Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze bylam na teh rozmowie i sie lekko przerazilam.W ankiecie byly dziwne pytania typu czy jestem noscicielem jakis chorob czy biore narkotyki itd wiec nawet jesli facet mnie bedzie mial zamiar zatrudnic to chyba sie nie zgodze. u mnie jesli chodzi o rodzine to bym mogla miec juz dziecko jestem z moim facetem 6 lat. Ale on mowi ze jest jeszcze zbyt mlody a ma 28 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pyreczki i pyry no 2 dzień w nowej pracy zaliczony:) Estravaganzaa ................ chętnie pójdę na tę imprezę ale jeszcze niewiem jak będę pracował bo chodzę na 2 zmiany:( obym wtedy szedł na rano:) widzę że NASZ topik się rozwija to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Estravaganza, NWA, Donna leng! :) A rzeczywicie troche pogawedziliśmy dzisiaj. :) Impreza fajny pomysł, myślę, że większości muzyka bedzie odpowiadac i mogło by być fajnie. Ja generalnie jestem na tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem na TAK o ile będę w piątek na rano w pracy to tak:) Anoola***27 ............. się odnalazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mam nadzieje ze będziesz na rano. Myslę, ze fajnie będzie się spotkac. :) Znalazłam się... :) Jak NWA w pracy? zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy narazie ok ale zobaczymy co będzie dalej:) bo umowę mam dostac od połowy listopada lub od 1 grudnia :) a jak tobie mija dzionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zyczę powodzenia i zadowolenia z pracy! :) Mnie dzionek mija jak widziales po wpisach dość spokojnie, miło sobie gawędziliśmy z Mr T, miał się odezwać i nic, przepadł. ;) Temat ciekawy się rozwinął bo sprawy damsko-męskie w kontekście wyglądu, bardzo myślę ciekawe, zapraszam do lektury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczyłam na was:)!!! i czekam na odp. od wszystkich:) Co do waszej rozmowy to az miło sie czytało,dobrze wiedzieć że są ludzie którzy tak traktują uczucia...co do dzieciaczków, to niesamowite uczucie, miłości naturalnej i czystej jak łza, mój synek od dnia narodzin codziennie mnie czymś zaskakuje i jest boski,kocham go najbardziej na świecie!!!i tatusia też!!!:) Jestem szczęśliwa że jest owocem naszej miłości!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam pomysł dzisiaj dyskusja była o wyglądzie a skoro jesteśmy anonimowi to proponuję abyśmy się opisali co wy na to???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc oto mój opis więc hmm 190 cm, 76 kg:O, niebieskie oczy ;) włosy ciemne;) jak coś jeszcze mam podac to pytajcie teraz wasza kolej więc czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wattcher
zglasza sie nastepny poznaniak.No to chyba jestesmy (nieraz )najblizszymi sasiadami.Mam mieszkanie blisko Ciebie-zalozycielu,bo na granicy Wildy i St.Miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie byc sexowne;) Estravaganzaa .......... nie przejmuj się tą krzywą jedynką zielona ważka ............. masz super wzrost;) ja mam numer buta 45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wattcher ............ ile masz latek i zró się na czarno :) i witam ziomka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wattcher
Jestem na czarno i witam wszystkich ziomkow ze wszystkich dzielnic naszego pieknego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ............ rozumiem skromna jesteś;) zielona ważka ............ ale za to masz fajny wzrost ;) wattcher ................ jesteś na pomarańczowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wattcher .............. oki:) już wiem :) to dołączysz do naszego grona pyr i pyreczek?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA ...mogłabym jeszcze wymieniać wady...:) ważka...przy takim wzroście to raczej normalne,ale paluchów sobie nie utniemy;) Nie mówmy o wyglądzie,to jest mało ważne, poza tym wyobrażnia pracuje i to jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×