Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Chociaż te wszystkie panienki reklamujące sprzęt sportowy w telemarkecie wyglądają całkiem nieźle i jakoś uśmiech nie znika im z idealnie wymalowanych twarzycze. Ciekawe jak to robią? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T ja jestem jak najbardziej za takimi siłowniami chociaż na pewno na początku będę sie troszkę krępować bo oni już tacy wymodelowani a ja taka sierotka ale co tam ja zawsze lubiłam towarzystwo facetów i mam nadzieje że może będą jacyś rozrywkowi bo lubię się śmiać i robie to cały czas obojętnie co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciał chodzic na siłownię koedukacyjną fajnie by było popatrzec jak dziewczynki cwiczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T z wielkim zainteresowaniem czytałam Twoj niezwykle obrazowy opis i możesz być pewien, że jak się spotkamy każdy będzie Ci sie przyglądał, żeby zobaczyć ta ukruszoną jedynke... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA i czasami się pośmiać czy pomóc jak któraś nie daje sobie rady ;-) albo nie wie co z czym bo ja na pewno będę miała problemy generalnie co dotykam to sie psuje wiec od razu ich uprzedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta ja też uwielbiam się śmiać więc myśle, ze jak się spotkamy to będzie bardzo wesoło bo jestem pewna że reszta z dziką rozkoszą dołączy do nas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta ............można się pośmiac i oczywiście pomuc tak samo one by mogły się pośmiac ze mnie :) albo byśmy mogli pośmiac się razem z kogoś innego;) no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale ja mam tak że czasami nie powinnam się śmiać w pewnych sytuacjach ale czasami nie mogę sie powstrzymać jak poszłam teraz na staż to mówią że jeszcze takiej osoby nie widziałam bo na początku troszkę nakopałam w księgowaniu i zamiast sie martwić ja sie śmiałam myślałam że szefowa mnie opierdzieli ale śmiała sie ze mnie nawet mam tak ze jak ktoś sie przewróci to zanim mu pomogę muszę sie pośmiać nawet jak mi sie to zdarzy zanim wstanę to rechocze sie na cały głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, nieznacie sie:) silownia nie moze byc tylko dla kobiet, nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak sie cwiczy i jestescie, odrazu sila i checi ida:) i uwierzcie ze widok jest ciekawy, bo takie ciuchy to odmiana niz na codzien ten zab mnie lekko wkur... ale jakos nic z tym nie robie, kiedys nawet z dentysta juz gadalem i nic nie zrobilem:) przynajmniej jedyny w swoim rodzaju:) pytanko wazna: potrzebuje swoj nip, osobisty nip i nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby tylko przepisanie wystarczylo, ale ja potrzebuje ten papier ktory dostalem zglaszajac sie po ten nip. Jak to wygladac? bo ryje i nie widze, a musze to miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA no ze mną na pewno mógłbyś sie pośmiać chociaż na początku może byłabym małomówna bo ja troszkę nieśmiała jestem ale jak sie dobrze czuje w towarzystwie to szybko sie rozkręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T szczerze mówiąc nie pamietam jak ten kwit wyglądał, to chyba było niedużego formatu z nadrukowanym na formularzu numerem. Miło się z Wami pisze moi Drodzy, ale jutro trzeba wstać do pracy, więc życzę wszystkim spokojnej nocy. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MR T specjalnie dla ciebie zajrzałam do mojej teczki i ja to mam w kopercie w której mi przysłali ale jest to mała karteczka powiedzmy połowa kartki z pieczątką urzędu z nagłówkiem decyzja w sprawie nadania nipu i nip jest pogrubiony na pewno rzuci ci sie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie problem raczej bo ogolnie tak jak ostatnio pisalem piatek-sobota jezdze do berlina, ale mozliwe ze cos tam wypadnie, ogolnie ze mna nie ma problemow, nie jestem wstydliwy, jak juz zboczony. Z nawiazywaniem kontaktow nie mam problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja nigdy nie byłam w tubie ale zobaczę dam znać jak bliżej tej imprezy będzie poznamy sie już lepiej nie obiecuje nic bo nie lubię później odwoływać bo coś mi wypadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, w nowej wersji tlena można sobie awatary wrzucać :D ciekawe :) idę się wykąpać, jeszcze do was zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darietta ......... ja też nigdy w tubie niebyłem ale to będzie dobra okazja aby tam iśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ......................spoko;) Darietta............po to też założylem ten topik aby się poznac lepiej i muc czasem razem po imprezowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo każdy pretekst jest dobry a ja jestem bywalczynią balzaka może nie co tydzień ale zdarza sie dwa trzy razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awatar to obrazek przy Twoim nicku - na większości forów jest taka opcja. a teraz można też sobie w tlenie wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×