Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qawaa

duzy problem, moj facet idzie sam na wesele, ja zostalam z wesela wyproszona!!!!

Polecane posty

Nie dostal bo byl swiadkiem i nie wiem czemu ale nie dali mu bratowa powiedziala ze on idzie sam i swiadkowa byc moze gdy moj facet sie postawil, bratowa powiedzial swiadkowej aby na wszelki wypadek wziela ze soba faceta bo swiadek moze byc z kims i pojawil sie partner swiadkowej na 2 godziny a moze moj cos pokrecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drroga autorko
wiec sprawa jest prosta, jak dostal zaproszenie dla jednej osoby, lu jesli dostal dla dwoch , a ponad miesiac przed weselem potwierdzil, ze przyjdzie sam, to niegrzecznie jest sie wpraszac na czyjes wesele co ewidentnie ty chcialas zrobic moim zdaniem mocno przesadzilas rozpetujac burze z tego powodu wesela sie robi dla okreslonej liczby osob i czasem po prostu nie sposob wszystkich zaprosic wyobraz soebi, ze polowa gosci na miesiac przed weselem nagle chce sobie kogos jeszcze doprosic, to nie ty zostalas z wesel wyproszona, to ty sie chcialas na wesele wprosic, az to jest znaczna roznica zycze mniejszego rozchwiania emocjonalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w koncu przeczytacie uwaznie, ze ja nie wpraszalm sie na wesele ani nie rozpetalam burzy. Powiedzialam mojemu facetowi, ze jest mi przykro i mam wrazenie ze bratowa cos ma do mnie. On postawil sie bez mojej wiedzy. Doszlismy do ugody. Poszedl na wesele sam, dalam mu calusa na droge. W sobote bylo miedzy nami bardzo dobrze, pelna zgoda, ja uczylam sie do obrony w poludnie on wyslal mi milego eska ze teskni. Wieczorem rozpoczely sie telefony od niego i jego mamy. Moze w koncu czesc osob tu piszacych zrozumie o czym ja pisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
no ale dziewczyna nie jest zwyklym gosciem, jest dziewczyna brata pana mlodego. nawet jak nie wiedzieli o niej wczesniej to powinno sie zrobic wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie, ze macie mnie za osobe jaks totalnie niezrownowazona emocjonalnie. Czy napisalam o tym,ze wszczelam jakas awanture w rodzinie? Ciesze sie, ze wiekszosc z was jednak mnie wspiera ale mam uwage do garstki osob: czytajcie uwaznie na drugi raz... Po raz 20 powtarzam, ze w spokojny sobotni wieczor zaczeli do mnie masowo wydzwaniac, wysylano po mnie kierowce. Pelno placzu przez sluchawke. W piatek i sobote bylo miedzy nami bardzo dobrze, wyjasnilismy sobie wszystko. Nie spodziewalam sie telefonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
a w placzaca matke do telefonu jestem w stanie uwierzyc, bo na weselu i na slubie dzialaj ogromne emocje, szczegolnie u rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekbratek
ja ci wierze qawa, w koncu umiem czytac ze zrozumieniem:) gratuluje mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj problemem
było raczej zaproszenie koleżanki, która DZIĘKI qawiee została zaproszona. Qawaa nie może pojąć, że koleżanka została zaproszona dzięki sobie, dzięki temu, jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, że spora część osób tu zaglądających ma problem nie tylko z czytaniem ze zrozumieniem, ale po prostu z empatią... Nie przejmuj się nimi, już po weselu i po obronie. Dużo szczęścia Tobie i Twojemu facetowi życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×