Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Allo Jak zawsze ja nie odmawiam ostatnio ani kawy ani pacierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!:) ja po wekeendzie walcze w pracy:( z mezem sie pokłóciłam !:( o pierodołe tzn on sie zdenerwował ze wziełam jego reklamóweke na smieci i nie miał w co spiwora zapakowac:( wykrzyczał ze nic w tym domu nie ma swojego i wszystko mu zabiore!! powiedziałam mu ze niech jedzie i nie wraca:( :( smutno mi!! mam nadzieje ze zrozumie ze zle zrobił:) ja o 16.30 u gin:( nie mówiłam mu ze ide:( zobaczymy co powie!!!!!!! oj jakis ten dzien do d.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validosku🌼 nie ma sensu się kłocić o jakąs tam reklamówke.m.wróci i zapomnicie o całym incydencie. co do wizyty u gina to ja trzymam kciuki za dobre wieści.Kochana może to nie brak owu a fasolka powoduje takie zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu!!!!!!!!! nie mam ow:( wiem to po tem!!! :( ale mam nadzieje ze lekarz zaradzi cos!!!!!! ja sie nie chce kłocic!! maz zaczoł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!Validosku po czym poznajesz,że nie masz owulki?Pytam bo ja znów w tym mies nie miałam mojego charakterystycznego bólu owulacyjnego ale inne objawy były tzn.śluz,wzrost tempki i otwarta,uniesiona szyjka.Jak to wygląda u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Validosku ale głowa do góry,w tym roku się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mam pytanko do Ciebie -Ty z Warszawy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłą srodę tam będę a znając siebie to się zgubię więc wzamian za pokierowanie siermięgi dałabyś się zaprosić na kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a nie chcesz zabrać ze sobą Fisi???:D:D:D:D:D:D:D:D wstyd się przyznać ale w stolicy byłam jakieś 6 lat temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy,z tym,że do 13-ej jestem w pracy,ale póżniej mogę być do Twojej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie ma sprawy tylko ze ja bedę z fisi mężem na koncert jechała do stodoły-z tego co wiem to jeszcze można bilety znaleźć w necie-kupujcie i się tam spotkamy. Koncert jest o 20 a my koło 12 juz chcemy jechać bo z tego co wiem w godzinach popołudniowych przez stolice przejechac to cud.koło 16 powinniśmy tam juz być.Zaproponuj tylko gdzie mozemy sie spotkac-tak po drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug a zapytałaś się mnie czy możesz z "moim"mężem jechać???:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: nie masz swojego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana to Ty nic nie wiesz że Twój mąż mnie na koncert porywa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug mmm heee iii oj nic mi nie powiedział:D:D już ja sobie z nim pogadam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę o jakimś fajnym miejscu i dam Ci znać.To fajowo,że się spotkamy!Pa dziewczynki,muszę uciekać do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam fajnie :) ja bylam w wawie tylko raz na zwiedzaniu w zeszlym roku, dla mnie to za duze miasto mozna sie zgubic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validosku pewnie ,że tak tylko My jesteśmy tak rozsiane po całej Polsce,że ciężko by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziunasku nic sie nie martw wizytka szybko minie przyniesiesz dobre wiadomości pamietaj tylko nóżki szeroko, a wszystko bedzie pomyślnie......i bedą same dobre wiadomości:) Powodzonka;) U mnie bez zmian poza tym pogrzebem na który sie jutro wybieram:( Ja dopiero mam wizyte u gina po skończeniu pierwszego opakowania tabl:( mam zrobić betę i zobaczymy.....wiec jeszcze pare dni...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×