Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Dziewczyny po środku to akurat wawka :D Chociaz i tak większość z południa gdyby nie dziubassek i Agi to pewnie spotkanko u fisi byłoby akurat po środku. Nie wiem skąd są \"zagraniczne\" dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i KLOPS :O spoznilam sie na wizyte do gina i lekarz zwiał dopiero w przyszlym tygdniu pujde do niego😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! wczoraj wieczorem zrobiłam test i są dwie krechy!!! tylko że kreska testowa jest taka blada, że mój mąż stwierdził, że to nie może być to! Ale ja wierzę, ze to ciąża i teraz wydzwaniam do gina, żeby się umówić na wizytę. A jutro chcę kupić drugi test, zeby sprawdzić jeszcze raz :) jestem strasznie zmęczona po pracy i chcę już iść spać, ale musiałam Wam napisać. Dobranooooooc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafolidek:) gartuluje:):):) co za radosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie moge dzisiejszego dnia zaliczyc do udanych:(:( zaczne od wizyty u gin:( cóz nie jest wszystko dobrze! dostałam luteine na wywołanie @ ( wogle nie mam endometrium) wiec @ by nie przyszła szybko!!!!!!!! od pierwszego dni @ mam brac jakis lek na dwie fazy! Cyclo-progynowa- co kolwiek to jest -musze poczytac!!o tym leku!! podobno pomaga zajsc!!! ale jakoa jestem dobita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:( auto- u mechanika :( okazało sie ze to nie to co myslelismy i naprawa bedzie kosztowac 3 tys:(:( maz cos kombinuje zeby taniej załatwic ale pewnie nie duzo sie uda:(:(:( WIEC WIERZCIE MI NIE JEST TO SUPER DZIEN:( A NADOSC WSZYSTKIEGO JUTRO PRZYJEZDZA SZEF I JEGO KOCHANICA KTÓRA MNIE WYBITNIE NIE TRAWI:( NIE WIEM CZEMU:(:(:(:( WIEC jak widzicie nic tylko sie opic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos....czyli z tym kolektorem miałam racje....:( Sylwia ❤️ -wszystkiego najlepszego kochana życzenia dla Ciebie na moim blogu Scherri to jak będzie...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
jestem przed szefem:( koug to regulator pompy wtryskowej:( nadpalona płytka:(:( oj dziewczynki!!!!!!!!!! mam nadzieje ze przezyje ten dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie tez nie za dobrze nerwicy ciąg dalszy ale to nie temat na ten topik:( udzielam sie teraz mniej ale musicie mnie zrozumiec:( staram sie jakos sobie radzic z tym ... Dafodilek moje GRATULACJE!!! Sylwia Wszystkiego Naj Naj Naj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj!!!! Dafodilek kochana ❤️G ❤️R ❤️A ❤️T ❤️U ❤️L ❤️U ❤️J ❤️E ❤️ wiedziałam,że Nowy rok będzie szczęśliwy dla nas.zaczął się od Dafodilek.ale suuuuuper Sylwia STO LAT STO LAT kochana Dziewczyny byłam wczoraj zapisać się na to prawko i nie wiem czy to nie był błąd życiowy:D:D:D:D:D:D masa ksiązek i płyt.masakra.dzisiaj w nocy już mi sie sniły skrzyżowania:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki! Sylwuś -- choć do nas poczytać życzenia! Wszystkiego NAJ, zdrowej kruszynki (no już nie taka kruszynka, bo podrosła), dobrego samopoczucia i odejścia mdłości! 😍 Dafodilek -- tytuł pierwszej zaciążonej w 2008 oficjalnie zajęty ;) Gratuluję! Oby bez mdłościowo się obyło... Ale to jeszcze za wcześnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam pierwsze USG... nie denerwuję się, ale to jakby takie święto dla mnie, czekam niecierpliwie aż zobaczę DZIECKO. Już powinno mieć wszystko na swoim miejscu :) bo to 14 tc. Dziś nie było żygania !!! Ani rano, ani w pracy, czyżby koniec? Validosku, Dziubasku -- nie nerwujcie się kochane! Czasami jest pod górkę. Jakiś dziwny ten początek roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu - super zdasz na pewno, ja zdalam za pierwszym razem choc cala rodzina byla przekonana ze tak latwo mi nie pojdzie bo podobno moja siostra jezdzila przed egzeminem znacznie lepiej ode mnie - to taki szczegolik ale liczy sie efekt czyli prawo jazdy w portfelu i niezaleznosc jaka daje posiadanie i prowodzenie samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. mnie to rzygania ale to jest najmniej istotne Gdzie jubilatka no ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! WIELKIE