Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziubassek kurcze jaki przystojniacha faktycznie.hmmmm te oczka:D herbatka faceci to tylko gadaja.moj tez tak mowił a jak się mała urodziła to palił się do roboty przy niej jak diabli.wszystko robił przy małej.czasami to się czułam zbędna hihihi teraz jak zajde w ciąze to pewnie będzie tak samo.kochany ten moj bucek naprawde kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O porodzie rodzinnym mój K. nie chce słyszeć, ale już mu zapowiedziałam, że do szkoly rodzenia chodzimy razem, tak samo do doktora i na usg. Niech się wdraża chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to kiedy mam iść do doktora ???? Jest sens iść teraz, jak to 3 tyg. ciąża? Pewnie i tak nic nie zobaczy. Może poczekać ze 2 tyg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka no poczekaj troszkę.te dwa tygodnie to odczekaj i idż do lekarza a co do porodu rodzinnego to ja też bym chciała m.u boku mieć jak sie bede męczyć hihi:D:D no ale m.też nie chętnie do tego podchodzi.mam nadzieje ze sie to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeee jak nie reklama Vichy to anorektyczke nam tu jakąś dali brrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym lekarzem chyba faktycznie nie ma co się spieszyć. Wg podanego tu kiedyś kalkulatora, moja fasolka ma od ostatniej @ 5 tyg. i 6 dni, wg daty owulacji - 3 tyg. i 5 dni. Do lekarza idę za tydzień w poniedziałek. Rozmawiałam na ten temat z doświadczonymi koleżankami i one uważają, że taki termin w zupełności wystarczy. No, chyba że by się coś działo - jakieś mocne bóle, plamienia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 🌼 kochen zadnych boli i plamien nie bedzie:)wszystko oki jest napewno u Ciebie w brzuszku .zobaczysz dziubassek a Ty znowu ściemniasz ze pracujesz co???? obiboku.nie napisałaś czy kupiłas to frytkownice i tv???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia:) wiem, wiem - musi być dobrze. Zresztą całkiem nieźle się czuję, poza małymi brzuszkowymi odczuciami i lekkimi mdłościami nic mi nie dolega. W zasadzie to się nawet zastanawiam, czy jak pójde za tydzień do lekarza, nie odeśle mnie z kwitkiem i nie powie, że to za wcześnie? Ostatnia @ 25 września... Jak myślisz?? Iść za tydzień czy jeszcze sie wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia lepiej idz teraz:) Fisia kochen pisala wczesniej,ze kupilam tv-ka i frytkownice:P hehe juz wszystko przetestowane:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia idź do lekarza idź:) dostaniesz skierowanie na badanka.później będziesz go odwiedzać(gina) co 4 tygodnie.no chyba ze będzie chciał Cie częsciej widzieć Dziubassek kurcze chyba przegapiłam tego posta.kochana szalejesz z kasą.a może w lotto wygrałaś i niechesz nam się tu przyznać??:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć 🌼, malwina29 - no szkoda,szkoda,że @ przyszła ale może w tym miesiący nie przyjdzie ;) u mnie mdłości poarnne występują już to 6 tydzień. Wczoraj od razu po śniadaniu przywitałam klozet :) coś mi się zdaje,że dziś też potórka będzie bo już podchodzi mi ............sorki jeśli obleśna jestem :) ,, poza tym jakoś serducho mi szybciej chodzi i szybciej stresa łapię jak się zdenerwuję ale wiem,że stresa muszę odpędzać - trudne to bo ja nerwowa jestem ale walczę z tym jak tylko. Remont u mnie cholerka jutro pewnie pył ze ścian się posypie - chyba ucieknę na na jakie zakupy żeby tego nie wdychać :) bo będzie pyłu będzie ;) no zaobaczę albo zamknę się w pokoju. odliczam dni do gina jeszcze 1,5 tyg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję dziewczyną którym się udało i trzymam kciuki za te które jak ja ciągle się starają :) damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu kochana nie wygralam w totka tylko troszke kaski dostalismy z m. na slub i kupilismy co nam jeszcze brakowalo:) Mar--gerita kochana biedulko:( mecza cie te wstretne mdlosci a kyszzzzzzz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka ---- ja nie mieszkam w W-wie tylko 100 km od W-wy (ale dziewczynki tak wpisały ) Sylwia --- Ty też masz mdłości???????????? dziubasku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś kolega w pracy jadł parówki na śniadania.... ummfff... ale spoko, zapachy wyczuwam bezbłędnie, ale mdłości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margerita🌼przekichane z tym przytulaniem kibelka.nigdy nie wiesz gdzie Cie złapie:D:D Dziubassek ahaaaa.mnie kasy ze ślubu nic nie zostało już :D:D:D no i nie ma sie co dziwic bo to dawno było:Dnajdłużej w domu to mi sie z wesela wódka uchowała.bo przesadziliśmy z zakupem:D:D no ale się juz skonczyła tez dawno:Daaaaa i mam jeszcze suknie ślubną(i dodatki) która wisi w szafie.muszę z nią coś zrobić bo tylko miejsce zajmuje co kobitki porobiłyscie z kieckami swoimi??? ja to mam pytania co???:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar---gerita, owszem, mam, jednak póki co na mdłościach się kończy, jeszcze mi się nic nie ulało;) Mam nadzieję, że nie będę musiała po kiblach latać, bo od razu w pracy się sypnie moja tajemnica. A nie chcę, by to się stało za szybko - pisałam już o mądrej pani z pracy - im później zacznie mi udzielać nieproszonych porad, tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc narazie szeroko otwarte okno, garść landrynek pod biurkiem, no i jakoś daję radę:) Mar---gerita, kiedy ostatnio miałaś @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - ja ostatnio @ miałam 23 września u mnie to już 6 tydzien :), oby Tobie się udało nie przytulać jak to fajnie fisia pisze kibelka. Fajne to nie jest - wręcz okropne., a co śmieszne wczoraj hi hi - nie trafiłam w muszlę :D ale się uśmiałam , i do tego spodnie pobrudziłam, M się za głowę złapał, sama nie wiem jak mogłam nie wymierzyć odległości aż mi wstyd taka ciapa jestem :) :) :) :) Herbatka - no niestety nie jesteśmy sąsiadkami, ale do W-wy niedaleko często bywam i siorka moja i szwagier w stolicy siedzą, sama kiedyś pracowałam z moim w w-wie ale wynajem nas zżerał bo zarobki małe były , trafiła się robota mojemu tutaj i zebraliśmy graty :). co do parówek to jadam cały tydzien poprzedni na gorąco na śniadanko ale już mi zbrzydły :( fisia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś 🌻 kobietki to maja przerabane z tymi mdlosciami, wymiotami itp. :( Fisia ale ja mialam slub 1,5 m-ca temu:) wiec jeszcze cos sie tam uchowalo a woda i jedzonko juz dawno sie rozplynelo. Suknia wii w szafie i czeka na czyszczenie a pozniej ja sprzedam bo poco mi ona? butko zostawiam bo ladne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×