Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej Mr T! :) Staroleczanka, sposob jest bardzo prosty. Jakby Ci szpital groził i powazne problemy ze zdrowiem to moglabys odmówić sobie wszystko, łącznie ze slodyczami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... NWA myslałam, że masz jakieś swoje małe grzeszki, jakieś hobby które pochłania cały Twoj czas i pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie absolutnie nie ma mowy o takich grzeszkach, tak sie wystraszyłam tym co powiedział lekarz, że słodycze mogą już nie istniec. Jak zreszta inne rzeczy także, np wszystko co tłuste, z zawartością mąki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27, podziwiam bardzo! fakt jest taki, ze od 1,5 roku racjonalizuje swoje jedzenie, staram się wyrzucać z diety głównie węglowodany w postaci cukrów, a resztę zjadać w rozsądnych ilościach, ale szpital mi nie groził , więc czasem tama puszcza i pochłaniam dziwne ilości słodyczy, na szczęście coraz rzadziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola***27 ............ moim hobby jest muzyka kiedyś jak miałem 15 lat i chodziłem do szkoły wciągnołem się w rap słuchałem często ale generalnie mp3 ale zawsze chciałem miec kolekcje oryginalnych płyt gigantów rapu i po 5 latach to osiągnołem mam ok 50 płytek oryginałów i jestem zadowoliny troche mnie to kosztowało ale jak to się prezentuje na stojaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naparwde to wszystko zalezy od nas samych i naszej silnej woli. A kawalek sernika czy tez czekolada nie powinny nami rządzić. Ciężko na początku nad tym panować, ale im dalej tym łatwiej. Ja po tej diagnozie myślałam, ze nie da się żyć bez chleba, makaronu, ryżu, słodyczy itd ale okazuje się, że jednak to jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale teraz chcę się skupic i odbudowac życie towarzyskie to jest teraz podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA, a jakich ludzi lubisz? z jakimi sie czujesz swobodnie i nadajesz na podobnych falach? Anoola, będziesz dla mnie inspiracją! powiedz mi tylko jak długo już trwasz w nowych nawykach żywieniowych? ja po około 1,5 roku zaczynam pomału się przyzwyczajać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby muc się z chaty ruszyc a reszta poleci sama tylko wiesz umnie kumple czasu nie mają bo też pracują a samemu ciężko się ruszyc z chaty ale chce to zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam do lekarza na początku kwietnia tego roku i zmiana diety miała przede wszystkim poprawić moje wyniki bo byly fatalne a w późniejszym czacie spowodować spadek wagi, a wiec to juz trwa ponad pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście samemu wychodzić to ciężko, bo siedzieć samemu w pubie przy barze patrząc w kufel z piwem to żadna atrakcja na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, czyli widze, zabrakło mi silnego boźca, bo długo to trwa u mnie :( przepraszam, że tak wiercę ten temat, ale mnie to naprawdę interesuje... może będziemy miały kiedyś możliwość pogadać o tym w rzeczywistości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starołęczanka .....nie lubię cwaniakówi cwaniaczek i cpunówi, złodzieji dresiarzy.a jak ktoś jest na poziomie to się dogadamy :) a jeśli chodzi o wyjścia to mogę iśc wszędzie :) to by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Staroleczanka nie chcialabym, zeby ten topik zostal zdominowany przez wywody na temat diety, jedzenia itd. bo nie o tym temat i nie wszystkich musi to interesowac. Także, jak tylko będzie okazja to służę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze byłem odważny i często mnie nazywali alfa i omega bo mam stoicki spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Anoola***27! Zgadzam się z Tobą! A odnośnie imprezy 16 jestem bardzo ciekawa czy wypali, jeśli tak, zamierzacie się nieco wystylizować? Estravaganzaa zapowiedziała, że tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie myślałam o żadnym wystylizowaniu się. Mam nadzieje, że impreza jednak wypali i oprócz miłych Poznanianek będzie także paru Panów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu jestem na poziomie;) i tego się trzymam:) a co do tej imprezy to wszystko będę wiedział ok 10 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×