Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Czesc dziewczynki! Ja dzis normalnie jestem wykonczona. Wczoraj troche z moim wypilam żołądkowej gorzkiej a dzis kac gigant :-( po południu pojechaliśmy na Ukrainę i dopiero wrocilismy. Ide spac bo jestem zmeczona i zaraz padnę jak stówka. Zycze wszystkim kolorowych snow i intensywnych staranek ;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza dziś faktycznie, nikogo nie ma , pustki spędzacie niedzielę z rodzinką co? albo dajecie odpocząć oczkom? :) validos27 : też zazdroszczę nart - fajnie ja nigdy nie jeżdziłam na tych długich deseckach :) ale wszystko przede mną :), jutro chyba guziki w spodniach popszeszywam zanim kupie coś ciążowego bo ciasno mi w spodniach ale się rozpycha maluch:), - no mam nadzieję,że na święta to jakaś luleczka pojawi się na brzuchu nie tyko w dolnej części brzucha :D fisia - no mój M aż stak strasznie nie panikuje (albo udaje :) ) , z moim jest taki problem,że ma swoją teorię :\"samo przyszło, samo pójdzie\" - nagadać się muszę, naklepać i postraszyć dopiero weżmie tabletki, które ja zresztą musze mu szykować bo najadłby się nie wiadomo czego ( a czytać umie :D:D) - to w tej kwesti z innej strony jest dzieciak. A chcesz żeby M juz był zdrowy? a wiesz jaki jest sposób? ......okład z młodych piersi ............- mu zrób :D:D raz dwa stanie na nogi. no bez jaj - niech zdrowieje chłopina bo za staranka musi się brać :) o ja też już senna się robię , ide do wanny i pod kołderkę . słodkich i kolorowych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak dlugo spicie;) pewnie balowalyscie caly weekend:) mnie cosod 4 dni pobolewa w brzuchu:O tzn. cos promieniuje... eehhh jak nie urok to sraczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro robie badania,niestety wiekszosc z nich jest platna, nie moglam dostac na nie skierowania. mysze zrobic tez krew na grupe bo chyba mam A RH- i jest mozliwosc konfliktu. a moj malzonek? nie wierzy ze jestem w ciazy, powiedzial ze idzie ze mna za tydzien na USG i jak sie okaze ze nie jestem w ciazy to urządzi sobie ze mne Dzień Smiechu.. nie uklada nam sie. to malzenstwo to jakas farsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ale mam zakwasy po tych nartach:) ale to nawet miłe uczucie, po przejechanych ponad 20 km to i tak nieźle:) kurde no jakis dziwny ten Twój mąż co sadzi ze udajesz ciaze!!???? jakos dziwnie to dla mnie!! :(:( i na pewno jest Ci smutno:( zobaczysz jak zobaczy dzidzie na USG to mu minie:) całuski ide popraowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czulam ze z nim beda problemy, przed slubem tez, ale coz, nie moglam odmowic tego wszystkiego i odejsc przed slubem. Tak to bywa, ale wierzcie mi ze jakbym byla mlodsza to nie wyszlabym za niego.Kocham go ale on jest tak trudny ze nie moge nic zrobic. Jak sie na cos uprze to chocbym plakala na kolanach go prosila to kurwa NIE ODPUSCI! z tego wszsytkiego zastanawiam sie co bedzie jak to USG faktycznie nie wykarze ciazy. Nie robilam przeciz zadnyvh badan poza testami sikanymi i badaniem u lekarza. sama juz nie wiem. Zrobil mi z mozgu wode nie wierzac w te ciąze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no :( co mu odwala?moze mial zly dzien czy cos, nie martw sie w malzenstwie sa wzloty i upadki jak wszedzie! Validos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zly dzien ma od czwartku codziennie. zaczal gadac o \"skutecznej antykoncepcji\" jak juz bedzie to dziecko, on myslal ze