Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Mar-geritko -- skopiuj adres i usuń spację, która jest w środku. Do 45 r.ż. ?????? może do 65 ???? Absurd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby panstwo demokratyczne a na sile pchaja facetow do woja mimo,ze maja swoje zycie osobiste poukladane, praca, zona, dzieci i nikogo to nie obchodzi:O jeszcze 1,5h i do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne czy facet pracuje uczy sie czy ma rodzine i tak do wojska biorą.W takim wypadku wypuszczają na same zajęcia w szkole,a jeśli faacet to jedyny żywiciel to wojsko wypłaca 100zł miesięcznie.Nie biorą tych co mają własne firmy albo studiują dziennie.Mam szwagra wojskowego :-) A to do 65 r.zycia nie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych wojskach to sie naprawd nie znam. Ale pobor do 45 rż nie to jakas paranoja :D @ Przyjdzie do mnie na bank, tylko nie wiem jakim cudem nie czuje jajnikow... ehhh trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle - szczerze mówiąc to pierwsze słuszę,żeby tak od raz bez słowa, bez odroczeń ? a jeśli mój M zarabia ponad 2000 zł? to co wojsko mi zapłaci 1000 zł? i co ja za to kupię? na 1.5 tyg. mi wystarczy??? ja słysząłam właśnie,że żonatych i bezrobotnych biorą mniej po uwagę. Niech ktoś się jescze wypowie co?????????? kurna teraz to mam mętlik niesamowity i jak tu się nie denerwowac w ciąży co?? no jak?? k...... na każdym kroku stres. Herbatko ta strona wchodzi ale bez document na końcu jakiś artykuł tam dorwałaś? weż no skopiju dokładnie adres bo nie wchodzi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Wlasnie MARGERITO co do Twojego torbiela to idz z tym do lekarza, pewnie przepisze ci duphaston, ale tez uwazaj na siebie nie dzwigaj zeby nie pęknął. Mam nadzieje ze cie nie wystraszylam ale to mi sie przypomianlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margerito nie bede cie namawiac publicznie na lamanie prawa, ale ja bym tam w lape dala jakiemus psychiatrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA - o cholera co Ty mówisz???????? to może pęknąć? i co wtedy? no wystraszyłaś mnie kochana ja pie........... kolejny stres. Co to za lek? czemu ma służyć? a do gina idę za ok 2 tyg to nie za późno??? kurde al mnie nic tam nie boli, co jest grane ? czy ten torbiel to duży jest jak na te wymiary?? Gosia napisz coś ja Cię kręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita wcale tak nie jest,ze biora jak leci facetow jak leci nie martw sie kochana jak juz urodzisz dzidzi to napewno sie odpiernicza od was:) 💤 zaraz zasne:O Goska ja tez nie czuje narazie jajnikow a powinny juz mi dokuczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margerita i po cie odezwałam. Torbiele w ciazy sie zdarzają dosc czesto. Nie jest to zagrożenie dla ciazy czasami znikają samoistnie wiec nie ma powodu do najmniejszego niepokoju. Kosmowka przyklejona nie ma zagrożenia dla ciazy. Wszystko jest w porzadku. Co do pęknięcia to chodzilo mi raczej o zaawansowane stadium. Spokojną glowa tobie to nie grozi. Uśmiechnij sie teraz Ladnie i poglaszcz brzusio od cioci Gosi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No panic! Nażarłam się winogron i mnie mdli... Dyrektor przyznał mi dziś dofinansowanie do moich studiów podyplomowych :D :D :D ale fajnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - oj ales mi stracha napędziła właśnie czytam sobie w necie o tych torbielach. Ale dobrze kobietko potrafisz uspokoić czowieka po tym co się dowiedziałam, pogłaskałam brzusiu i będę dobrej myśli. Mój torbiel jest mały prawda? ma zaledwie kilka mm, juz nie moge doczekać się wizyty u gina. Kurcze ale dlaczego przed ciążą 2 lekarzy go nie wykryło??????????? Gosiaczku bardzo dobrze,że mi to powiedziałąś wiem na czym stoję chociaż cholerka Ty to na lekarza iść powinnaś :) Herbatko -- fajowo,że kadra chce Cię kształcić !! ale mi smama na winogron narobiłaś, a ja rybkę smarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka