Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Dzien dobry Pyreczki! ;) Podoba mi sie bardzo to określenie i mam nadzieje, że nikt nie poczuje się urażony. :) Jak miło się wstaje z myślą że dziś już czwartek, piątek blisko i weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja to średnio miło myślę o weekendzie, bo zacznie się on dla mnie dopiero w sobotę po 16 (mam teraz zjazd na studiach) ale myślę już o tym, ze przyszły tydzień będzie krótszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zazdroszczę, zjazdy weekendowe do najprzyjemniejszych zapewne nie należą, ale tak jak zauważyłaś przyszły tydzień będzie krótszy. :) Ja mam jutro wolne więc jestem prawie nieprzytomna z radości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Mam pytanko do was a wszczególności do naszych księgowych. 1)Muszę \"kupić\" od babci samochód i gdzie mogę sprawdzić wartość według urzedu skarbowego takiego auta? 2)Podobno od tego roku nie płaci sie podatku od darowizny i czy w tym wypadku babcia sie zalicza do tych najbliższych? 3)Jeżeli darowizna wchodzi w grę jak to załatwić,jakieś pismo? Pozdrawiam i będę wdzięczna za jaką kolwiek odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuje sie co prawda nieruchomościami, ale z tego co się orientuje to babcia jest osoba bliską i podatku rzeczywiście się nie płaci. Żeby zrobić akt darowizny przy nieruchomościach musisz udać się do Notariusza, jak to jest przy rzeczach ruchomych nie wiem bo nigdy nikomu nic nie darowałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Anoolku:D wiem już ze babcia sie zalicza i jeżeli wartość darowizn w ciągu 5 lat nie przekracza kwoty 9000 coś tam;) to nie muszę nawet tego zgłaszać do us,tylko próbuję sie dodzwonić do wydziału komunikacji i zapytać czy mają gotowe druki,a jeżeli nie to skąd je wziąść.Chyba mają przerwę na kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź w necie - wydział komunikacji ma praktycznie wszystkie potrzebne druki na swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 fajnie ze znasz sie na takich rzeczach bo moze bede potrzebowac pomocy albo porady z zakresu nieruchomosci.To bede wiedziec z kim rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że wszyscy haniebnie zostawili nasze forum... ;) Jeśli tylko bede Ci Donna mogła pomóc to proszę uprzejmie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............w pracy jest narazie dobrze :) jeszcze jutro i weekend chyba :(:O dzisiaj byłem w pracy 12 godzin:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donna leng ......ja mam tak pracuje generalnie 10 godz. a stawka : pierwszy miesiąc 6 zł na godz po miesiącu 7 lub 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA nie zazdroszcze, musisz byc wykonczony. Tylko zastanawiam się nad tym samym o co spytala Donna nt tych godzin, musisz tyle czy chcesz? A Ty Donna jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo czesto bywa tak ze sie pracuje wiecej niz na umowie a nie ma sie zaplacone. Ja ostatnio byla w spr pracy i sie zalamalam pytaniami z kwestionariusza np bylo pyt czy choruje na AIDS, czy mialam kiedys pasozyty itd dodam ze to byla praca w informacji turystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę robic 10 godz donna leng .........a jakkiej pracy szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA te 10 godzin to sporo, podziwiam Cie, bo tydzien jest długi i weekend i odpoczynek bardzo krótki. Długo zamierzasz tak zasuwać? Donna to rzeczywiście dziwne troche pytania na takie stanowisko. Mam nadzieje, że niedługo znajdziesz pracę która będzie Cie satysfakcjonowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............muszę tyle pracowac bo wiesz jak to jest gośc bez forsy zawsze gorszy:(:O donna leng .......... to juz nawet dobrze jak od 1200 na rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gośc bez forsy gorszy tylko facet bez pomyślunku na to co ma ze sobą zrobić i bez perspektyw na cokolwiek a to zasadnicza różnica. Nie jest ważne ile kto ma pieniędzy tylko czy potrafi sobie poradzić w życiu i czy jest pracowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×