Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

aga 37 wiesz jak czytam to co piszesz to tak jakbym siebie czytala, ja mialam pierwszy dzien miesiaczki 26 paz. ale moje cykle sa dłuzsze i owulke miałam 12-go list. a staralam sie 3,4,7,8,10,13. moze wcelowalam?? najpierw staralam sie na corke ale potem bylo mi juz wszystko jedno i dowalilam przed i po samej owulce. mam pytanie jak kocham sie w nocy o godz 2 to kochalam sie 10 czy 11 list ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest 4 dzien od \"zaskoczenia\" (jesli sie udalo) i mam jeszcze 9 dni do ewentualnej miesiaczki a ja odczuwam kłocie w jajnikach i pieczenie w brodawkach czy oby nie zawczesnie jeszcze?? tak chcialabym z wami popisac sobie ale ten moj chlop ciagle zaglada mi przez ramie a ja nie chce sie jeszcze przyznac i robic jemu niepotrzebnie nadziei dlatego wskakuje do was tak pozno .... pozdrawiam i trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Przełamałam się i wydukałam mężowi co mnie trapi ;) (dzięki Waszym namowom :-) )Wyobraźcie sobie,że to,że wyszedł to był przypadek a wzasadzie zbyt duża dawka emocji-podobno. Wczoraj był seksik , ale tak czy inaczej owulację niestety przedąsałam ;) Trzeba czekać do następnej ale i tak się cieszę :-) Dziewczyny trzymam kciuki żeby chociaż Wam się udało w tym miesiącu.Objawy macie obiecujące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane🌼 dzisiaj znowu z Wami nie poklacham bo jade do babci i wróce wieczorkiem dopiero.piszcie piszcie zebym miała co poczytac Vichy 🌼 ja na kwasne miałam smaki przy corce.życze córuni. kochane coś mi się zacięło dlatego tylko powtórek wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu bardzo sie ciesze :-D dobrze ze sobie porozmawialiscie teraz kochajcie sie co drugi dzien :-D Shering trafiłalas w znakomity czas jesli owulacja byla 12.11 w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) A mi dziś od rana wszystko śmierdzi. Z lodówki śmierdzi, z szafki na przedpokoju, a w łazience najbardziej:) Tak bardzo, że wisiałam nad kibelkiem, krztusząc się niemiłosiernie, łzy jak grochy mi płynęły, no ale jakoś mi przeszło. No i w ogóle zapachy mi się strasznie mieszają, w kuchni w zasadzie jestem do niczego, bo wszędzie czuję kwas, wszystkie wędliny są wg mnie zepsute, podczas gdy mąż przekonuje mnie że są w porządku. Tak więc jednak hormony nie pozostały obojętne na to, co się dzieje w moim organizmie, choć myślałam, że tak właśnie jest. Może po prostu dopadło mnie później. Zresztą to wszystko i tak nieistotne, bo moj pan ginekolog powiedział mi wyrażnie, że objawy czy też ich brak nie są żadnym wyznacznikiem zdrowej ciąży. Po prostu - jedne kobiety je mają, inne nie i tyle. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku rodzą się zdrowe dzieci. Co innego, gdy objawy były i nagle zupełnie cichną. Wtedy może to być podejrzane. Poza tym wszystko gra, co prawda po Wiadomosciach na ogół już przysypiam, ale reszta jest w porządku. Brzuchol wzdęty, ale prawie nie pobolewa, żadnych niepokojących plamień, upławów. Apetyt - w miarę. Pozdrawiam cieplutko na 5 minut przed weekendem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja banana🖐️ chcialam do was zajzec wczoraj i cos krobnac ale niestety nie moglam dostac sie na kafe:O za to nadrobilam zaleglosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu to swietnie,ze pogadaliscie bo w malzenstwie trzeba isc na kompromisy iczasem szczerze pogadac a nie sie obrazac bez konca:P hehe Sylwia biedactwo:( mam nadzieje,ze te dolegliwosci pujda sobie od ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano 37,1:):) ładna cio....... Małgosiu super ze lody przełamane:):):) grudzien nalezy do Ciebie;):) u nas zasypane wszystko! ayto odsniezałam 16 min:( a na drogach masakra.... Shering:) cóz czekamy na efekty:) Sylwia przykro mi ze tak biedna cierpisz!:( moze niedługo Ci przejdzie! ale znam takie które chcialy by wreszcie poczuc mdłości:):) cóz piatek:) za 8h weekend kurcze niedługo na narty huraaaaaa miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia bidulko współczuje Ci z tymi smrodkami.mam nadzieję ze szybciutko Ci to minie i przestaniesz przytulać kibelek Małgosia teraz to może być juz tylko lepiej.oby tak dalej Dziubassek jak widzisz mnie też szwankowało kaffe:(😘 kochen kirczak