Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

no to kochane w styczniu popijawa:D:D:D a która jest z września????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* - wiemy, wiemy:) O tym śluzie i tempce już się tyle naczytałam... Wiem, że dopiero po terminie @ może to być jakiś objaw ciąży, bo zarówno ten śluz jak i tempka w 2 fazie cyklu są zjawiskami absolutnie normalnymi i wcale nie świadczą o ciązy. My obie jednak jesteśmy już dawno po terminie @, tak więc - bynajmniej u mnie - jest to objaw raczej ciążowy:) Malwina - ja z 8 stycznia, tak więc trochę starsza jestem:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia* to jest oczywiste o czym mówisz, tylko tak jak mówiła Sylwia - ona jest już w ciąży a ja po terminie miesiączki; Sylwia to Ty jestem z Koziorożca , ja z wodnika mój mąż jest koziorożcem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubassek oczywiście ze urzywane kochana kto w dzisiejszych czasach nowe majtki kupuje hahahahaha(zartuje):D:D:D:D a co do marca to nie może być :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia*😘 tak mnie kochana zakręciłas już z tą temp ze ja nic juz nie wiem.własnie buszuje po necie i znalazłam cytuje: Dokonujemy codziennego pomiaru porannej podstawowej ciepłoty ciała, dzięki czemu możemy zaobserwować w pewnym momencie istotny wzrost temperatury (min. o 0,4-0,5oC). Następuje on w chwili pojawienia się jajeczkowania, czyli owulacji (jajeczkowanie to podstawowa, powtarzająca się cyklicznie czynność jajnika polegająca na wydaleniu dojrzałego jaja z pękniętego pęcherzyka jajnikowego). Podwyższony poziom temperatury utrzymuje się przez trzy kolejne dni i jest to okres płodny w cyklu miesięcznym. Spadek temperatury świadczy o zakończeniu jajeczkowania, a następujące po nim dni są okresem poowulacyjnej niepłodności, podczas której mamy pewność, że kobieta nie zajdzie w ciążę. kobitki normalnie jak to jest???? z tego co mi lekarz mówił tez wywnioskowałam ze w dni płodne temp wzrasta dlatego mi kazał sobie pomiar robić(chyba ze go żle zrozumiałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ok. myślę, że nie zrobi różnicy sobota poranek czy niedziela, w sumie myśłałam niedzieli...o jejku tylko o bym nie dostała :( Ty jesteś Sylwia więcej niż pewna tego a ja pod znakiem zapytania i to WIELKIM ;( ale zobaczymy, poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISIA*:):):) Po owulacji podwyższona temperatura utrzymuje sie do kolejnej miesiaczki, a w przypadku ciąży - pozostaje podwyższona. U mnie wszystko się zgadza, na kursach przedmałżeńskich uczyli nas tych pomiarów, i faktyczni było tak, że mniej więcej w połowie cyklu temp. wzrastała o ok. 0,5 stopnia, a na chwilę przed miesiaczką - spadała. TUZ przed miesiączką, a nie po 3 dniach po owulacji!!! Tak było u mnie. Teraz, w 39 dniu cyklu, tempka nadal podwyższona - 37,3 - i jest to kolejny argument na to, ze jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia w trakcie owulacji tak jest - temperatura jest podwyższona tylko, jeżeli jesteś w ciąży możesz mieć też lekko podwyższoną o to nam chodziło, ja wyczytałam że we wczesnej ciąży nawet do 37,4 - 37,5 st. C i dlatego tak mierzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kochane wem wszytsko właśnie o to mi chodziło:D:D:D:D ja dzisiaj rano miałam 36.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki dużo was tutaj więc może wy macie jakiś patent na zajście w ciążę? staramy się i staramy i nic nam nie idzie :(:(: szukam wsparcia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane, ja będę teraz naprawdę uciekała....może później siądę Was poczytać i pogawożyć trochę :) Idę robić obiadek, sosik grzybowy z ziemniaczkami , rybką i jakaś suróweczka..... Sama już się robię głodna - fajnie z Wami sie gada...... Muszę iść do sklepu po pieczarki i smietankę bo nie mam w lodówce tych składników :(;(... Buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majcia87 🌼 Witaj.jakiegos specjanego patentu nie mamy ale nad nim pracujemy:D:D zapraszamy na nasz szczęsliwy topik.dużo dziewczynek zaciążyło juz więc i na nas kolej przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy zacząć najlepiej mierzyć temperaturę , pierwszy dzień okresu czy pierwszy po żeby się dobrze zorientować?? ratujcie , doświadczone kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylwia :) zacznę pomiary już w krótce może się uda jak coś to dam wam znać czy coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie uciekam;) spodobalo mi sie tu i nie pozbedziecie sie mnie ;) owszem, nie nadazam ze wszystkimi wypowiedziami bo tak szybko tu naplywaja ale zostaje ;) Bardzo dynamiczy topic ;) i git! ps. Decyzja juz podjeta - szukam innej pracy. Myslalam ze zalapie sie na L4 w ciazy a potem na macierzynski ale niestety ;( mimo szczerych chęci nie wytrzymam z szefostwem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zaproszenie z chęcią slorzystam bardzo tu fajnie i można się co nieco dowiedzieć ale to prawda że bardzo tu dynamicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff w końcu mam momencik żeby do Was skrobnąć :)A powiem Wam że strasznie szybko zapitalacie :o normalnie nadążyć się nie da :) A co do podglądania wcześniej to owszem wyczułyście mnie bo PODGLĄDAŁAM :D :D :D Fisia❤️ i nawet mi się nie czkało :) Sylwia 🌼 i Malwinka🌼 u mnie śluzik też taki biały i dużo go :) I dziś znów senna jestem :) Wczoraj tak szybko zwinęłam chłopaków spać czyba ok.20.30 że dziś o 6 na nogach już byli :) O czywiście winę na mnie zwalili że za wcześnie spać poszliśmy :) A ja dziś w pracy i ludzi w pi.......zdu i trochę,no normalne wszyscy mają wolne oprócz vichy :( Ha Ha ale ja sobie to odbiję za tydzień bo mam wolny wtorek,środę i czwartek :) :) :) A co do urodzinek to najwcześniej chyba u mnie będziemy pić bo mam 14 listopada :) Oczywiście zapraszam na winko a te z fasolkami w brzusiu na soczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo gdzie się podziałyście???? Dziubasek🌼 pewnie już na zakupkach :) Fisia🌼 pewnie majteczki nowe przymierza albo m. jej już zciągnął :p A reszta gdzie ?????? A ja mam ochotę na m. przeokropną ostanio ale boję się że sexik coś zaszkodzi :( tak więc muszę jeszcze czekać do wtorku po wizycie u lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ja Kupilam sobie testy owulacjyne i mam straszny problem z ich interpretacja. Masakra! Co do urodzin to jestem sierpniowa, 19 sierpnia. Pozniej napisze i doczytam bo tyle roboty mam ze glowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście witam serdecznie nową koleżankę Majcia87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🌼 to może ja Ci pomogę z tymi testami bo używałam ze 2 razy :)Jak coś to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×