to staranie zajnie troche, a nie uda sie od razu. No w sumie ja tez tak myslalam. mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ale on napewno jest jeszcze w szoku, musi sie oswoic z ta mysla, pewnie go przeraza ta odpowiedzialnosc za malego czlowieczka, wiesz faceci roznie reaguja i nie sposob ich zrozumiec, nie denerwuj sie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no... CZY TE WSZYSTKIE CHLOPY SA TAKIE SAME DO JASNEJ CHOLERY ??? Kiedy masz nastepna wizyte u gina ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nastepny poniedzialek mam USG. i IDE NA NIE chocby szefowa miala mi drzwi zamknac to je WYWAZE i pojde do tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu beta nic nie powie. On musi na USG zbaczyc. Boze, az sie boje co bedzie jak sie okaze ze na USG nic nie ma! moze sie tak zdarzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak to dobrze, że mam męża takiego, jakiego mam:) Wspiera mnie jak może, pomaga, pociesza. I widzę, jak bardzo poważnie podchodzi do tego, co przed nami. Jest naprawdę niezastąpiony! A u mnie mdłości i wymioty na maxa. Zdycham jak cholera. Nic nie moge robić, nic jeść, po mieszkaniu przemieszczam się z miską, gardło i brzuch bolą mnie od tego haftowania. Masakra. Jak pójdę do lekarza, będę zmuszona poprosić o zwolnienie - myślę, że te dwa tygodnie do świat powinny wystarczyć. Potem, mam nadzieję, będzie już \"z górki\". Brzuszek mam strasznie \"spuchnięty\" - ledwie mieszczę się w swoich dotychczasowych spodniach. Chciał nie cjciał. najwyższa pora zainwestować w jakies większe porteczki. Udanego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no... Czyli nie bierzesz nic co moglo by wplynac na wynik testu. Sluchaj 2 testy ciazowe pozytywne, brak @ wszystki znaki na ziemi wskazuja na ciaze :) wytrzymasz jeszcze tydzien. Wg mnie to ciaza w 100 % innej opcji nie widze :) ciesz sie swoim stanem i nie przejmuj sie chlopem, uwierz mi moj jest identyczny i... daj mu sie oswoic z ta mysla... dla niego to szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany z tymi dolegliwosciami:O:O:O to juz ciarki mam na plecach jak o tym pomysle co mnie czeka:O:O:O kurde no zaloze sie,ze chlop musi sie oswoic mysla i pewnie jeszcze nie dowierza ale spoko zobaczy usg i szczena mu opadnie jak zobaczy fasoleczke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobietki! Kurde no -- takiej reakcji faceta to się nie spodziewałam.. Ale to napewno z powodu szoku. Wiele facetów tak ma, tylko nie każdy o tym mówi. Jak zażąda testu na ojcostwo to się z nim rozwiedź. Proszę Cię tylko, aby nie udzielało Ci się jego zwątpienie, to on nie wierzy, nie Ty! Pamiętaj o tym. Validosku -- a ja miałam w tym roku uczyć się jazdy na nartach... ehh, chyba z dzieckiem będę się uczyła dopiero.. Dziubasku, Gosiu -- trzeba by chłopu Kurde no parę rzeczy do głowy powbijać, nie? Maczugą najlepiej. Sylwuś -- a my ciągle na tym samym wózku widzę ... :( w weekend wsawałam po 12.00, obyło się bez żygania porannego, ale... naszło mnie potem :( :( Nie ściskaj dzidzi, ani brzucha generalnie, to wzmaga mdłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki!Te chłopy mają nie po kolei w głowach,mój też mnie wczoraj trochę wku...Raz gada,że pewno już jestem w ciąży i wybieramy imię dla dzidziusia,a raz,że jeszcze pewno trzeba się będzie starać jeszcze z rok,a może w ogóle nie będę mogła itp...Kurde no nie martw się!!!!!Fasolka najważniejsza,chłopy to niedowiarki i kompletnie nie