DZIęKI ZA PIęKNE żYCZENIA. Koug, byłam na Twoim blogu. Dziekuję serdecznie. Za pamieć, za życzenia. No cóż, 30-tka na karku... Byłam dziś odebrać wyniki badań tej mojej tarczycy. Poza TSH, wszystko inne mam idealnie pośrodku. TSH jest za niskie ( mam 0,27 a norma jest od 0,4 do 4,0). Czytałam jednak, że we wczesnej ciąży wskaźnik TSH może być obniżony, więc może tak właśnie jest u mnie. Mam nadzieję. Jutro lecę do lekarza, to się wszystkiego dowiem. Ale jakoś spokojnie do tego podchodzę - co najwyżej leki dostanę bo na szpital to chyba za zdrowa jestem:) Dziewczyny, muszę się pochwalić, że od czwartku praktycznie nie haftuję:) Mdli mnie co prawda trochę z rana i na wieczór, ale spawy odchodzą w niepamięć. Cóż za miła odmiana - aż chce się żyć:) Pozdrawiam cieplusieńko i jeszcze raz dzięki za pamieć w tym \"moim\" dniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus:) gratuluje 30:) piekny wiek:):)mi jeszcze 2 latka:) najwazniejsze ze juz nie haftujesz:):) cóz mogę Ci zyczyć - w tak piekny dzien:) pięknej ciąży:) bez zbednych wizyt w wc:), aby malenstwo było zdrowe a wszystkie noce przespane:)- cóz oprócz zdrowie, szczesia i miłosci i troche kasy chciec wiecej:) ja o 20 na cwiczonka:):) biegne! aha 4 lutego ma wizyte u specjalisty od dzieci:) bo wczoraj lekarka bez zadnych badan dała luteine i spokój!!!!!! biore sie za siebie:) i wyskakuje z doła:):P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś Serce WSZYSTKIEGO NAJ KOCHANA:* Ja po pogrzebie:( Ide dzis na nocke wiec jestem "do tyły" reszta ok....pozdrawiam koleżanki :) Fisiu no super decyzja będzie dobrze no i gumowych drzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Kough sorrki ze nie dawałam znaku zycia ale zapomnialam komorki taka jestem zaganiana a teraz pisze przez topik poniewaz skonczyla mi sie karta i z tego wszystkiego nie zdazylam kupic nowej!! Dzis zalatwialam multum spraw i leczylam szybko zeby ( 3) jeszcze (2) zostana mi na czwartek oraz dzis zrobilam badania na toxoplazmoze - wyniki beda za trzy dni, musze sie spieszyc bo w niedziele wyjezdzam i malo czasu mi zostanie.... Postanowilam zaprzestac staranka poniewaz oczyszczam teraz organizm od candidy i pasożytów (3 tygodnie) oraz postaram sie zaszczepić przeciw MMR II i po tym moge starac sie dopiero po 3 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę bez ładu i składu ponieważ boli mnie głowa okropnie az nie moge sie skupic i uciekam teraz pod kołderkę .... trzymam kciki za was bede się odzywała i mam nadzieje ze te trzy miesiace szybko przelecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babki no pięknie.znowu ja z rana pierwsza.co się dzieje????? dziewczyny opylaja się coś w pisaniu na topiku.nie ładnie. ja od rana testy na kompie robie.nie jest źle. Sylwuś 30 na karku.hehe/kochana rówieśniczko mnie też nie bardzo podoba się ten brak 2 z przodu. ide kawe walnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku🌼 ja nie gadam z Toba kochana???? bardzo Cię przepraszam.gg nie właczam bo siedzę nad tymi testami.wrrrrrrrrrr coś mało nas się tu zrobiło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie bylo, choruje. Szefowa na szczescie NIE WYDZWANIA! zastanawiam sie czy to dobrze czy wrecz odwrotnie..coz, zobacze w przyszlym tygodniu. Dzis ide do gina, licze na kolejne USG ale pewnie dzis mi nie zrobi. A szkoda bo dzidzi coraz wieksze i na ten tydzien powinno juz miec kilka centymetrow. Moj mezus coraz bardziej sie cieszy z dziecka.. tyle ze ja sie coraz bardziej jakby wstydze tego stanu, przed rodzicami, znajomymi, rodzina..im wiekszy brzuch tym wiekszy wstyd. Cholera ne wiem skad to sie wzielo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiu:) ja zdałam prawko 4 lata temu a dzis oblałbym na pewno:) testy juz ndawno zapomniałam a jazda:) no cóz jadac do pracy łamie ok 10 przepisów:) mi sie udało zdac za 1 razem:) jakis fuks czy talent:) zwał jak zwał Tobie tez tego zyczę:) ja zapusciłam muze sobie z neta:) same romanse:) http://www.youtube.com/watch?v=jVCitisiiAI&feature=related hahahah i dzielnie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×