Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześć dziewczynki.ja tylko na chwilę.U mnie 22dc.W tym mies.nie mogłam dokładnie określic sobie owulacji bo ból jajnika był bardzo mizerny-jeżeli była to chyba w środę.Wczoraj miałam kłucia w dole brzucha-od razu pomyślałam,że to może fasolka się zagnieżdża,ale pewnie się nakręcam.Szyjka twarda,zamknięta,cycuszki bez napięcia i dziś już bez kłucia,więc pewno po prostu zwykła,druga faza cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wszystko sie zjeb....na calego.. jak dzis nie wyjde na chwile z pracy to nie dostaniemy z mezem kredytu..(biurokracja) najgorsze to ze mam delegacje, a oni wtedy do biura przyjada.Musze to jakos zalatwic. Boze jak sie boje, az sie poplakalam. ledwo widze monitor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziuassek
Agi byc moze to fasolka:) ja mam troche roboty a tak poza tym to nie potrafie u siebie rozpoznac jaka jest szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek:) z szyjka to ja tez nie wiem co i jak!!! hahahahaahah cóz mzoe kiedys sie nauczymy:) albo nie zdazymy:) kurde no trzymam kciuki za załatwienie sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia czy przypadkiem Luteina nie jest w pudełeczku plastikowym takim okragłym białym i po 30 tabletek pakowana? Bo wstyd sie przyznac ale to to chyba wlasnie biore od 4 miesiecy tylko ja uje biore pod jezyk.(jesli to to oczywiscie). Zaraz jak przyjde do domu to sprawdze co ja tam pochlaniam. Czytalam ulotke zaraz jak kupilam te tabletki ale jakos na nazwe nie zwracalam uwagi. Tam tez pisalo cos o tym ze zwieksza plodnosc. A za nim mi je lekarz przepisal to mowilam mu ze chce cos slabszego bo myslimy juz w niedlugim czasie planowac potomstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z temperaturą do bani bo budzę się o różnych porach.Zwykle w dzień owulacji mam bardzo silny ból jajnika-szyja wtedy jest tak otwarta,że można włożyć palec i baardzo dużo śluzu,a w tym mies.to nie było bardzo nasilone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..nie wytrzymalam i poszlam teraz po test. Kupilam Bobo test. Chyba zaraz go zrobie. 21 dzien cyklu, powinno wykazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala nie weim jak jet pakowana bo jej nie bralam tylko wiem ze ja sie wlasnie sie stosuje albo dopochwowo albo pod jezyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no -- a nie mówiłam ;) pewnie, że pozostaje, powtórz za tydzień kochana. Tylko nie wcześniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no... Przykro mi, ale wg mnie za wczesnie by stwierdzic ciaze. Poczekaj jeszcze ok 2 tygodni i powtorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracilam 13,5 zl ;( eh, a dzis mialy przyjsc testy z allegro. Jak stara jestem to glupia. ide zapalic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to pewnie to bo ja dopochwowo tez mozna brac :), czyli moze cos z tego bedzie i mi ta luteina pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Te leki nie maja nic do zajscia w ciaze, ani do plodnosci jedynie ulatwiaja zagniezdzenie sie zarodka. Luteina czy duphaston to inaczej szcztuczny progesteron, stosowany wtedy gdy cierpisz na niedomoge lutealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziuassek
Validos skoro my nie potrafimy rozpoznac szyjki to moze nasi m. nas zbadaja:P Kurde no za wczesnie na test:O ale nic czekaj cierpliwie, tylko sie nie napalaj zeby w razie co nie bylo rozczarowania... agi37 ja zwykle tez w czasie dni plodnych mam bol jajnika tyle,ze prawego a w tym miesiacu po raz pierwszy lewy mnie bolal i to jak! myslalam,ze wybuchnie mi podbrzusze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala 80 : Ten lek nie ma nic do zapłodnienia - on zastępuje progesteron, który naturalnie podtrzymuje ZAGNIEŻDŻONĄ i zapłodnioną komórkę jajową. Ten hormon jest u kobiety naturalnie produkowany przez ciałko żółte powstające po owulacji ale niektóre kobiety mają problemy z ciałkiem żółtym więc może dojśc do zapłodnienia ale nie dochodzi do zagnieżdżenia albo dochodzi do jednego i drugiego, ale progesteron jest za niski i zarodek zostaje wydalony. Żeby twierdzić niedomogę lutealną - trzeba wykonać badanie progesteronu w okolicy 7 dnia po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Gosiu za wytlumaczenie :) A skąd ty tyle wiesz :) Moze bedziesz naszym lekarzem pierwszego kontaktu ;) Przyda sie ktos taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowanie Luteiny nie zaszkodzi a może pomóc. Czasem przepisuje się ja profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja sobie juz odpuscilam ten cykl. szkoda mi wyjatkowo bo ja w tym miesiacu MIALAM owu. W innych cyklach bylo calkim sucho. jestem pechowcem losu! wali mi sie WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!! jeszcze ten kredyt na dodatek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Przestan, przestan z tym lekarzem. Po prostu pisze to co wiem i to co mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no: nie poddawaj sie, uszy do gory :) bedzie dobrze a nawet musi :). W razie potrzeby zapraszam do mnie ja tez moge udzielic Ci kredytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mam nadzieje ze nie jestes zla, ja tak w dobrej wierze. Napisalas to tak fajnie i profesjonalnie. ja chyba tez musze w koncu zaczac cos czytac dokladniej a nie tylko po lepkach. Tylko kiedy ja na to znajde czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no... przestan wymyslac, test wykonany stanowczo za wczesnie. Test wykonywany nawte w dniu oczekiwanej @ jest czasem mylny. Gdyz np owulacje mozna miec np w 25 dc a cykle 30 dniowe. Wiec nie wszystko stracone. Po prostu poczekaj jeszcze 2 tygodnie i powtorz. Kiedy wg Ciebie mialas mniej wiecej owulacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×