Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja pracuję (bo podyplomowe do studiowania jako takiego się nie liczą ;) ) znowu przedłużona cisza :o jak przestanę się odzywać to będzie znaczyło, ze moje serce odmówiło posłuszeństwa i leżę bez tchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam ją lubię - mam dobre wspomnienia z dzieciństwa :) kurcze, tvn24 na swojej stronie podobno wrzucił wyniki o 21, i przez chwilę były,m zanim się nie okazało, ze cisza nadal trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ksiegowosc lub w ostatecznosci a jakims sklepie np odziezowym czy tez drogeri.Ogolnie jakas praca dobrze platna. tez mam srednie zwiazane z turystyka,mam jeszcze kurs ksiegowych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustosunkuje sie do wcześniejszych wątków: oczka mam i to zielone (całkiem sympatyczne) wykształcenie średnie plastyczne studia napoczęłam, lecz nie skończyłam obecnie jestem na rozstaju zawodowym czyli będę szukać nowej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna leng bo ja u nas w firmie jestem odpowiedzialna za rekrutację i szukamy kogoś m.in. do biura, ale nie wiem ile to dla Ciebie jest \"dobrze płatna\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, chyba gdzieś wcześniej pisała - to z powodu pensji. moim skromnym zdaniem na skandalicznie niską mogła liczyć :o ps. jeszcze 9 postów i mi tysiączek stuknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skandal z tym, że skończyły się karty. Jak to możliwe, skoro frekwencja wyniosła nieco powyżej 50%? Czy nie powinni być przygotowani na to, że będzie 100%? Słyszeliście? W dwóch komisjach głosują do 23!!!!! Ale jaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że ktokolwiek wygra to nie będę miała pretensji, bo przynajmniej większa część ludzi poszła głosować czyli będzie reprezentatywnie :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Starołęczanka jestem pod wrażeniem :) to musisz byc zdolna fajnie ale grunt aby byc z siebie zadowolonym:) ja chodziłem na raszyn najpierw do zawodówki potem do technikum a z zawodu jestem stolarz:) i często myślę o jakimś studium może informatyka lub ochrona środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie włączyłem tvn i leci tańce z gwiazdami i się zastanawiam jakimi jesteście tancerkami bo ja w sumie rytm wyczówam ale jeszcze tak naprawdę się nie sprawdziłem bo nigdy nie byłem na dyskotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, Estravaganzaa, jestem pod wrażeniem :P NWA powiem ci, ze masz dobry zawód, kumpel po ochronie środowiska zasuwa jako kucharz, bo kończył zawodówke i technikum gastronomiczne dlatego tak trudno sie na coś zdecydować! ja myślałam o prywatnej wyższej plastycznej, ale to koło 600 kosztuje, szaleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×