Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NWA

!!!!!!!ZAKŁADAM KLUB POZNANIAKÓW I POZNANIANEK !!!!!!!!!!!!

Polecane posty

NWA heh no mi jakoś to nigdy sie nie zdarzyło a szkoda chociaż ja chciałabym wrócić z kozaczkami i z jakimś przystojniakiem jednocześnie kto wie może jutro ale jakoś nie liczę ani na jedno ani na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne kurteczki ale jeśli chodzi o mnie to bardziej podoba mi sie ta pierwsza ale to tobie ma sie podobać no i zależy jak będzie leżeć ale ja jestem za pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim! ja własie z kina wróciłam, byłam na \"stardust\" - polecam! super baśń :) świetny de niro i michelle pfeifer :) a teraz siedzę sobie przy piwku i przeglądam co w necie :) co do zakupów - to ubraniowych nie odważę sie chyba nigdy robić w necie -jakoś nie mam zaufania. buty czy spodnie musze przymierzyć i dopiero wiem czy je chcę czy nie, bo rozmiar moze być niby okm może być coś ładne a jak przymierzę tosię okaże, ze kompletnie mi nie pasuje ale książki, jakieś akcesroia samochodowe czy inne drobiazgi to spokojnie mogę :) ostatnio sobie portfel kupiłam - strasznie sie bałam otworzyć paczkę, bo błam sie konfrontacji rzeczywistości ze zdjęciem ;) ale było ok, nie zawiodłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kobietki a mam takie pytanie czy miała z was któraś buty z metalowym obcasem bo podobały mi sie pewne kozaczki ale miały metalowy obcas ale obawiam sie ze coś może sie z nim stać w połączeniu z zimnem śniegiem wodą co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NWA to było tylko moje zdanie mi bardziej podoba sie ta pierwsza kolorek to już musisz sam dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm - ta pierwsza ok, ale chyba na ziemę ta druga fajniejsza - takie jest mje skromne zdanie ;) poza tym wszytsko zalezy jaki styl na codzień preferujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ja już mykam muszę odespać te wczesne wstawanie do pracy życzę miłej nocy NWA a tobie dodatkowo udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia ......... zobaczymy w jakiej będę lepiej wyglądał :) a ty już jesteś przygotowana na zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak sobię kompletuje fajny zestawik aby się dobrze wyglądac i modnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, ja już zaopatrzona - w tym roku będę nadal nosic i kurtki, i kozaki z porzedniej zimy :) butów akurat na zimę mam trochę (od szpilek po hi-teci trekkingowe:) )- gorzej z takimi typowo jesiennymi, niestety jak ostatnio chciałam sobie kupić to cienko było - jak już coś mi siępodobało, to rozmiarow moich nie było. wiec jakoś musze przeczekać (może zima szybciej przyjdzie ;) ) tak samo z kuttką , na zimę mam, na jesień marzyła mi się skóa, ale samochód doi mnie bezlitośnie więc o skórze mogę zapomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, chcialabym :D ale nie zaopatrzyłam sie w nie :D w razie czego będę strzelac szampanem - też jakiś hałas można zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj, oby poszło po naszej myśli. ja najpierw miałam wracać pociągim co jest o 19.30 qw poznaniu, powinnam wtedy zdążyć rzutem na taśmę na wybory ale stwierdziłam, ze nerwowo nie wytrzymyam :) i wracam wczesniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estravaganzaa ..............więc zostaliśmy tylko my;) to o czym pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achamoże kiedyś wam powiem ale narazie się wstydzę;) może nawet powiem ci na żywo kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starołęczanka
hejka, witam, widze tu coś ciekawego dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×