Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

jeszcze nie ale to dobry pomysł:) ja jestem panna jestem z września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobieranie sie według wzrostu brzmi kusząco, ale jest nierealne :D zbyt wiele rzeczy musi sie zdarzyć by dwoje ludzi się znalazło...ale ze mnie poetka ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
kanjpy też :) ale generalnie chodzi mi o takie miejsca które warto zobaczyć, być a o których nie pisze się w "przewodnikach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ale myślę że wygląd to nie wszystko ;) a wy co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA ty się wiarą nie przejmuj,co ciebie obchodzi co myśli o tobie ten,tamten...;)Gdybym sie przejmowała to z domu bym nie wyszła,sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swój wygląd nie narzekam:) kiedyś się przekonacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups... ja nawet czasami myślę że jestem za bardzo przekonana do siebie,tak sie sobie podobam;);) Najbardziej lubię swoje wnętrze,hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa, nie wiem czy można się lubić za bardzo :D, ja też bywam genialna, myślę sobie wtedy, że jestem najfajniejszą Starołęczanką na świecie! :P:P:P a pikna jestem, że strach sie bać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mawiał fraszkopisarz Każda potwora znajdzie swego amatora! tym optymistycznym akcentem mówię dobranoc i do jutra, jak mniemam! Estravaganzaa lubie cie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tey, jestem z Łazarza. Fajnie że taki topik powstał. Posen über alles !!! Jestem Posenerką z dziadapradziada. Kończyłam VIII LO na Głogowskiej i Technologię Żywności na AR. Pozdrawiam wszystkich nowych i starych Poznaniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badu
bede sie dopytywac innym razem :) a tak na marginesie to też kończyłam ósemkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badu, ósema to fajna szkoła była. W zasadzie wszystkie najważniejsze przyjaźnie mam z liceum. Poza tym jak jestem chora to idę do kumpla z klasy - i to nie jednego mam do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×