Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

hejka ciekawe jak DARIETTA dzisiaj prawko miala zdawac. kurcze ja jutro rano jade ok 7 na cmentarz na Gorczyn a pozniej na Podolany.Mam nadzieje ze nie bedzie duzo ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro jak zejdę z nocki to zaraz jadę na junikowo oby nie było korków:O:( i jak będzie z tą imprezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Donna... :) Faktycznie dziś środa, miała mieć wewnętrzny egzamin. Ja już napisałam NWA że się dostosuje, w sumie każda sobota mi pasuje. Ustalamy jakiś konkretny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypadało by już powoli ustalac termin tej imprezy ale chyba zaczniemy ustalac od przyszłego tygodnia bo ten tydzień jest ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty humor mi dopisuje ;) a po czym to stwierdziłaś??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zobaczymy jak się pyreczki odezwą jak to będzie z tą imprezą ale puki co to się poznajemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznajemy się owszem, tylko mogłoby być tych aktywnych Poznaniaków/Poznanianek troche więcej. Zobaczymy jak wypali ta impreza. Moze do tego czasu więcej nas będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taką nadzieję ja już uciekam bo niestety praca wzywa do jutra pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór nie było mnie dwa dni i troszkę musiałam nadrobić zaległości widzę ze pisaliście o mnie i o moim egzaminie ( MAM NADZIEJE ŻE TROSZKĘ TĘSKNILIŚCIE ZA MNĄ ;-) ) a wiec trafiłam w fajny test i 18 punktów zdobyłam zero błędów ale to tylko teoria i wewnętrzna troszkę ściema bo co niektórzy ściągali ja nie muszę sie pochwalić ale mam do was złą wiadomość od piątku zaczynam jazdy o godz 12 i dlatego że was polubiłam ostrzegam co byście uważali na L i dariette za kółkiem widzę ze umawiacie sie na imprezkę no ja z tubą nie chce ryzykować bo może sie okazać ze pójdziemy a nas nie wpuszczą chciałam zaproponować Balzak w piątki wstęp za darmo a w soboty chyba 10 zł szatnia 1 zł ale jest propozycja słodowni przyznam sie ze tam nie byłam jeszcze i nie wiem jak jest ale czy pójdę to niestety powiem jak już będzie jakiś konkretny termin bo teraz mam jazdy i po prostu będę musiała sprawdzić w grafik co bym z imprezy prosto na jazdy nie szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Darietta! Gratuluje zdanego egzaminu! dziekuję bardzo za ostrzeżenie... ;) chciałabym jeszcze troche pożyć więc bede uważac na wszystkie L-ki.. ;) Co do imprezy to mamy po weekendzie wrócić do tematu, ale rzeczywiście pojawiła się Słodownia w propozycjach. Także uważam, że z ta Tubą dajmy sobie spokoj, po co maja być potem jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoola uważaj na wszystkie L bo nie chce nikomu zrobić krzywdy ale w razie co kurs pierwszej pomocy przeszłam wiec nie zostawię nikogo bez pomocy chociaż gdyby jechał mój instruktor to chyba sama bym sie pod koła rzuciła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze jazdy i testy masz w ten sam dzien.Ja po przejechaniu 10 h instruktor sam mnie zapisal na egzamin nie pytajac mnie i w ten sam dzien mialam akurat inne egazminy w szkole.Masakra! Ja juz po cmentarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z cmentarzy a co do testów to ja dopiero zaczęłam i teraz miałam teorie wewnętrzną a jutro siadam pierwszy raz za kółko a ty gdzie uczyłaś sie na prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam na osiedle Kosmonautow do Komety czy jakos tak :) chce sobie wykupic godz ale chyba na wiosne jak bede miec kase na auto i pogoda bedzie lepsza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Pyrki:D W tym tygodniu wypadłam z obiegu naszego fantastycznego forum ale zacznę nadrabiać zaległości!Imprezka w Tubie to rzeczywiście kiepski pomysł!!I niech się w tubie martwią że nas nie było!heh;):D Anoola..diabeł jest fiatem cinqecento 700:D nazywa się diabeł...diabelsko się psuje!! Darieta..jaki kolor mają ich elki,będę cię omijać;)a płytę dostałaś od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Pyrki:D W tym tygodniu wypadłam z obiegu naszego fantastycznego forum ale zacznę nadrabiać zaległości!Imprezka w Tubie to rzeczywiście kiepski pomysł!!I niech się w tubie martwią że nas nie było!heh;):D Anoola..diabeł jest fiatem cinqecento 700:D nazywa się diabeł...diabelsko się psuje!! Darieta..jaki kolor mają ich elki,będę cię omijać;)a płytę dostałaś od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Pyrki:D W tym tygodniu wypadłam z obiegu naszego fantastycznego forum ale zacznę nadrabiać zaległości!Imprezka w Tubie to rzeczywiście kiepski pomysł!!I niech się w tubie martwią że nas nie było!heh;):D Anoola..diabeł jest fiatem cinqecento 700:D nazywa się diabeł...diabelsko się psuje!! Darieta..jaki kolor mają ich elki,będę cię omijać;)a płytę dostałaś od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Pyrki:D W tym tygodniu wypadłam z obiegu naszego fantastycznego forum ale zacznę nadrabiać zaległości!Imprezka w Tubie to rzeczywiście kiepski pomysł!!I niech się w tubie martwią że nas nie było!heh;):D Anoola..diabeł jest fiatem cinqecento 700:D nazywa się diabeł...diabelsko się psuje!! Darieta..jaki kolor mają ich elki,będę cię omijać;)a płytę dostałaś od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pyreczki! Estravaganza dobrze, że się odezwałaś bo już myślałam, że masz nas dosyc. :) Co slychac? jak minął dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzisiaj byłam z moim bratem na Miłostowie a jutro jedziemy z babcią na Junikowo:) Byliśmy wieczorem więc było pięknie,tylko trochę mnie przeraziły budki z frytkami i stoiska z zabawkami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzisiaj byłam z moim bratem na Miłostowie a jutro jedziemy z babcią na Junikowo:) Byliśmy wieczorem więc było pięknie,tylko trochę mnie przeraziły budki z frytkami i stoiska z zabawkami!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×