mówisz, hmmm. Ciekawa opcja, narazie druga bułeczka z wędlinką i bananem. Nie wiem jeszcze na co mam ochotę na obiad... może ogórkowej ugotuję ! Albo wstępimy z K. do dziadka i zobaczymy co upichciła teściowa, hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margerita torbiele maja to do siebie ze pojawiają sie i znikają. Naprawde nie masz powodu do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro testuje Validos. Ja juz trzymam kciuki ;-) A zapomnialam Harbatka gdy ginka pobierała mi cytologie tak samo wtedy plamilam a ona na to ze to normalne czasami tak sie zdarza. Jejku baby to maja przewalone ;-) teraz np nie czuje zadnych objawow na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasika123
Witam wszystkie :) mar---geritko, chcę Cię trochę uspokoić, bo 2 lata temu miałam ten sam problem z wojskiem. Mój M. zaszedł do WKU i wziął ze sobą akt małżeństwa i moje zaświadczenie z urzędu pracy o tym, że jestem bezrobotna, i od razu go przenieśli do rezerwy, bo był „jedynym żywicielem rodziny”. Więc Ty też może weź takie zaświadczenie z urzędu pracy i niech Twój M. weźmie to od razu ze sobą, żeby go przypadkiem nie zaskoczyli. Może i Wam się uda uniknąć wojska, jak nam ;) A tak w ogóle, to fajnie spędziłam dzień. Po pierwsze to miałam wolne, więc mogłam pozałatwiać różne sprawy. W końcu posprzątałam w domku, później pojechałam na zakupy, a później pojechałam pobrać krew do badania na toksoplazmozę, i byłam u fryzjera i opacholiłam się na krótko i byłam jeszcze u kosmetyczki zrobiłam brwi. Cudownie się czuję. Naładowałam akumulatorki. Jak to dobrze robi chociaż jeden dzień bez pracy tylko dla siebie. Ale z tego wszystkiego nic nie jadłam i teraz już jestem głodna, więc idę szykować obiad. Gotuję pomidorówę i smażę rybkę, kto chce?? Hihi Wpadnę później, miłego wieczoru…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik123 --- oj dziękuję również i Tobie za podpowiedż, dobry pomysł z tym Urzędem pracy muszę się wybrać żeby nie było za późno. Mam nadzieję,że nam się uda z tym wojskiem bo nie wiem jak będzie :( Gosiu --- dzięki za porady z tym torbielem dziś coś zakuwa mnie w boku ale to chyba z wyobraźni więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze mam internet:) w domu i kupiony bobo-test!!! rano jak zmierze tem! i bedzie ok napisze jaki wynik!!! póki co czekam na meza! i szykuje cialo na wesele!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melusia80 gratulacje!!!!!!!!!! Fajnie, a widzisz a tak się martwiłaś i myślałaś a ja tak szczerze jak mi powiedzialaś o tej drugiej kresce niewidzocznej podczas robienia dwoch testow wiedzialam, że jestes w ciąży..... Tak przeczuwalam...;) super.... U mnie staranka na początku były a dostałam jakiejś infekcji i musiałam iść do lekarza i chyba w tym miesiącu znów nici tylko 2 razy się kochaliśmy od niedzieli a w tym tygodniu owulacja :( tyle czasu straconego :( odebralam cytologię i 2, robiłam w tamtym tygodniu.... Chyba dzisiaj się pokocham bo nie wytrzymam może jeszcze mam owulację :) co Wy na to???? Biorąc pod uwagę moje cykle to być może, czy któraśto potwierdzi....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margeritta duphaston to m. in. hormon podtrzymujący ciąże, ale również hormon wyrównujący cykle miesiączkowe..... Więc jeśli jesteś w ciąży to tylko Ci pomoże.... Brałam ten lek przez 4 lata....byłam pod kontrolą endokrynologa, w sumie nie miałam takich złych cykli, badania hormonów były ok. ale ona mi zleciła.....podobno mają bardzo malutką ilość hormonów...moja znajoma brała to na początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a w kwestii przypomnienia to przez dwa ostatnie cykle miałam 40 i 39 dni????? Ostatni miesiączka 4 listopada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melusiu ja polecam dr Leszczyńską.Przyjmuje na Żoliborzu w gab.High-med tel.603753493,oprócz tego jest ordynatorem w szpitalu bielańskim.chodzę do niej od lat i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×