Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qawaa

duzy problem, moj facet idzie sam na wesele, ja zostalam z wesela wyproszona!!!!

Polecane posty

Gość wyluzuj on sie zezloscil
bo moze kurka jest glosno i nie slyszal smsa, poczekaj odezwie sie. a jutro jak wstanie to pogadacie. ale ty wymyslasz, dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj on sie zezloscil
ide juz spac. ty tez sie poloz jak nie zasniesz to poczytaj cos fajnego. i nie mysl nic zlego bo nic sie nie dzieje. uszy do gory! trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj on sie zezloscil
jak sie nie odezwie to znaczy ze kretyn i samolub. wtedy nie masz czego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj on sie zezloscil
ale nie sadze. uwazam ze jestes bradzo zdenerwowana i dlatego masz takie mysli. po prostu dlugo juz sie tym stresujesz a jak czlowiek w kolko o czyms mysli to nie ocenia trzezwo sytuacji. ale przekonasz sie ze bedziecie razem i wszystko bedzie dobrze. przeciesz Twoj chlopak jest chyba w porzadku facetem a nie jakims babiarzem, mozesz mu zaufac. taka rozsadna dziewczyna z klasa by sie z idiota nie zadawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze moja kolezanka napsiala ze moj bawi sie teraz bardzo dobrze a mowil mi ze zle sie bawi mam dosc, ide spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj on sie zezloscil
daj znac jutro:) tylko nie czekaj na jego telefon od samego rana. pewnie facet walnie kilka glebszych z zalu i zlosci i bedzie spal twardo do poludnia. trzymaj sie, ja naprawde sadze ze rozumiem jak ci ciezko ale to naprawde zadna tragedia i nic zlego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj on sie zezloscil
czasem pozory myla. poza tym to wesle brata, moze nie chce sprawiac mu przykrosci, moze nie chce miec skwaszonej miny na filmie z wesela ze wzgledu na brata. no i moze udalo mu sie odczytac smsa i zrobilo mu sie cieplej na duszy. odpisze ci jak bedzie mial chwile dla siebie. pewnie zaraz beda oczpiny i musi pelnic obowiazki druzby. ale w glowie i sercu ma ciebie. dobranoc, spij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj on sie zezloscil
i ostatnia rzecz jakby mu nie zalezalo na tobie to jego mama by nie dzwonila. to ze jego mama dzwonila to bardzo dobrze swiadczy o jego uczuciu do ciebie wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet pewnie sporo wypił, i to może tłumaczyć przypływ dobrego humoru. Radzę Ci położyć się spać, a jemu wysłać smsa, że chciałaś przyjść na wesele, ale państwo młodzi Cię nie zaprosili a poza tym przyjeżdżać w środku imprezy to niepotrzebny cyrk. Twój facet ma 26 lat, ale z opisu wnioskowałabym, że 20. Jutro, gdy emocje opadną, zadzwoń lub napisz, że jeśli chciałby, abyś przyszła, poprosiłby brata i brata, by Cię zaprosili i że nie jest w Twoim zwyczaju pchać się na wesele bez zgody panny młodej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoooOoo matko a czemu ma mu robić wyrzuty ? Dajcie jużs spokój , najpierw kazecie jej zachować klase a chwile potem , zeby pisała smsa ze nie ma w zwyczaju wpraszac sie na wesele i gdyby mu zalezalo to by to zalatwił :| jak można sie tak poniżać ! Idz spać , a ich miej głęboko w dupie Nie to nie , niepotrzebnie odstawiać cyrk , odgryziesz sie im przy najbliższej okazji ;) \"Dlaczego meżczyzni kochają zołzy?\" POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zamij sie sobą :) Pokaz mu , że też masz swoje życie. W pon masz wielki dzień :) Nie warto denerwować sie dodatkowo przez faceta :) Zrób sobie jutro dzien dla siebie a jakby dzwonił to powiedz poprostu , że jesteś zajęta i chcesz odpocząć do pon;) Oczywiście pamiętaj , że masz być słodka i miła :) a nie zarzucać fochami , czy mowić w sposób wredny i chamski :) Pamietaj - jestes kobietą z klasa;) ktora potrafi dowalić bedąc niewinna jak roza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni kochają zołzy? dlatego wyrzutów się nie robi, ale wyrazić zdanie i mały przytyk gdy sie należy, zawsze jest na miejscu:) dobrych snów wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia się stała
O matko, qawaa, jesteś okropna. Brak słów. Ja już sie nie dziwię, że facet chciał sam isć na to wesele. Po co mieć u boku kogoś tak skwaszonego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ainuzi
No to zdaj nam rano relacje kolezanko z zakonczenia imprezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zajebista kolezanke no nie powiem... spytala sie mnie jak sie czuje, szczerze powiedzialam ze placze bo plakalam troche a ona powiedziala to jemu... masakra, ale skoro juz powiedziala to myslicie ze sie przejal? nic a nic:) cisza mam teraz to gdzies, wylaczam komorke, nie chce czekac na jego esy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
wiesz szczerosc nie do końca ozancza słabosc, a ludzie maja ludzkie uczucia, moze porozmawiaj o tym z twoim facetem zamiast udawac lodowa gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
mysle ze znajdziesz stosowna okolicznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ? przeciez nie bede do niego wydzwaniala:( napisalam mu 2 godziny temu milego esa, milczy-teraz tez sie nie przejal chcoiaz moja kolezanka przesadzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
mysle, że przyda się chwila odpoczynku dla ciebie i dla twojego chłopaka po tych wszystkich emocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, moja kolezanka nie powinna mu byla mowic ze plakalam ale stalo sie... a z tego co wiem bo napisala mi przed chwila, ze zabawa sie rozkreca na dobre i moj tanczy ...nie przejal sie jednak, nie mam juz klasy- mam to gdzies, pieprze to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
Byc moze przejal sie, ale na logike a co ma robić na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogl odpisac na moj es 2 godziny temu a ma komorke przy sobie, mogl mnie uspokoic...moja kolezanka niepotrzebnie mu mowila ze placze ale on sie tym nie przejal... bawi sie w najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zes dojebal chlopie
idz spac i olej ich. ty nie masz tu winy, a wiec sie nie przejmuj. w poniedzialek masz obrone a po................ znajdziesz nowgo faceta. karty ci postawilam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×