Gosiu 😘 coś nie możemy się spotkac na gg.dzisiaj tez nie poklachamy bo jade zaraz do babci i wroce wieczorkiem validos27 😘 no u mnie tez zasypane.skuter śnieżny by się przydał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia kochen:) trzymaj sie! Validos to prawda,ze znajda sie takie copragna miec mdloci tylko,ze kiedy juz one przychodza to wcale nie jest tak fajnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale naskrobałyście ! Zaraz poczytam, powiem tylko krótko, że u gina byłam, ciąża potwierdzona (ok. 6 tydzień), skierowanie na badania mam, USG nie robiliśmy, doktor powiedział, że zrobimy w 12 tyg, bo teraz się nie opłaca, bo to że ciąża jest to on widz i tak. Doktor spokojy, doświadczony, nie panikuje, nie straszy, co mi się podobało. Za 3 tyg. kolejna wizyta z wynikami. Tylko dieta mi się nie podoba, bo mam piś litr mleka dziennie, a ja od mleka mam rozstrój żołądka, więc mam wcinać serki, kefirki i jogurciki (między innymi oczywiście). Mdłości ciąg dalszy, dziś gorzej niż wczoraj, narazie piję tylko herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Harbatka! Bogu dzięki, u mnie te mdłości nie są az tak straszne, w koncu normalnie pracuję, robię zakupy i w zasadzie żyje jak dotąd:) Jak czytam Ciebie i Mar---geritę, to mi dopiero Was szkoda;) Co do usg, to u mnie podobnie było- ciąża 6 tydzień stwierdzona w badaniu, usg dopiero w okolicy 12 tygodnia. Podobno wystarczy, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka to wspolczuje tej diety bo ja tez mam rozstroj zoladka opo duzej ilosci nabialu a zwlaszcza mleka:O Sylwia to swietnie,ze mdlosci juz przechodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku, z tymi mdościami to może być różnie, jeszcze kawał drogi przede mną, tak więc wszystko możliwe:) Mi ginekolog w sobotę wyliczył 6/8 tydz. ciąży, wiec przyjęłam, że 6 - od owulacji a 8 os miesiaczki. I to by się mniej wiecej zgadzało. To tak dla sprostowania, bo Harbatka też w 6, ale z tego co pamiętam, to miała @ jakieś 2 tyg. po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia -- o, to mnie uspokoiłaś z tym usg, czyli to standardowe postępowanie :) moja kuzynka jest w 3 miesiący ciąży i miała już 3 usg, ale ona chodzi prywatnie i czuję, że jej doktorka ją poprostu na te usg naciąga.. wizyta + usg to 200 zł. OGŁOSZENIE! Mdłości ciążowe, poranne z \"przytulaniem kibelka\" tanio sprzedam. Pilne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiu -- aaaa, eim o co chodzi, wszystko się zgadza. Ty masz 6/8 a ja mam 4/6 (początek 5/7). Pierwsza cyfra od zapłodnienia, druga od @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka hehehe ja niestety tzn. stety:) nie skorzystam... ja bez ciazy mialam mdlosci przez 2tyg na okraglo i dziekuje bardzo!!!!! a kysz siło nieczysta:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka ;) ja dziekuje ale zapytam m. moze chce kupic:P dobrze,ze o tym tak szybko czlowiek zapomina po zcasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka, z tym usg to chyba taka standardowa procedura. Przetrzepałam kawał internetu i dość często powtarza się, że jeśli nie ma wyraźnych przesłanek, to 1 usg w okolicy 12. tygodnia w zupełności wystarczy. Mój doktor tylko uczulił mnie na wszelkie niepokojące objawy, krwawienia, upławy, bóle brzucha czy tez notoryczne wymioty. Jeśli tego nie ma, należy przyjąc, że ciąża rozwija się prawidłowo i wtedy nie ma sensu robić usg dla potwierdzenia ciąży, bo ją o prostu widać w tradycyjnym badaniu ginekologicznym. Ja z badaniami mam się zgłosićza 4 tygodnie, dbać o siebie i obserwować. Tak więc nasi lekarze podobną strategię najwyraźniej przyjęli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, mój mówił mniej więcej to samo :) Jeszcze wpomniał, że usg byśmy robili teraz, gdyby były przesłanki do ciąży bliźniaczej, a takich u mnie NIE MA, uffff.... macica ma wielkość jednego bobo. Mojemu K. nieco ulżyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziebasku -- bierzemy taką ewentualność pod uwagę :) Gosiaczku -- dzięki :D Sylwia -- masz rację co do suwaczka, już szukam odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Validosku -- proszę uprzejmie, 1 kg porannych ciążowych mdłości :), działa od momentu wstania z łóżka do godz. ok. 11.00. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×