Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Validosku -- dla Ciebie połowa mdłości - już leci ! A szczerze, to nie wiesz o co prosisz kochana ;) potem Ty będziesz komuś oddawała! Agi -- fluidki dla Ciebie, łap! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1238
U mnie 4 dzień cyklu, już się nie mogę doczekać staranek zresztą moj mąż też, wczoraj znów mi wypominał, że ja chcę się kochać tylko ze względu na ciążę i nazwał siebie reproduktorem....normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1238
witam was dziewczęta....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karola witaj u nas z góry proszę zaczernij nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka:) juz mnie mdli:):) hahahahha cóz potem ja bede przekazywać następnym:): w sumie to chciała bym na Świeta zobaczyc II :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia a o tym kolorku to chyba do kości było heh....ale miło że o mnie myslisz :) 4U zrobię kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Harbatko!złapałam fluidki,rzyganka też trochę wezmę...Fisu dzięki,nie przejmuj się dzieciakami,to niestety wina rodziców.Karola prawie każdy facet tak reaguje-mój też czuje się jak reproduktor i wkurza go seks na zawołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 1238 Witaj🌼 Koug a faktycznie,z tym kolorkiem to do kosc miało być hehe pomyliło mi się herbatka a dla nas fluidki???:P:P dzisiaj jeszcze kawy nie piłam.Skandal !!!!! ide sobie zrobić.Która się pisze???? kurde no jaka reakcja męża na prezent i nowinke??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi.....niestety czasem muszą poczuć w sobie trochę odpowiedzialnosci i obowiązku a nie tylko same przyjemności.Zegary gnają-niestety a ja zawsze powtarzałam że na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avinionek pewnie po podlewaniu fasolki z łózia nie wstała :D:D:D Ja fisienko poproszę kawusię-zwykła plujka 1,5 łyż cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu -- bo fluidki muszą być konkretnie i osobiście skierowane, do wszystkich naraz nie można, bo nie zadziała, no i trzeba je wysłać w odpowiednim dniu ;). Tak więc, fluidki dla Fisi: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Koug.Ja mu powtarzam,że spontanicznie to trzeba było robić 5 lat temu,a teraz każdą owulkę trzeba wykorzystać na maxa,tym bardziej,że jeśli się uda i wszystko będzie ok,to ja będę chciała jeszcze jedną dzidzię-tak za 3 lata.Ale na razie to tylko marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie dziewczyny!!! Ja mam normalnie tyle roboty w pracy ze bania mala :(:(:( Poczytalam was \"po lebkach\" Agi swietnie ze tempka skoczyla czyli potwierdzona owulacja. Czekamy na efekty :) U mnie tez wczoraj staranka byly, a co wam przyniosl Mikolaj ??? Ja dostalam suszarke do wlosow taka jak chcialam :) Dobra spadam do pracy. Milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym,moja pani ginekolog dała mi 3 mies-jak nie będzie ciąży to mam się wspomóc hormonami.Jak będzie trzeba to oczywiście wezmę ale najpierw muszę miec za sobą staranka ma maxa!W zeszłym mies niestety ominęlismy te najważniejsze dni,ale w tym już było ok-owulka wczoraj,a staranka były 2,3,5 i jeszcze dziś poprawimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatka ...................................................................................................................................................................................................................................................... złapałam Koug kawe podano z ciasteczkami korzennymi.mogą być:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czytałyście coś o siemieniu lnianym-tylko nie o działaniu na żołądek a na poprawę naoliwiena?Wiesiołek można łykać tylko do owulacji,a póżniej podobno dobrze