Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Sylwia, kurde no, dzięki za informacje. Sylwia, dokładnie tak samo czuję ten ból brzucha. pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewdzyneczki Agi37 Gratulacje🌼nie miałam żadnych wątpliwości,że ta specjalizacja będzie Twoja Dafodilek raz jeszcze gratulacje!!!!!!!!! Koug no z tymi zdjęciami to ja podzielam zdanie dziewczyn.lepiej ich nie zamieszczaj.:) 😘 dal Was wszystkich kochane Uciekam bo łazienke mój robi i jest bajzel na chacie.muszę ogarnąć troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam tylko jeśli któraś z Was zechce.Poza tym zadnych skojarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosha
Cześć dziewczyny. Obserwuję wątek już od jakiegoś czasu, ale nie miałam odwagi się przyłączyś. Zaczynamy się starać o dziecko i pomyślałam, że w grupie raźniej dlatego się wreszcie odkryłam. Pozdrawiam serdecznie. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć-witaj.Jeśli chcesz być z nami po pierwsze zaczernij nick,mamy niemiłe doświadczenia z pomarańczowymi,a po drugie napisz nam coś o sobie-skąd jesteś,ile masz lat itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Dziewczyny mają rację co do zdjęc, lepiej dmuchac na zimne. Dafodilek -- ja mam tyle różnych typów pobolewającego brzucha, że już się gubię w tym wszystkim... ale ostatnio doszło nowe odczucie: bąbelkowanie! mam nadzieję, ze to \"pływające\" bobo :D Pare razy porzadnie mnie zakuło przy wstawaniu z kucek, aż kroku nie mogłam zrobic. Koleżanka mnie pocieszyła: \"To kochana dopiero początek, poczekaj na kolki i kopnięcia\". Hmm ;) chyba bedziemy chodziły poobijane ;) Sylwia -- czytałam, że podczas ciąży macica już zaczyna \"cwiczyc\" skurcze, są lekkie ale odczuwalne. Co do bluzek, mam powoli ten sam problem! utyłam już 5kg... i wszystko poszło w brzuch i piersi. W ulubionym polarku się ledwo mieszcze :( szkoda, że wiosna jeszcze daleko, bo bym już nie musiała swetrów kupowac. Gratulacje dla Agi 🌼 :D z powodu specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .....WiEk...MIEJSCO..POTOMSTWO ..CYKL....OSTAT.@ 🌻Validos27 ....27 ....Kraków -...................7 cykl....24.11 🌻Fisia .........29 ....śląskie.....Marta 3lata ...6 cykl...04.01 🌻Dziubassek..21.....Trójmiasto.................4 cykl....27.12 🌻Maliwina29...29.....Warszawa..................4 cykl...02.01 🌻Michelle.......21.....kuj.-pom..Daniel 1,9rok.3 cykl...27.12 🌻Agi37...........37.....Warszawa................3 cykl...20.12 🌻Millenia........25.......Katowice................2 cykl....03.10 🌻Małgosia B....28........Warszawa..............1cykl.....31.10 🌻Mała80.........27......Rzeszów................1 cykl.....01.11 🌻Schering.......35.......Wrocław...............2 cykl.....02.01 🌻Basiunia*......28.......śląsk....Szymon 4 lata............30.12 🌻Yennyfer.......31.......Lublin...Wojtek 12lat..1 cykl......01.11 🌻Cebulka30......30..Piotrków Tryb....Nadia 6lat....1 cykl..... 🌻Koug...........34......Opole....Michał 11lat,Ola 7lat...OCHRONA:) ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE.........................ter.por. 🌻Vichy ..........27 ....Śląsk.......Karol 6lat ..ciąża....... 🌻Demiluna ....26.....Anglia .....Wiki 3 lata...ciąża....13.06.08 🌻Mar--gerita..26 ....Warszawa................ciąża....30.06.08 🌻Sylwia ........29 ....Trójmiasto . .............ciąża....02.07.2008 🌻Harbatka ....28.....Warszawa...............ciąża....05.07.2008 🌻Melusia80.....28................................ciąża....20.07.08 🌻Agital.........26......Żywiec................ ..ciąża....20.07.08 🌻Madziulek81...26......Gdańsk................ciąża....22.07.08 🌻Avinion........29.....Kraków..................ciąża....02.08.08 🌻Wiktoria80...27.................................ciąża....22.08.08 🌻Dafodilek ....27......Wrocław...................ciąża.... ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczerniłam się już. Mam 24 lata. Pochodzę z Gdyni, na stałe mieszkam w Północnej Irlandii. To nasz pierwszy cykl starań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldue sie:) ze zyje:) hahah:):) oj weekeend bardzo imprezowy:) w piatek wypad z chlopakami z pracy, wczoraj parapatówa:) szkoda ze jutro do pracy.........trzeba isc:( ale póki co mamy niedziele i mam ochote odpoczac!! Cóz co do meza poczyniłam rozmowe i dałam mu list który powiedział ze przeczyta w pracy!!!w poniedziałek Ciezko wyczuc na ile podziała ta moja rozmowa ki gdzie dotra moje słowa i prosby, zobaczymy.............?????????? na pewno musi poczynic pewne zmiany bo oby nie było za pózno:( Zobaczymy co zdziała!! POWIEDZCIE MI DLA CZEGO TO NASZE ZYCIE NIE JEST CIUT LZEJSZE:( GOOOSHA WITAM:) I ZYCZE SZYBKIEJ FASOLKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie napisałam i mi sie wykasowało witam Was kochaniuskie Nową koleżanke również u mnie rosołek się już pyrka Validosku ja tez bym chciała,żeby w życiu było lżej ale sama widzisz jak jest.a nam kobieta jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom nie poszlismy do kina ale wypozyczylismy te sam film na ktory chcielismy isc z wypozyczalni:) odpoczywajcie bo jutro do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie znowu z moim m pozarlam, i znowu na ten sam temat - mojej pracy. Boze, tez czlek NIE KUMA ZE W CIAZY SIE CHODZI I BEDZIE CHODZIC NA L4. jutro ide pierwszy raz po zwolnieniu, i jak sobie o tym pomysle to az mi sie plakac chce.Wiem co mnie czeka na powitanie - zjecha za żywota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no nie przejmuj sie kochana jak tylko sie bedziesz zle czula idz do lekarza po zwolnienie- dzidzia najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo ja dzis jestem zła :( Od 10.oo czekam na kolędę-jeszcze nikogo nie ma. Nie byłam w mieście a serduszka juz pewnie porozdawane Zaraz się wkurzę i pojadę na 20.oo na swiatełko na rynek A poza tym @ powinna juz przyjść !!! KHHHHHHHHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,dzięki za gratulacje!Cieszę się ogromnie,mimo że przede mną 5 lat ciężkiej pracy!Jak pojawi się dzidzia to pewnie wszystko się trochę przeciągnie,ale nie zrezygnuję ze staranek.Koug a może do Ciebie @ nie przyjdzie...Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. nie pisałam przez weekend,ale to dlatego ze miałam dużo zajec i mały dołek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem babeczki Koug dzieki za fona .napisz jak sie bawiłaś. dziewczynki mój numer gg już nie aktualny.Do tych dziewczyn co mam numery to sie niebawem odezwe. spadam zrobić kawule.która pije????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu wiec prosze o nowy numer:) ja od rana w papierach:))))) cóz kupiła sobie melise:) moze bedzie lepiej!! kawa????kto ze mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!Kawy nie pijam ale herbatkę bardzo chętnie.U mnie 24dc,od wczoraj bardzo bolą mnie piersi,co jest dla mnie baardzo rzadkim zjawiskiem w cyklu.Może...Staram się nie nakręcać...Jeszcze kilka dni i będę wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo Bawiłam się fajnie :) Dla niewtajemniczonych: zachciało mi się machac do Fisi,bo skakać bez powodu(oprócz zimna, w moim wieku nie wypada-zwłaszcza z dzieciakami przy boku) Było światełko a potem zagrały \"Łzy\" Notabene Fisia a co to za znajomi co neta nie mają HE !!?? (\"\"\"\"\")o . \'\'\'\'\'\'\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde....namęczyłam się ze zrobieniem kubeczka z kawusią i zniknął ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug znajomi neta mają ale nie wypadało tak wskoczyć im na kompa.zresztą jak dzwoniłas to zbieralismy się juz do domku fajnie ,że się wyszalałaś.Mam nadzieję,że cale opole Cię widzialo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to jest kamerka w necie-każdy moze to zobaczyć nie tylko OPOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×