Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Fisia ja jestem :) tylko chyba będę musiala niedlugo zniknąć :) brzuch mnie boli coraz bardziej oby nie na miesiączkę :( cały czas latam do kibelka siusiam ale i też dużo piję... Dziubasku nie martw się miesiączka minie i się znow zabierzesz do pracy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria tak to z chłopami jest.. jak ich wezmie to dzien i noc potrafia latac z fujarka za nami a jak ich cos napadnie to potrafia poscic jakis czas i w tedy kobita przejmuje inicjatywe a oni to widzac udaja \"niedostepnych\" pfffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferencje---> wpiszesz nick i hasło----> w miniaturze i stopce wklejasz link i potwierdzasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jak chcesz zalozyc suwaczek to wejdz na www.google.pl i wpisz słowo \"suwaczek\" a tam juz sobie wybierzesz jaki tobie pasuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja juz po zakupach,wreszcie zaopatrzyłam sie w buty zimowe. Część domu już wysprzątałam,popołudniu maż z małym posiedzi to umyje podłoigi. Z ciekawosci mierze sobie temp.i od wczoraj 37,2,a trzeci dzień mnie kłuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktoria a mąż Twój mąż nie może się do tego przyzwyczaić, że może w pewnym momencie zostać ojcem, może to go powstrzymuje....pogadaj z nim, mowisz, że kiedy się zabezpieczaliście to on przyjmowal inicjatywe!!! Mówię Ci pogadaj, chybaże po prostu wydaje Ci się, może wczesniej rzadziej się kochaliście a Ty chcesz częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie dziubasku, moj przedtem to i wnocy potrafij mnie obudzic a teraz jak ja chce wieczorkiem po kapieli to w sekunde zasyna :( oj te meski ego !!!!!!! kucze chetnie byn z wami popisala ale musze uciekac do pracy papppaap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle ty sie tam nie napracuj za duzo;) Malwinka chłopy takie maja zuty;) wiktoria papa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu staranka jak najbardziej idpowiadają :-D Martwi sie tylko,bo wie,że jak już zajde w ciążę to znów będę chciała raz w miesiacu albo i rzadziej.Od kiedy zasząłm pierwszy raz w ciążę sex przestał mnie bawić.Niestety tak już zostało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakoś nie składnie popisalam, znow za duzo chce powiedzieć na raz :( wybaczcie dziewczęta :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to jest ogierem tak jak już wcześniej pisałam, i wczesniej jak się zabezpieczaliśmy i teraz jak zaczeliśmy się starać....heheh Jak pisalam budzi mnie w nocy hihih, albo wieczorem jak mi sie nie chce to twierdzi, że zrobi to na spiocha i będę wypoczęta zresztą on to by naprawde wszędzie....doslownie wszędzie by się kochał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rzeczywiscie Vichy sie uwziela i choc ostatnio malo pisze to caly czas zaglada:) hahaha teraz patrzy sie na mnie:) na ciebie tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria80 😘 musisz koniecznie do nas zaglądać częściej:) dobrze,że nas chociaż czytasz:) dziubassek wypijmy za nasz topik:) siup.cobyśmy wszystkie zaciązyły do konca roku:):) Michelle 😘 i dla Danielka😘 u mnie kochane to jest tak,że to ja jestem ten erotoman.moj m.stara się jak może ale niekiedy już ze mna nie wytrzymuje:D:D:D:D współczuje mu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też uparła się!!!! Już by trochę przemówiła, a tu się gapi i gapi :) ;) a fisia znów zniknęła!!! I Sylwia, Dzibassek jesteś....ja to już chyba wyłączę ten komp bo ciągle zaglądam do Was ja mam włączony to chyba już choroba hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahhaha! Fisia ty erotomanko:P moj m. zawsze tez był i jest ogierem hehehe ale ostatnimi czasy ja tez jestem aktywniejsza i chetniejsza:) hormony szaleja oj szaleja aaaahhhh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicy kochana ja wiem ze cery nie mam super extra ale przypominać mi o tym na każdej stronie???? 😭 apropos kremów to zakupiłam sobie ostatnio krem przeciw starzeniu sie:D:D:D:D moj m stwierdził ze nie pomoże puder, róz ,kiedy du**a stara juz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swojej ostatniej wypowiedzi to mówiłam o Vichy, która po obu stronach pokazuje sie nam :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fisia a z którego miesiąca jesteś bo ja ze stycznia i skończę w styczniu 30 lat, więc już napewno przed 30 nie będę miała pierwszego dzidziusia :( ;( jedynie mogę zajść w ciąże i mieć go na razie w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest w \"ukrytej\" kamerze i chyba mysli,ze jej nie widzimy hihihihi:P wyłaz Vichy wylaz! widze cie:P:P ale mi siada na banie:) chyba fisia mnie zarazila;) Fisia chcesz dostac w dziub? co ty gadasz? jaka znowu stara dupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna Vichy pewnie jej się teraz czka:):) ciekwe jakie reklamy były by pod moj nick:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z września:D:D vichy to \"wielka siostra\" patrzy na nas.:Ddobrze,że nie dali fisiowych reklam po bokach albo dziubasskowych bo by nas tu zadziobało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nudzi:O chce juz z tad isc:O za godzine ide na zakupy moze obie cos wreszie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to jesteśmy w podobnym wieku a dokladnie z którego???? ja z 25 stycznia, to jesteśmy w podobnej sytuacji....? Tylko Ty masz dzieciątko w brzuchu a ja jeszcze nie wiem czy mam :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko i Sylwia. Co do sluzu i temperatury. Hmm... Sluz gesty biały oznacza dni nie płodne lub ukazuje sie przed @ natomiast u kobiet w ciazy jest to bardzo powszechne i normalne zjawisko. Temperatura- temperatura PO owulacji wzrasta do +\\- 37 stopni i utrzymuje sie do następnej @ a u kobiet w ciazy jest zazwyczaj podwyzszona. To jest swieta i nie podważalna prawda. Mysle ze dobrze mnie zrozumiałyscie. Spadam pracować. Bye Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×