pić siemię lniane,oczywiście zalecane dla babek,które narzekają na poowulacyjną suchość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi na moje oko zmiesciliscie sie idealnie ze starankami :) Jakas dziwna ta twoja ginekolozka, dala Ci 3 miesiace ??? Zdrowej parze daje się pełen rok intensywnych starań na zajście w ciążę. po tym czasie lekarz rozpoczyna badania od nasienia męża/partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do mikołajek-nic nie dostałam bo nie robimy sobie mikołajkowych prezentów.Ja jeszcze nie kupiłam mojemu prezentu urodzinowego-25.11-ale zamierzam połączyć z gwiazdkowym.Kupowanie prezentów mojemu facetomi to masakra!Wszystko ma,ciuchy wybiera sobie sam,gadżetów nie lubi.Zwykle kupuję mu jakąś wodę,ale wracając z urlopu kupił sobie 4 butelki!Wkurzyłam sie i powiedziałam,że kupię mu kibel albo umywalkę,bo od 4 lat nie może wykończyć swojego domu-pomieszkuje u mnie i u rodziców.Wiekszość życia spędza w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku -- specjalnie dla Ciebie pozytywne fluidki: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja mam 37 lat i być może będzie trzeba coś wziąć na stymulację,przed 40 to nie można sobie pozwolic na roczne oczekiwanie,lepiej troszke pomóc naturze,tym bardziej,że nie robiłam jeszcze żadnych badań hormonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi -- masz samowystarczalnego faceta ;) mój biedny nawet skarpetek sobie nie kupi, tylko mówi: \"zobacz podarły się!\" i ja odpowiadam: \"to kupimy Ci nowe w markecie\". I jest zadowolony. Zawsze razem kupujemy dla niego ciuchy. A niszczy je w tempie ekspresowym, a to farba kapnie, a to jakiś klej czy zaprawa, a to spali zgrzewarką do rur..... eh. Takie kochane dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agino fakt masz 37 lat, zapomnialam sobie. Oj ja glupia... Teraz rozumie dzialanie twojej ginekolżki :) Harbatka dziekuje łapie wszystkie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez mam nadzieje ze trafie z ow:) jak maz bedzie!!! cóz musze poczekac! bo jakos mi sie wydaje ze znowu sie wszystko przesunie!!!! jedna wielka niewiadoma!!!!!!!!!!!!! co do siemia lnianego! piłam na rzoładek :) mozna sie przyzwyczaic Herbatko ja tez łapie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja mysle,ze jednak ginekolog ma zawsze racje bo te nasze spekulacje ksiazkowe sa dla ogolu ale przeciez nie kazda kobieta jest taka sama weic Agi skoro tak mopwi pani doktor to zaufaj jej i dzialaj:) Fisiu🌻 dziewczynka buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpetki mojego chłopa to zupełnie inna historia...ma zajoba na punkcie skarpetek-w szafie ok 200 par,a za kazdym razem jak jest na zakupach kupuje nowe!Jak jesteśmy w sklepie i widzę,że zbliża się do stoiska ze skarpetkami dostaję SZAŁU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu m. też cięzko coś kupić.on bardzo dba o rzeczy i jak się mu coś kupi to ma i ma.ciuchy kupujemy razem.w szafie jeszcze wiszą prawie nowe z kawlerskich czasów.działają mi na nerwy bo już dawno nie są modne i chętnie bym je wywaliła.Gadżetów też nie lubi.teraz mu się marzy nowy fon ale wydać dwa tysiaki to mnie nie stać.dostał perfumiki i się bardzo ucieszył chociaż ma w zapasie jeszcze.co roku pod choinke od rodzinki dostaje jakies zestawy kosmetyczne które stoja i sie kurzą na półce.Już kilka razy daliśmy im do zrozumienia ,że nie UŻYWA takich ale sytuacja sie powtarza z roku na rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu -- sprzedaj na allegro ;) 200 par skarpetek !!!!! o wow :O Nasze foniki były tanie, za 1,22 mój K. je kupił, akurat się kończyła umowa :D Zjadłam Belriso z ryżem... zaraz zobaczymy czy nie będzie sensacji... szukam substytutów mleka, tak jak pan doktor kazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×