczynka, to już jej tak nie nazwę, bo na moim małym osiedlu jest chyba z 10 Oliwek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi epidemia Zuzanek pokrzyżowała trochę plany z nadawaniem dzieciom narnijskich imion ;) Na szczęście jest alternatywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj gdzie mieszkam co drugi chłopiec ma na imię Kacper albo Kuba. Ostatnio zliczyłam kilku Oskarów. To tylko dowód na to, że ludzie lubią naśladować innych.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie dlatego zrezygnowałam z takich imion...chłopcu chciałam dać Kasper...ale jak to Koleżanka ujęła wszędzie,gdzie się nie obejrzysz to słyszysz to imię. Z dziewczynką to samo..Wiktoria...ale...powtórka:( W końcu stwierdziłam,że może być Maja lub Miłosz...ale jak usłyszę gdzieś dookoła te imiona to się zastanowię:) to tak jak z pupilami...(głupie porównanie ale...) co drugi to reksio lub saba...kajtek...wrrrr.... żadnej oryginalności:( Oczywiście znam chłopców o imionach Antoni, Ignacy, Jan...Ryszard...mają niespełna 4 latka, ale proszę... Staś czy takie tam... nie krzywdźmy też dzieciaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no u mnie też tak jest
Kiedy ja nazwę synka Adrian czy Aleksander, to też będę oryginalna, bo tutaj gdzie mieszkam takich imion się nie nadaje. Co do dziewczynek, to jeszcze kilka lat temu rodziły się same Julki i rzeczywiście moja córka ma w grupie przedszkolnej 6 koleżanek, które mają tak na imię, ale teraz modna zaczyna być Zuzanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
kubomania zdecydowanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami przegladam gaete wyborczą i w którys dzien sa zdjecia wszystkich noworodków, ktore urodziły sie przez tydzien, i robie plebiscyt na najpopularniejsze imiona. od 2 lat prowadzi julia i zuzia. a u chłopców kuba i kacper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria, Julia, Zuzia, Oliwia, Nikola, Weronika, to chyba najbardziej popularne imiona dla dziewczynki. Wszędzie to samo. Tak jakby innych imion nie było. U mnie jest przewaga Wiktorii. Sama znam chyba z 6 małych dziewczynek o tym imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to dziwne. Ludzie widzą, że wszędzie same Julki i Kacperki, w rodzinie, wśród znajomych, sąsiadów, ale to im nie przeszkadza tak nazwać swoje dziecko. Zawsze mi się wydawało, że rodzice nazywają swoje dzieci tak, jak im się podoba, ale niemożliwe jest, żeby nagle wszystkim zaczął podobać się Kuba czy Julka- to jest nierealne. Ja starszą córkę nazwałam Martyna i teraz odprowadzając ją do zerówki zauważyłam, że nie dość, że jest jedyną Martyną, to jeszcze w grupie ma po co najmniej 3 dziewczynki o takim samym imieniu. A wychowawczynie do tak małych dzieci muszą mówić po nazwiskach. A gdzie Joanna, Patrycja, Dominika, Magdalena, Lena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś do poczytania
"Już nie mamy pomysłów, jak się zwracać do Julek i Kubusiów. Kiedy na sali wołamy "Julka", przybiega osiem dziewczynek. Na 40 dzieci Kubusiów jest dziewięciu - mówi Grażyna Szczęsna z przedszkola na osiedlu Ruda na warszawskich Bielanach. - Gdy słyszę z ust świeżo upieczonych rodziców imię "Julia" albo "Jakub", trudno mi powstrzymać uśmiech. Nie wiem, skąd się wziął pęd na te imiona, wtóruje Ewa Sobiecka, która w wydziale urodzeń Urzędu Stanu Cywilnego Warszawa Wola rejestruje nowych obywateli. W stolicy szaleństwo na punkcie tych dwóch imion trwa co najmniej od roku. W tym czasie dostało je aż 7% małych warszawianek i ponad 9% warszawiaków. Julie i Jakubowie są w pierwszych piątkach najczęściej nadawanych imion także we wszystkich innych regionach Polski. Skąd taka popularność?. - To imiona z tzw. kanonu. Nie wypłynęły nagle pod wpływem mody. Julia wyróżnia się spośród innych, bo wyjątkowo dobrze brzmi, a Jakub to bardzo tradycyjne i niesłychanie popularne w średniowieczu imię, mówi prof. Maria Malec, specjalistka od imion z Instytutu Języka Polskiego PAN w Krakowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze wpisujcie imiona jakie wam sie podobaja i sa oryginalne.Ja nie moge sie zdecydowac a nie wiem czy to dziewczynka czy chlopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osterkaaaaaaaaaa
na prawdę jest tak dużo Weronik? bo moja córeczka ma tak na imię - ja miałam się tak nazywać i zawsze miałam żal do mamy że uległa tacie i dała mi inne imię i dlatego tak nazwałam moją córeczkę. a teraz słyszę że dużo takich imion jest teraz nadawanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Weronikach nie slyszalam.U znajomych sami chlopcy...Mnie osobiscie podobaja sie imiona:Adrianna,Helena.A dla chlopca Patryk,Paweł,Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moda na Oliwierow juz minela??? wg mnie to najgorsze imie dla chlopca, jakie mozna sobie wyobrazic- takie.... niezgrabnie spolszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się Olivier podoba, ale przez \"v\". Siostra tak nazwała synka i jest kilka fajnych zdrobnień. Oliwia się u nas przyjęła, to i Olivier się przyjmie. Co do Weroniki. To imię jest popularne na równi z Aleksandrą czy Alicją, czyli zawsze znajdzie się mama, która tak nazwie swoją córkę, ale jednak nie ma ich znowu aż tak dużo. Ja bym do tej wyliczanki dodała jeszcze Patryka i Nikolę- pełno ich. U mnie w bloku są 4 Nikolki i w rodzinie co najmniej 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez to zauwazylam ale nie tyle kacperków co kubusiów!! :) a jesli chodzi o dziewczynki to na moim osiedlu urodzilo zie ostatnio 6 małych dziewczynek. moja Marysia i 5 Julek :):D:D Julka to śliczne imie ale jak one wszystkie pojda do zerówki to biedna pani Ula ( nauczycielka u nas w zerówce) nie polapie sie w tym Julkach :P Oliwie znam tylko jedna, wiktori pelno. Jednak Julki bija wszystkie inne imiona na glowe!!! Julek jest zatrzęsienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_sz
a ja nazwałam synka Gabrys, ma juz 5 lat i widze, ze teraz to tez sie robi coraz popularniejsze imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Wiktorię i Oliwię.To popularne imiona,ale śliczne i u mnie akurat nie ma wielu dzieci noszących te imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×