Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

o witam ktoś jeszcze tutaj jest ogólnie to chodzi o to jakie odpowiedzi wy byście dali bo mi sie to wszystko strasznie myli i z niektórymi nie mogę sobie dać rady z tyłu książki są odpowiedzi ale ja bym sie z nimi nie zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tym pierwszym linku to nie rozumiem pytań 28 29 30 a dokładniej odpowiedzi z zawracaniem a w tym drugim to poczytaj sobie wszystkie te pytania i powiedz mi co ty bys pozaznaczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie ja zdawalam 3 lata temu np 25. c bo zawsze jak jest stop to trzeba sie zatrzymac bo mozesz mandat dostac 26. b bo muisz podjechac do lini aby zob czy mozesz dalej jechac 27 .ab jestem ciekawa czy dobrze bym zaznaczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest stop to wiem ze mam sie zatrzymać ale dla mnie najgorsze są te strzałki bo pokazuje zakaz skrętu w lewo i raz mogę zawracać a raz nie i tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pozycz albo kup kodeks drogowy i tam mozesz doczytac to co nie wiesz. testy sa latwe ja sie tydzien uczylam i mialam w 1 palcu. ja musze wykupic sobie jazdy bo wogole nie jezdze jako kierowca a mysle o zakupie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę was opuścic idę spac bo jutro do tyry:(:O więc dobranoc pyrcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nwa papa miłych snów a co do kodeksu to mamy dostać ale dopiero w poniedziałek a już w środę mam egzamin i chciałam żeby ktoś mi wytłumaczył dlaczego raz jest tak a raz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D O B R A N O C sluchaj ja nie moglam zapamietac tego co masz na 10 str. Jutro zapytam mojego faceta o to zawracanie on ma prawko ponad 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę ci wdzięczna bo na tej stronie 10 to albo mam jakiś błąd w odpowiedziach albo tez coś dla mnie jest nie jasne bo w jednym pytaniu widać ze jest zakaz postoju a w następnym pytaniu odpowiedz jest ze mogę i już sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najlepiej jak byś mogła pokazać mu te pytania co on by pozaznaczał bo normalnie jutro jak gdzieś będę szła a będzie stała L albo policja to chyba podejdę i sie zapytam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie o to mi chodziło wg mnie w pytaniu 46 dobra jest odpowiedz c a w odpowiedziach jest b i c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam mam tylko ta książkę resztę mam dostać w poniedziałek i dlatego jestem wściekła bo nie wiem kiedy mam sie tego nauczyć a w poniedziałek mam pierwszą pomoc wiec z instruktorem nie będę sie widziała tylko dopiero we wtorek i jestem zła jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu ewidentnie jest pokazane ze nie można stawać przed znakiem a w odpowiedzi ze na 1 minute mogę to po co ta strzałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a twoi rodzice czy rodzenstwo nie maja prawka? testy latwo zdac ale nie mozesz miec w glowie nie jasnosci musisz rozumiec kazde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starołęczanka czyli mimo ze jest strzałka ze nie można przed znakiem to do jednej minuty mogę tak a co do prawka to mój tata ma i jest zawodowym kierowcą ale hehe przy niektórych pytaniach zaczął wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×