Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jeszcze dwie godziny,nie sądziłam ze będę sie tak przejmować az mi jeździ w żołądku z nerwów... NWA z tą laską to chyba mała prowokacja,gdybym była zainteresowana chłopakiem to pytałabym o dziewczynę a nie laskę... ...każdy facet ma laskę ale w...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ale poisac można ;) no ja też jestem w stresie :( ale chyba kwaczyńscy przegrają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda a mnie dzisiaj spotkało coś okropnego :O jestem w lidlu i widzę super laskę podobną do rihanny już chciałem do niej zagadac a ona z e swoją mamą była:O już 2 raz mi się takie coś przsytrafiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż taki odważny nue jestem abu podrywac dziewczynę przy jej matce:O:(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy do nikogo nie zagadałam ale zdrzyło sie ze chłopak zapytał czy może włożyć do mojego koszyka zakupy,powiedział ze już nie ma;) i robił ze mną zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie miałaś :) i pewnie żyjecie długo i szczęśliwie;) ale z tym koszykiem to jest genialny pomysł muszę go sprawdzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ już w poznaniu i już po wyborach. teraz będe obgryzać paznokcie z nerwów przez najbliższe póltorej godziny ;) w pociągu coś mi się obiło o uszy (chyba mogę napisać, bo w końcu żadne konkrety nie padną), że ta \"lepsza partia\" miała 9% przewagi jakoś w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby... zaraz otwieram sobie piwko i chyba włączę jakis film, żeby czas zabić ;) chyba sie jeszcze tak nigdy nie denerowałam przed koncem wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy, witamy :) widzę, ze raczej w zbliżonym wieku się tutaj pyrki pojawiają :) aaa, wcześniej była mowa o znakach zodiaku - ja koziorożec jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midnightwoman .................witamy i tak co powiesz pyrkom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast byc chciala aby Kaczynscy wygrali. Ale ja zawsze sobie mowie nie ma tego zlego co bym na dobre nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojezu, cisza wyborcza przedużona do 20.25 :o moe serce chyba tego nei wytrzyma ;) ja ogólnie jakichś zdeklarowanych sympatii nie mam politycznych (ogólnie mi bliżej na lewo:) ), ale mam konkretną antypatię - kaczyńscy i wszelkie ich pociotki. tym państwu już dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam zbytnio ludzi z chrobrego znam tylko 2 osoby co mieszkaja przy Pestce. ja nie orientuje sie w polityce ale nie wiem dlaczego nie trawie Tuska wyglada na cwaniaczka:D i tak watpie ze My odczujemy jakies duze zmiany bez wzgeldu na to kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam antypatię do giertycha kaczyńskich gilowskiej leppera i rydzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gościa z koszykiem to było niedawno a ja już jestem zajęta;) czasami sie zdarza,to było miłe i :classic_cool: ale zdarza sie ze na imprezach zaczepiają mnie \'natręty\" strasznie mnie to denerwuje... marusiu...jesteś, ja za chwilę dostane sra...takiego mam stresa;) wszystkim nowym pyrkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się aż tak jak Wy nie stresuję tymi wyborami :) Jakoś się tym nigdy nie ekscytowałam i nie jestem za bardzo zorientowana politycznie. NWA a oczy to podobają mi się....ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiozłam babcię na wybory i śmiałyśmy sie strasznie kiedy babcia zakładała przed wyjściem moher,hehe... jak wyszła to się śmiała że ludzie z niej lali!!!ULKA JEST:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×