Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

zielona ważka .............. co to są ładne oczy???????? a jakie macie pasję zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja mogę w sumie powiedzieć, że moją pasją jest czytanie - łykam książki jedna za drugą :) w sumie to chyba też niemiecki mogę podpiąć pod swoje zainteresowania :) no i moją pasją są zwierzęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie interesuje sztuka i wszystko co jest z nią związane,ale najbardziej teatr od kuchni czyli scenografia,kostiumografia charakteryzacje itd... uwielbiam snowboard(jeżdziłam ostanio niecałe trzy lata temu,wtedy zmajstrowaliśmy dzidziusia:)) jest we mnie trochę faceta... kocham sie ścigać,gazować na światłach i wyprzedzać lepsze samochody(czyli prawie wszystkie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że macie pasje :) moja pasją to sport ,prochę polityka , muzyka filmy :) a jakie macie pyrcie oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone Estravaganzaa - mam podobnie, jeżeli chodzi o samochody :D chociaż nie zawsze wsyztskie wyprzedzam, zazwyczaj zostawiam sobie zająca ;) no, chyba, ze nie znajdę takiego, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak w niektórych miejscach zabrakło kart :o a pfff, zaczynam sie bać (tak całkiem realnie), że ta dosć wysoka frekwencja to efekt mobliziacji \"wrogich sił\", niech ktos mnie pocieszy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia Pis WYGRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia Pis WYGRA
nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×