mają wyczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no---------nosz cholera, jak bym sieknęła przez plecy Twojego M to raz dwa oczy by otworzył. To on nie wie skąd się dzieci biorą? - zapytaj go, czy jak robił to nie wiedział jakie mogą być konsekwencje? ; zdziwiłąś mnie bardzo jego reakcją zamiast się cieszyć to chłop niedowiarek i dobija kobiecinę. :( może faktycznie jest w szoku, ale przecież planowaliście dziecko prawda? oj kochana tylko nie zamartwiaj się bo i tak nerwy masz zszarpane - praca, mąż - współczuję. Pójdziesz na USG i niech M kopara opadnie do podłogi jak nie wierzy, a Ty nie wkręcaj sbie,że nie jesteś w ciąży !!!!!!!!!!!!! jesteś i już, Gosia też Ci pisze że 2 tesy pozytywne, okresu brak = ciąża. Dbaj o siebie teraz i zamknij oczy i uszy na wszystkich niedobrych wokół. Sylwia też współczuję oj biedna Ty chyba najgorzej przechodzisz z nas wszystkich tu zaciążonych poprzez mdłości i hafty. jeszcze z miesiąc może niecały i ustąpi :), mi już miają mdłości - da się przezyć ale humorki mam niemożliwe rany to tez jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki-ciążówki,które badały szyjkę-jaka była w 2 połowie cyklu jak zaszłyście.U mnie zawsze jak kończyły się dni płodne to stawała się zamknieta i twarda,a teraz jest miękka i trochę otwarta,a dni płodne na pewno się skończyly bo już 4 dzień podwyższonej tempki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka dziewczynki🌼i 😘 anqa81 gratulacje i dzięki wielkie za dobre słowo dla nas.zdrówka dla Ciebie i dla Twojego meleństwa wiktoria80 powodzenia no i efektów wiadomomo jakich:) Dziubassek leć na święta do mamy i nie zapomnij do nas wrócic cholerko:P:P demiluna oczywiście czekam na zdjęcia Wikusi jako aniołek i tygrysek.Mała gwiazda estradowa Ci rośnie :D:D:D:D.Dowodem się nie martw.Napewno się znajdzie.przecież wiesz jaki burdel w Polskich urzędach jest validos27 a gdzie foty z nart co??:P:P:P:P masować musisz teraz męzowi pośladki hehe:-) fajnie weekend spędziłas.ja na nartach nie daje rady ale na dupolocie to bym pozjeżdzała Gośka* gorzka żoładkowa powiadasz?:P:P:P:P fajnie się pije takie wódeczki ale później łeb pęka mar---gerita zaproponowałam mężowi okład z młodych piersi to ta cholera mnie pyta skąd ja wezme młode:P:P Kurde no tak to już jest z tymi chłopami.oni się poprostu boją być OJCAMI.nic się nie martw jak zobaczy(a zobaczy NAPEWNO) maleństwo na USG to łezka mu w oku się zakręci.Zobaczysz.pamiętaj,że już w pracy Ci dają \"popalić\" więc nie daj się w domu zwariować.a co do drzwi to pamiętaj ,że fisia Ci pomoże wyważyć i szefową pokonać. Sylwia...... ja już jestem w stanie kochana zabrać Ci trochę tych dolegliwości. Herbatka🌼agi37🌼 Kochane ja dzisiaj spałam do 10.00 :P:P nie ma się co dziwić bo o 2.00 poszłam spac.oglądałam tv i tak jakoś mi zeszło.Mój m.chory ale do pracy oczywiście poszedł.on jeszcze w życiu nie był na l4.nawet jak mu kamienie z nerek zchodziły to do pracy szedł ehhhh. teraz grypsko więc staranka na drugim planie.pewnie znowu @ przyjdzie .ide zrobić kawe.kto pije????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi37 -- moja była dokładnie taka sama jak w normalnym cyklu, schodziła w dół jak na @. Dopiero w dniu spodziewanego okresu zamiast @ szyjka poszła raptem w górę. Tyle jeśli chodzi o szyjkę i jej pomoc w rozpoznaniu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Harbatko,dzien dobry Fisu.Jak mi się nie chce iść do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×